21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no áji podle toho co píšeš asi určo jo :-D ..a to jsem na konci 6.měsíce..chci vidět pupík na konci 9.měsíce :-N :-D =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky, aby sis na něj pořídila kšandy
Odpovědět
Profilova fotka
no kšandy nemám ale máme doma kolečka..tak si na ně doma vždycky položím břicho a povezu ho před sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to by taky šlo, já si je pak od tebe pučím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný..pošlu Ti je PPL :-D no já se jdu natáhnout..není mi dneska zrovna moc dobře..asi blbej tlak..trochu se hlava motá a žaludek nějakej divnej..ale určo sem eště kouknu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pa odpočni si, já jsu na oběd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré hánko, hlásím +10 stupnů a zataženo, je tu skoro tma, ale ještě neprší, mohlo by trochu sprchnout, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno těhulky x-) Tak Áji, bříško už se rýsuje x-) Ivuš, mega pupendo, fakt, ale sluší ti ;-) Já teda nemám tušení kolik je venku stupňů, ale svítilo sluníčko, teď už je zataženo, tak jsem zvědavá co bude. Jinak čekám opraváře na tu ledničku, už nefunguje ani ta :-( Jo holky, už jenom chvilenku. Od pondělka nastupuji na mateřskou :-p Už začínám být pěkně nervozní. Včera mě bolelo břicho, jako bych to měla dostat a záda v kříži, tak jsme se s maminou shodly, že by to mohly už být poslíčci, protože ty už se, zvláště u prvorodiček objevují prý brzy :-S :-D No, tak uvidíme, kdy se malá rozhodne vyklubat. Jinak u doktora akorát kontrola u sestřičky, doktor musel akutně odjet, míjela jsem se s ním ve dveřích. No, takže jsme poslechly srdíčko, změřily tlak, váhu atd. No, vážím zase o 1,3kg takže taky relativně pohoda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Áji, tak jsem ty borůvky zavařila a zatím to vypadá dobře, tak jsem zvědavá jak budou chutnat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě volali z PPL že vezou kočárek x-) :-D jsem na něj fakt moc zvědavá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů maci já ti tak závidím, všechno, mateřskou, blížící se porod a Emičku, kočárek, já už chci taky, mám to ještě na víc jak půl roku. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si závidím, ale jak jsem psala, zároveň už se začínám trošku bát :-S 8-) musím teď na bankomat vybrat peníze na kočárek, tak za pět min jsem zpět x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem zpátky, myslím, že jsem zahlédla auto opravářů, tak mi drž pěsti, ať to jde opravit a není to mooooc drahé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
držím, at je to co nejlevnější a hlavně at to dobře spraví. A porodu se trošku bojí každej, taky se budu bát. Ale dobře to dopadne, neboj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kočárek je tu, jdu na něj juknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky, maci tak snad stou ledničkou nebude nic moc vážného a hlavně drahého..Já sem jak ája taky Ti závidím úplně všechno :-N Mně zbývá eště 97dnů :-D A na kočárek jsem taky zvědavá..musíš nám ho pak nafotit až bude složený x-) Sem byla v to po u kamarádky a ona neměla zrovna lehkej porod ale říkala že by klidně eště aspoň 5krát rodila že dyž se to mimi narodí že je to úúplně úúúžasnej pocit x-) x-) Už se na ten pocit taky těším..a až budeme každá poprvé držet to naše malinký miminko to bude náádhera x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže lednice je v pr... oprava by vyšla na 5000,- takže budeme kupovat novou. To je fakt v prdeli, zrovna teď, když potřebujeme každou korunu se to vysere ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ahojky Ivuš
Odpovědět
Profilova fotka
maci to je fakt zákon schválnosti ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem úplně vyřízená, řvu tady jak želva ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale maci :-( Mysli na malou..té to určo neprospěje dyž budeš brečet.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Macíí, mysli na to, že aspon budeš mít krásnou novou ledničku, je mi to líto. Ale dnes už není problém si ji vzít na spláky bez navýšení, nějak to určo zvládnete. Hlavu vzhůru a neplač.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, u sestavování kočárku jsem se uklidnila ;-) Už je to mnohem lepší, i když mě to vážně hodně štve. Naštěstí tu máme ty peníze co jsme dostali za auto, takže to snad nějak zvládneme. Ale ten kočárek je holky boží x-) úplně v něm malou vidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no maci však už v tom kočárku pomalu je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda a určitě se jí taky líbí, protože se pěkně mele x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem vám ho vyfotila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kráásnej maci x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děěěkuju x-) fakt se povedl, měla jsem strach, že ho přivezou PPL, že ho vlastně neuvidím, ale je fakt bomba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už se taky těším až budu mít kočárek..ale eště ani nevím jakej :-D Navíc po Brně v těch obchodech je výběr o ničem :-| Na netu se mi líbí ale zase spoléhat na to že bude ok dyž si to nevyzkouším - no nevím no..
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já jsem to riskla, protože tady je taky docela problém sehnat to co si přesně představuješ x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?