21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi moooc hodná :-) A díky, to víš, už je to hodně vidět ten můj obr břicháč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě že akorát, taky bych chtěla takový. uvidíme, ale jelikož tu sedím v 10 týdnu s rozeplýma ryflama, tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uvidíme :-) Tak jsem zjišťovala u mamky, jak udělat borůvky, tak to mám jen nasypat do sklenic, nalít vodu, nasypat cukr a v horké vodě zavařit, tak snad to dokážu a nezmrším to :-S 8-) drž mi pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedržím,radši bych je snědla, mnááám, i klidně dva litry, uplně jsi mi udělala chutě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, to jsem ale ošklivá, tak si pošli PPL a já ti je pošlu obratem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jenže kdybych je snědla tak budu modrá ještě dva týdny a všechny mé tělesné tekutiny a obsahy taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
emička by měla modrý očka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevím jak bych vysvětlovala :-N oba máme tmavě hnědý x-) včera jsem dostala k narozkám od kámošky krásnou knížku pro malou, do roka. Takový ten deníček, je to moc pěkný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tu bych chtěla taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, určitě se najde někdo kdo ti jí věnuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, kdyžtak, si ji koupím sama ;-) Musím makat, mám toho hrozně moc, tak dneska pááá, zítra se uvidíme, at ti dobře dopadne to zavařování
Odpovědět
Profilova fotka
tak přeci jen, díky :-D :-D :-D Tak pááá a moc se nepřepínej mamino. Já jedu zítra do poradny, takže tu od půl desáté nebudu, tak snad to předtím stihnu, alespoň vás pozdravit ;-) Pááááááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ok, tak kdyby jsi to nestihla, tak si to uži a pak pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko maminy. Hlásím 12 stupnů a jasno, vítr pořád trochu fouká ale dá se to. Včera sem byla u mamky na půjčku pro aspon jedny její rifle a hehe já už nezapnu ani ty její, tak sem se změřila. Měla sem v pase 64 v tom nejužším místě, ted mám 73. Teda tech 9 cm není moc vidět, ale na oblečení to je trochu problém, takže sem vytáhla sukně, trošku se povytáhla víš a je to, sice už nekončí pod kolenama ale kam ju mám až vytáhlou nikdo nevidí, takže můžu takhle pokračovat až k minisukni. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno mamky x-) , tak u nás skoro 15 stupňů a jasno a vítr taky poříd eště fučííí..Jinak Áji s tou sukňou sem to taky tak jednu chvilu praktikovala ale teď už to nejde :-N :-D Já včera byla u kamarádky co má ročního chlapečka celičký den tak to bylo super..On je taková malá prdelka a je mooc krásně a slintá jak to jde pře mu rostou zoubky :-D x-) No a dom sem dojela až kolem 18.30. Dneska zase pojedu na to cvíčo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, kdy sem nevešla do kalhot?
Odpovědět
Profilova fotka
počkej já se kouknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na těhu testu sem našla // 22.11. a těhu rifle jsem si koupila 3.2. Nevím teda přesně v kolikátém tt sem byla ale do té doby jsem nosila normální kalhoty.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci ty už jen 48 dní??? :-o Tak to je teda vážně mazéééc :-o :-D x-) A bříško teda krásný.. x-) Já budu v neděli v 7.měsíci huráááá ;-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
se máte, já sem od zítra teprv v 11 m no ivi, podle toho co říkáš to je 10 týdnů a sím že // jsi mohla zjistit ve 4tt, takže od 14 týdne těhu kalhoty. No záleží jak jsi měla volný ty starý. Já mám všechny na tělo, tak z nich porostu asi rychlej.
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš Áji..každýmu to bříško roste jinak..podívej se na mě a macinku nooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, dofám že větší než ty ho mít už nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co víš třeba joooo :-D Já budu dnes přidávat aktuální pupendo tak sem pak hodím odkaz ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, větší už neeeeeeeee :-D Ty máš ten pupík mega, ale pořád je v kategorii, krásných, ale větší už krááásný nejsou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to máš štěstí že ten můj tam eště je :-D I když nevím co řekneš na ten můj dnešní :-D No a kdy ty začneš pupíček fotit ?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Až nějakej bude, zatím sem jen jakoby nafouklá, mě se nechce foták nosit do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
no joo ty jsi to tu vlastně včera psala.. tak tady je moje kráásné bříšenko úúplně malinkééé :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíííš..super krásný fotečky!! x-) :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Ještě pro macinku, to sem se ted nafotila na mobil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole, ivi, to je macek. ach jo tohle mě asi čeká :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?