21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se strašně líbí kočárky Implast Bolder - tak nějak se to píše :-D a myslím že to taky dopadne tak že to prostě objednáme z netu a bude..eště všechny prodejny v Brně projité nemám tak třeba eště na něco narazím.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a Tvůj mužíček už taky pociťuje jak se k Vám Emmička blíží nebo to vidí tak že má pořád dost času??
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna předevčírem jsme si večer čistili zuby a v tom povídá, ach jo, už je tady s námi naše holka :-D To víš, těší se a začíná mi pořád ošahávat bříško a v úterý ráno z něj vypadlo, když jsme leželi v posteli, břichama naproti sobě a malá se zase začala pořádně mrskat, co to ta naše malá okurka zase dělá x-) ale tak něžně, roztomile x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky jsem no našla, jak si prohlíží věcičky pro malou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je roztomilí x-) Jdu se kouknout na kočárek
Odpovědět
Profilova fotka
maci tak to je krásný x-) Já vím že mám do porodu eště daleko - kolem těch 97dní :-D ale muž si podle mě myslí že budu rodit asi až tak za 5let nebo co ]-( :-D Ale jako rozčiluje mě to..víš jak sem psala že musíme nejdřív vymalovat a pak koupit tu skříň...no jako nic se neděje a ani dít nebude..přes týden muž prostě nemá čas a teď začne jezdit do Prahy bráchovi pomáhat s opravou bytu..teď odjíždí v pátek ráno a dojede v nedělu večer..příští týden to stejné. A to určitě všechno nestihne za tyto dny takže bude jezdit určo i potom..ale to už máš polovinu května pryč a my doma vůbec nic zařízené. Prý sem doma tak si mám jet nějakou skříň vyhlídnout sama..ale já nesnáším někde sama něco vybírat a kupovat..ach jo..a on pořád co eště je času..ale určo celej květen bude jezdit do Prahy..bůh ví esi ne aji v červnu a já budu sama pořád sedět doma a čekat kdy bude mít čas :-S Už bych fakt chtěla začít pomalinku s nákupama ale copak můžu dyž to nemám kam dát? Chci to mít stihlé do toho července abych už ten poslední měsíc byla doma a nemusela eště na "poslední dobu" někde s mega pupkem ve vedru lítat a rychle nakupovat.. Jéé sem se vypsala ale mě to fakt štve.. :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je, prostě se nám ten čas bez Emmičky hrozně krátí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nemluvím o tom že dyž koupím mimi nějakej obleček tak mně řekne že sem se zbláznila na co tolik věcí.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je asi všude stejný, vem si, kdy já mám hotovou skříň, minulý týden :-N a ještě není dodělaná ložnice kompletně, abych mohla sestavit postýlku a přebalovák. No, snad pojedeme v sobotu nakoupit a dodělá se to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi jen se vykecej, to je nejlepší ;-) Maci je překrásnej, opravdu jo. Kdybych neměla po Ivči, taky jdu do takovýhodle
Odpovědět
Profilova fotka
jj, chlapi tomu prostě nerozumí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, jsem ráda, že se vám líbí. Mě se líbí hlavně jak je obrovskej a lehkej na ovládání x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo to se bude emči válet
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo možná to přeháním ale já nesnáším vše dělat na poslední chvilu..a než něco vyberu tak to taky trvá a i když se to nezdá tak to už uteče jak voda..aspoň si to myslím..
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky nic nedělám na poslední chvíly, ale sem zase zvyklá si všechno udělat sama, jinak bych to neměla nikdy, takže si něco pozháním, vyberu, pak se jen zeptám jestli to může být a koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
uteče Ivuš, ale neboj, stihnete to všechno včas, já jsem zářnej příklad toho, že se to dá stihnout,navíc to mám ještě s předstihem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no stihnem..co nám zbyde..ale kdybysme měli už vymalováno a koupenou skříň byla bych klidnější :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale jsou věci které si v těhotenství sama neuděláš, protože nikam lézt nemůžeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to chápu, já se taky stále rozčilovala a bylo to celkem k prdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak vymalovat, to ne, my máme loni pokojíček vymalovanej a sem ráda, že sme ho už udělali dětskej, ted by se mi to znovu dělat nechtělo
Odpovědět
Profilova fotka
No, to máš dobrý :-D My to dělali až teď a ještě to není 100% dodělané, ale snad už do půlky května to bude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě jo, my už ho máme komplet, až na postýlku a přebalovák je nychystanej, obrázky na stěnách ,všechno :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to máte fajn áji..my tam hodíme jen nějako barvičku do žluta a hotovo..a muž už je naštvanej že o tom pořád mluvím tak musím být potichu :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je sice možný, že je naštvanej, ale když se jinak nechytnou za noc a neuvědomí si, že je to potřeba opravdu dodělat. To jako budeš chystat výbavičku až bude horko, ty budeš jako melounek a bude se ti blbě dýchat. To by si měl uvědomit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Míša jde právě objednat novou lednici, snad nám jí do zítřka nechají, protože je v práci a kartu má u mě. Takže pro ní budeme muset zajet zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.megaobchod.cz/bila-technik... tady je naše nová lednice, snad už na dlouhou dobu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem právě napsala vrchní sestře do porodnice e-mail, tak uvidíme co mi napíše.
Odpovědět
Profilova fotka
aproč jsi jí psala? Ivi, já bych mu normálně nadávala a ne že bych o tom měla zakázaný mluvit, dokud by neměl hotovo doma, tak nikomu jinýmu by pomáhat nejezdil. V tomhle jsem já rychle hotová
Odpovědět
Profilova fotka
super lednice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, chci vědět, jestli se musím předem zaregistrovat, jestli bych ještě mohla na předporodní kurz, kolik platí doprovod k porodu a jestli se sepisuje porodopis, a pokud ano, tak jestli ho tam můžu přijet sepsat dřív než při příjmu k porodu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?