21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nad tím asi nikdy nepřemýšlela, ale co jsem tak pokukovala po internetu, tak to prádýlko vypadá úžasně :-) To mě fakt ještě pořád nedorazila ta košilka na svatební noc, tak jsem z toho pěkně nervózní 8-(
Odpovědět
Je nově otevřený ve Velkém Špalíčku nahoře obchod se jmenuje So Pretty,já to kupovala tam ;-)
Odpovědět
Jo,jo,je to děs na něco pořád čekat....chápu tě,já měla strach jestli mi dorazí botičky...Ale prádýlko se dá dokoupit i den před svatbičkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, ale tohle je naprosto super a já tady ani nemám moc možností, jak nakoupit :-p
Odpovědět
Tak pak se jen modlit aby přišlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, snad dorazí, ještě má na to 3 týdny, tak snad bude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
maci však víš co sem radila když nepříjde, nic se nenervač, dorazí za chvílku, aspon z toho budeš mít větší radost. holky pádím domů, dnes sem byla velmi pracovně činná, ale moc sem si nepokecala, tak třeba zítra ahoooj
Odpovědět
jéé,ty se máš.Já až do pěti.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá, já to zkusím ;-) Ty jsi ale šikulka, to já se do toho nějak nemůžu ponořit :-p Taky tu dnes hniju do pěti, přitom venku je tak nádherně =-) Tak se měj krásně a zítra ahoooj ;-)
Odpovědět
já bych šla někam na koupák opalovat se 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych si taky dala říct, moje sestra je provokativně se školou v Itálii a právě mě dnes informovala o tom, jak je moře teplý, že prý je to žůžo :-p No, musím se přiznat, že jí fakt závidím. Takový koupání a opalování bych si taky dala říct :-D
Odpovědět
musíme to vydržet až do té svatební cesty...ale zase je to takové hezké čekaní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to máš vlastě úplnou pravdu ;-) Krásné ráno děvčata, už jen 18 :-D
Odpovědět
Dobré ráno dámy,tady je to dnes nějaké mrtvé... Já si dnes uvědomila,že tento týden je poslední klidný,protože pak už začne frkot-zkouška u kadeřnice,zkouška líčení,kosmetika,kostel....Dokoupit všechny potřebné věcičky,no a že jich u nás nebude málo.... Objednala jsem si příčesek,tak mi snad do té zkoušky příjde-jsem zvědavá jaká barva to bude ve skutečnosti a jestli,když je obarvím,budou mít stejný odstín jako ty moje... x-) Holčinky vyzkoušela jste některá prášky pro oddálení menstruace?Mě to čeká právě v náš den,takže to chci posunout.Jednou jsem si je vzala a pak jsem měla strašné křeče když jsem je vysadila. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj , taky sem na to dnes myslela, od pondělí to začne, hudba, hostina, dort, rozlučka .... hi hi, už se těším. se vsadím že ted už nám to uteče, že nebudem stačit mrkat. No já sem si už posunula tuto menzes, abych měla svatbu přesně uprostřed balení antikoncepce. nebudu mít jebáky a ani mezzes. ideál, normálně sem začla nový balíček a zkončím zrovna zítra abych dostala v klidu měsíčky a vyčistila se a pak to půjde už zase normálně. ale pokud nebereš antikoncepci, tak zajdi na gindu, bez problému ti dá prášky na oddálení. No vždycky když trošku hejbeš s krámy, tak to víc bolí, ale zas když si je posuneš jen o 2 dny, tak v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi povídej, přesně ten samý problém jsem řešila teď já ;-) Můj doktor mi je předepsal už v květnu, takže jsem si oddálila květnovou a teď v červnu by se to mělo rovnou posunout až po svatbě. Přesně v pátek jsem to měla dostat, a to jsem fakt nechtěla, tak doufám, že to bude dobrý. Jinak teď to bylo docela v klidu, ale je pravda, že jsem nemohla spát s Míšou, protože jsem při tom začala krvácet, tak nevím. Jen při tom a pak zase nic. A dostala jsem to o 4 dny později. Křeče jsem měla normálně, protože od té doby co neberu HA mám křeče pokaždé když to dostanu (první den), potom je to dobrý, ale ten první den si vždy užiju :-S Jo, je to mrtvé, ale já dnes pracuji :-( Příčesek určitě vyjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tímhle nemám problém, mám je jak hodinky, ale je pravda, že první den mám taky dost křeče a hodně krvácím, ale můžu se na ně spolehnout. ten příčesek bude krásnej, už máš namyšlený co s ním?
Odpovědět
No,tak ještě na gyndu musím dofrčet a snad to bude všechno.... :-D No,kdyžtak to nabarvíme,mám zkušenou kadeřnici,ta to určo zvládne...Ale co s tím provedu teda nevím,myslela jsem,že budu mít rozpuštěné vlásky,ale tak si říkám,že polorozpuštěné budou možná lepší... Mě se moc líbí ten tvůj účes Ajan,ale já mám křeččí tvářičky,takže bohužel... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ale prosím tě, no mě se zas líbí polorozpuštěný, ale na to je nemám tolik dlouhý, ale určitě si nech trošku scvaknout aspon nad obličejem, aby tě to pak nerozčilovalo
Odpovědět
Asi se rozhodnu podle toho jak to bude vypadat s tím příčeskem ;-) ale zase máš pravdu-trochu to asi sepnu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jedem vybýrat dlažbu na terasu, tak to vypadá, že rozlučka už bude v kultůře, bála sem se, že budem na hlíně opíkat buřty
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě se taky moc líbí polorozpuštěný, jen trošku nahoře zpřeházený, tak jak to mám v albu a snad to půjde. Kámoška měla mnohem kratší vlasy než ty ajo a šlo jí to dobře. Fakt to vypadalo skvěle. No, jdu ke stejné kadeřnici, tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadne. Jo, práci zdar, ať se dlažba vydaří ;-) Mě už se menzes taky zklidnil, rok neberu prášky, takže už si zase tělo zvyklo na jiný režim. No, a abych to na svatbě nedostala, tak jsem si musela ty prášky nechat napsat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, v těch šatech si to ani nedovedu představit, jak bys chodila na záchod a co svatební noc?
Odpovědět
Jo,je to na prd...Ty vlásky vypdají moc krásně-jak tam máš napsáno perfektní-tak ten je ůžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ten se mi taky líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už jsem dala do alba i fotečku ve svatebních šatech, myslím, že Míša už se nepodívá. Mám pocit, že jsem mu o těhle stránkách ani neřekla ;-) Tak jestli chcete, tak se jukněte. Jo, ten účes se mi taky líbí ze všech nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ty tam skoro vidět nejsi, ale šatky vypadají krásně, s vlečkou nebo bez vlečky.
Odpovědět
Profilova fotka
No, je to blbá fotka, svatební snad budou lepší ;-) Myslím, že se v nich budu moc pohybovat úplně perfektně. Ještě do nich patří obruč a budou připravené :-) Musíme je ale ještě trošku nabrat, protože to bylo jen lehce přišité, aby dělali tu šlehačku a to se při přepravě povolilo, takže až budou hotové, tak budou vypadat ještě trošku jinak, ale i tak jsem do nich zamilovaná ;-) Jsou přesně podle mého gusta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se dnes loučím, pádím domů. Mějte se krásně a zítra zase ahoooj :-D Jo, ajo tvoje šaty jsou opravdu moc hezké a děsně ti sluší, budeš nádhrná nevěsta a ten účes, taky super. Těším se holky až si budeme prohlížet svatební fotečky, to bude paráda. Každá nevěsta je krásná, tak snad to nemine ani nás :-p Doufám, lennanek, že když nemáš album z příprav, tak že svatební založíš ]-( Papapa a mějte se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa, taky doufám, jak s albem lenánka ;-) tak se všema krásnýma nevěstama
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?