21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
tady zatím nepadla ani kapka :-| , ale přes noc by teda mohlo pršet
Odpovědět
Profilova fotka
Mužíček by měl koupit 2van.pudinky a 2 zakys. smetany tak doufám že na to nezapomene.. Chci píct Nebe v hubě a bez toho to nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé puding bych mohla udělat, ale až o víkendu, tak já pádím, páááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, bude lejt jako z konve ;-) Tak Áji papapa, zítra se sem asi nedostanu, mám doma Míšu a jedeme zařizovat přepis auta, takže tak, ale možná se mi sem podaří juknout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pááááá teda Ivuš puding bych si taky dala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no snad bude dobrej puding i na té buchtě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, asi jsi mě taky opustila, co?! nO nic, jdu tedy vyměnit prádlo a trošku se projít :-D páááááá
Odpovědět
Profilova fotka
tak néééé, tak je tady :-) tak já nikam nejdůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si piš, že bude dobrý a co je to za buchtu, nikdy jsem ten podivný název neslyšela x-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem tu buchtu eště nepekla..ale holky na koníkovi mooc chválí a těžký to není a je to prý výborné tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jen ten název Nebe v hubě - se mi sbíhají sliny jen dyž čtu ten název :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Teda holky,vy jste kecky ukecané :-) Macíku,ty máš břůšenko krásné-takové malunké :-D Ten měsíc uteče jako voda a kdo ví třeba to bude i o něco málo dřív :-D A Áji ty co?Na tebe jsem na koníkovi taky jednou narazila,za chvíli ti taky tak poroste,co? A Ivi,tebe se ani ptát nemusím.všechno jsem viděla ;-) jj,taky jsem měla trochu obavu,že je retrívr velký(a to ho budeme mít i doma),ale když jakž takž udržím čuvače(a ten tak 50kg má),tak retrívra zvládnout musím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, hlásím azuro , větrno a +6 stupnů. Je kosa. JInak Maci rychle pořidte, snad to nebudete mít na dlouhý čekání. Ivča ještě chrupká určitě. A Leni, no my už trochu rostem, zatím jen 10 cm navíc, ale do riflí už se nevejdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, :-D u nás je teda zatím zase hezky - no uvidíme jak se to vyvine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, tady je taky hezky, ale kosa. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já dneska jedu na cvíčo zase..min.týden sem nebyla pře mně nebylo nějak dobře. A dojede k nám veterinář a bude nám tu pomalu operovat pejska. Měl nějakou grču a pořád mu to teklo až si to hezky rozkousel a má tak fakt pěknou díru..tak má z papundeklu límec aby si to nekousal a dnes veterinář dojede - uspí ho a vyčistí mu to..má tam asi zánět. Navíc má takvovou boulku eště jednu tak mu ju taky vyndá - eště že v té době budu zrovna na tom cvíču..chudáček :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, tak u toho bych taky nechtěla být, nějak se nám tady zatahuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to tady pořád sluníčko a 16st. C ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem po O, už máme zataženo, ale na déšt to nevypadá, včera nakonec taky nepršelo, budem muset zalívat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já si půjdu dát teď obídek a pak si hodím spršku a musím umýt vlasy aby se mě na tom cvíču nelekly :-D Ale už teď je mi zle dyž si vzpomenu na to parkování tam - ach jo :-S Tady už taky zataženo i se ochladilo tak už snad pršet bude. My sme 20km od Brna a v Brně včera lilo a i nás nic ]-( Jako vždycky :-p Tak snad naprší aspoň dneska..Jestli budu mít čas eště sem nakouknu - kdybych nestíhala tak se raděj rozloučím už teď - Ahooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to cvičení krásně uži, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka, tak auto je už přepsané na nás, tak máme velkou radost, že to máme za sebou. ani jsme tam nebyli moc dlouho. Vlastně jsme šli hned na řadu. Teď vařím k obídku brambory a pečené masíčko, mooooc se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maci, tak to je super, že ste tak dobře pořídili, já sem zavalená prací :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, prší, ale je úžasnej vzduch. Nakonec sem ani nežehlila ani neumila podlahy, ale uvařila sem aspon puding :-D Dnes to taky neudělám, protože jedu s mamkou na čumendu do Brna do Vankovky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky, u nás 14st. C a asi v noci pršelo pře je mokrá silnic. Jinak polojasno. Áji tak to tak hezky zkoukni a pak napiš co tam mají zajimavého - že bych se tam taky ve čt stavila :-D Jéé a holky dneska večer jedu plaváát - to jsem zvědavá jaká tam bude voda a kolik tam bude lidí. Jezdí tam plavat naši známí a tak mě vemou sebou. I jejich příbuznou která je taky těhulka.
Odpovědět
Profilova fotka
A kam jedeš na to plavání Ivi? No já se tam chci mrknout na nějaký plavky přes bříško - tankiny. Do normálních plavek nenacpu prsa, tak si chci koupit něajký nový, se zakrytým bříškem, budu s ním venku celý léto, tak at nemá úžeh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na kraví horu jedeme..sem tak eště nikdy nebyla.. Já mám plavky že spodek je jako kraťásky a vršek taky jak tričko přes pupík. A tak dobrý že je eště teď obleču i když přes celej břuch už ten vrch teda nenatáhnu :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chápu, já naštěstí jedu za měsíc tak to mít tvůj pupík určitě nebudu a přes léto se do nich snad taky vejdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to snad jo áji :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?