21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
já se pokusím děvčata :-D šaty jsou krásné a sluší ti!
Odpovědět
Ahojte.. dnes sme sa nieco s Matom rozpravali o svadbe a on si zrazu uvedomil, ze to je uz tento mesiac... a ked som mu povedala ze o 18 dni.. normalne ho rozbolel zaludok.. aj vase polovicky maju take stresy ze sa maju postavit v kostole pred ludi alebo to len moj ma z toho boesti zaludka???
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, bambulko u nás je to docela v klidu, možná je to tím, že máme jen krátký obřad na radnici, no a Michalovi to tolik nevadí (myslím pozornost ;-) ) jo, a už jen 17 :-D Děkuji za pochvalu, jsem ráda, že se vám šaty líbí :-) Musíš nám ukázat, jak budeš vypadat, ne?! Album z příprav není tak důležité, ale moc se těšíme na tvoje svatební fotečky, nemám pravdu?! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
máš 100% pravdu Maci, jinak my sme taky oba v klidu, Zbyna a ni nevnímá, že se něco děje, všechno si zařizuju sama, jen sem tam vidí, že něco vyrábím, toť vše. Aspon bude překvapenej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, je pravda, že Míša občas přemýšlí jestli jsem normální, ale kdybych mu ukázala tyhle stránky, jak jsem naprosto v průměru co se týče příprav, tak by se asi divil :-D Já mám hotové noviny, zasedací pořádek (zatím), auta, připravila jsem si kartičky na jmenovky, meníčka a nápojový lístek, no a nakoupeno na výzdobu. Mám připravený závažíčka na balónky a moc se těším, až uvidím jak to vypadá. Měla bych mít balónky rozeseté po tanečním parketu, tak uvidíme 8-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi taky líbí, akorát nevím, kdo je bude nafukovat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to rozhodila kamarádka a je pravda, že nebýt jí, tak asi ani ty balonky nemám, protože to ona sehnala helium. Nebýt jí, tak spousty věcí nemám :-D Je to prostě můj poklad :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no hélium i balonky doma mám, ale ještě furt nevím, kdo je nafoukne
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ale zatím není žádná ta kamarádka, co?! :-S Po rozlučce se určitě nějaká najde neboj. Prostě to tam rozděl a bude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš recht, prostě jim to rozúkoluju a bude,. i když my je máme hlavně na legraci. Chceme to dýchat, ale samozřejmě z balonku, tak by bylo hezký, kdyby tam byli asipon na hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
No to víš, že jo, nejdřív to ozdobí a potom pobaví :-) Já bych je potom ráda pouštěla s přáníčkem do vesmíru (místo lampionků), tak uvidíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi taky líbí, možná dva taky pustíme, ale zbytek určitě vyřechtáme
Odpovědět
Článek se načítá
jéé,ahoj holky :-) Vy se máte,kde jste to helium sehnaly?Já to našla jen na netu za 1300,-kč na asi 3O balonků a to se mi teda dávat nechce :-S Holky,když mi pošlete do IP váš mail,tak určo nějaké fotečky po svatbě pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
ty si nebudeš tady zakládat album? ty jsi zrádkyně ;-) no já za to hélium dala 1200,- s balonkama, taky si myslím že je to dost, ale zas taková legrače za to stojí
Odpovědět
Na netu??Mě odrazuje to,že se ty balonky musí nafoukat až ten den....Já nevím,malinko váhám....Radši bych to poslala jen Vám... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je jen tvoje věc, pak ti pošlu svůj mail. ráda vás holky uvidím ve svatebním, už jen chvilka. hihi. stím nafukováním ten den, mě to taky štve, ale zase jich není tolik. tak to bude tak hodinka
Odpovědět
To se zvládne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ti pošlu e-mail, jsem hodně zvědavá. Už aby to bylo ;-) Nechci se chlubit, není to moje zásluha,ale já budu mít to helium zdarma a za to to tuplem stojí :-D Určitě se zvládne naprosto vše :-) Teď jsem se rozhodla, že svatebčanům rozdáme jako dáreček perníčky ve tvaru srdíčka s datem naší svatby a možná iniciálama, jak se mi to podaří :-p Budu na nich pracovat tento pátek a v sobotu dopoledne, tak mi držte pěsti, snad to zvládnu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
abych se přiznala, tak jsem taky váhala jestli mám založit album, protože když si občas člověk čte ty hlášky co se objevují místo gratulací, tak se mu dělá špatně, jak jsou někteří lidé zlí :-( nakonec jsem se ale rozhodla, že ho založím. Když se to někomu nebude líbit, tak ať se nekouká, ne?! Nikoho přeci nenutíme :-D :-p
Odpovědět
To je fajne nápad,vyrobit ty perníčky sama-to se cení :-D Holky za pár dní si tu budem psát jaké to bylo....to letí :-D S tím albem to promyslím-stejně mi nejde ten počítač,tak se uvidí ;-) Jinak Bambulko,mému skoro muži je z toho kostela špatně už dlouho.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-) z kostela je špatně každýmu chlapovi. 8-) jo co naděláme, to jsi dobrá že se pustíš do perníčků sama, moje zručnost v pečení je dost mizerná tak já budu dělat minivínečka, děda má sklípek, už mám vyčištěný malý láhve a hotový viněty tak jen naplnit a nalepit
Odpovědět
Profilova fotka
No a takovou možnost já nemám, tak se pustím do perníčků ;-) Jen nevím jak dopadnou, ale snad to nebude tak hrozný, cukroví je vždy dobré :-o No, za pár dní už to budeme mít za sebou a budeme si ztěžovat, že bychom to chtěli ještě prožít, no, ale to už nepůjde :-|
Odpovědět
I to vínko je dobré-není nad domácí :-D Já nebudu dávat žádné dárečky... Dnes se ten den nějak táhne,to máme jet ještě zvát poslední hosty na svatbu,ufff....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš úplnou pravdu, táhne se to jako... :-( My jdeme dnes s maminou zařizovat výslužku. Už bych šla fakt domů :-p Ale už jen 45 minut a pádím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fešandy, tak Vás zdravím a všetkym,ktorým sa to tiež blíži prajem hodne štastička v živote a aby nam toho 21.juna svietilo slniecko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Veroniko, moc díky, tobě taky hodně štěstí a tolerance! Slunce bude určitě svítit jako divý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mi to víno budem dávat místo výslužky, dáme jím víno a pokud cukroví zbyte, tak jím ho rozdáme, jo a už jen 16
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je tu mrtvoooo, no nic tak já du pracovat 8-)
Odpovědět
Máš recht-stejně budou všichni přejezení ze svatby,tak už na druhý den na sladké moc chuť nebude...Zato vínko si můžou nechat na později... Fuj,holky jak jsme včera byli zvát ty posledňáčky,tak se mi udělalo úplně blbě,že už je to fakt pár dnů...chytla jsem nervózu.Dnes už je to v poho ale už je mi jasné,že v den D to bude asi náročné :-| A další fuj-o víkendu budem ZASE dělat zahradu brrrrrrr... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
i mýýý, přijedou Zbynovi rodiče a naši a dem dětat plot a terasu, blééé. ale rozlučka už bude v kultůře :-D jinak sem taky dnes byla trošku nervozní, představila sem si, jak dáváme občanky a já se s tatkem chystám jak půjdem a není mi z toho 2x nejlíp, jinak sem ale zatím klidná
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?