21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je taky mňam 8-) závidím, já si jdu ohřát ty halušky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť..já už budu mít tak za 15min.taky dovařeno..noo a chutnala jsem a nechutná to špatně ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeju dobrou chuť, určitě to máš výtečné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdepak je ta Ája, dneska se nějak zdržela :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůů, gratulujeme k mimozemšťánkovi :-D krásné miminko maminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tady jsem
Odpovědět
Profilova fotka
fakt moc, moc, moc krásné, už je vidět miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jsem objednaná na 21.5. na 16:00 do Znojma na ty testy. Jinak krásně rosteme, srdíčko bije jako zvon. Další kontrola za 3 týdny.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, že je všechno v pořádku x-) Takže 21. budeme držet všechny 4 pěstičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé krásnéé miminko - nádhera áji x-) Se máš že chodíš po 3týdnech -proč já po 4?? :-p :-D Jinak sme naobědvaní a spokojení..chvilku se natáhnem a pak úklid :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám prádlo v pračce, už doprala, ale kdo ho pověsí :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No pokaždé jinak, možná půjdu až po 4, záleží až za jak dlouho budou výsledky z tech testů. Jen jeden problém je, jsem O- a Zbyna asi B plus takže uvidíme co řekne doktor
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neboj, v dnešní době už to není takový problém, uvidíš ;-) holky ta naše malá mě zase pěkně lehtá na močáku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo, doufám. Ted mě je trošku špatně, tak mi to rozvrtal. Jdu si uvařit čajík.
Odpovědět
Profilova fotka
tak si dej čajík, bude to dobrý. Já pověsila prádlo a můžu se na chvilenku natáhnout. Jo, sluníčko už sem tam vykukuje, tak díky holky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No máci máš zač, tady se zatáhlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte, tak to jste mi ho poslaly moc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tady se zase protrhalo, sem tam vykoukne, ale začlo foukat
Odpovědět
Profilova fotka
takže proměnlivo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dá se říct, já už chci domůůůů, ale do 4 tu určo budu, mám tu mega práce
Odpovědět
Profilova fotka
chudinko, to je hrozný, pořád makáš jako fretka :-o
Odpovědět
Profilova fotka
To teda, myslím že tak do týdne se to uklidní, ale ted tu mám tolik restů že se z toho nemůžu vymotat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak přeju ať se z toho dostaneš co nejdřív a můžete s mimískem odpočívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to těžko, budu aspon žehlit a v 6 jdu cvičit, ještě že není nic v telce, vidím to se spaním o půl 8 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taky mě dneska čeká žehlení a to za chvilenku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
naštěstí jsou to jen 3 pračky, tak to doufám bude rychlovky, asi už nevytřu, na to nemám sílu, to vydrží do zítra, Zbyna včera vysál ,tak pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám jednu pračku naší a jednu pro malou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš pohodu, jdu na záchod a pádím domů, zbytek dodělám zítra. Už nemůžu a mám hlad Tak zítra pááá a opatrujte se
Odpovědět
Profilova fotka
teda maci u Tebe musí být parno..tady zataženo a hřmí..chvilkama aji prší..ale vzdoušek náádhernej teda..a dyž už je tak škaredě by mohlo teda pršet pořádně aby se vše zalilo..takové poprchávání je o ničem.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?