21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky, u nás je zatím taky krásně tak uvidíme jak to bude dál..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuš, to u nás stojí počasí za prd :-| Nevím, jestli prší, ale je zataženo a ošklivo. Je mi teda fakt mizerně, pálí mě v krku a je to dost nepříjemný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Maci až tak? Tak doufám, že se ti rychle ulevý ;-) Ivi ahoj, dnes nějak brzo, sme se hezky sešly. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad Tebe maci nic neleze.. =-) Dneska jsem byla brzo vzhůru 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já jsem taky vzhůru od té doby co odjel Míša do práce. Tak teď jsem vyhodila snídani :-S Hezky a brzy jsme se tu šešly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak maci, hajej a odpočívej. Snad to nic není
Odpovědět
Profilova fotka
hajám, hajám :-D tady už prší :-p ale co se dá dělat :-) je to akorát o válení v postýlce, ještě, že jsem stihla uklidit včera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to nezávidím maci :-| Snad to bude brzo ok..a co malá? Spinká nebo kope?? ;-) x-) Já sem okopávána :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kope, stále a pořád :-D leze mi pod žebra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jů, holky to vám zavidím, já už chci taky v pondělí jdem na kontrolu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí bude srdíčko, to něco uvidíš x-) x-) to je ta největší nádhera, jak pracuje srdíčko tvého díťátka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj..v pondělí si to áji krásně užiješ x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to teda joooo x-) Já jdu zase za týden v úterý, už tam budu asi pořád a až budu chodit každý týden, tak to si fakt užiju :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no teď tam budeš asi fakt pořád.. :-D Já už se na tu dobu těším..ale eště si počkám noo..jsem 25tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukaly ste holky tady na tu svatbu na sejšelách?? Krásný to tam je x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to už je taky krásný Ivuš, on každý týden je krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jooooo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je..a ty týdny fakt utíkájí rychle..se mi zdá že to bylo včera co sem našla // a no přitom to už ňákej pátek je..že jo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pravda, hrozně to utíká, za 1,5 měsíce už tu může být Emmička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo :-o To je mazec..to je fakt zachvilku x-) x-) A už máte úplně všechno pro malou??
Odpovědět
Profilova fotka
krom kočárku všechno, jen to ještě není nachystané, začnu na tom pracovat příští týden až mi postaví skříň x-) Potom začnu prát, žehlit a chystat postýlku.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočárek přivezou později, ale už je objednaný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem podle ms 8+2, tzn asi 9 týden. Podle ultrazvuku váčku o týden mín takže 8 týden, to už bych mohla dostat i těhu průkazku ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už mám 70,8kg :-| to je děs x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn..já už bych taky tak chystala :-D Sem si říkala že začnu s nákupy v květnu..ten už taky pomalu klepe na dveře ;-) ..a pokračovat budu v červnu abych už vše v červenci měla..přece jen kdybych rodila koncem července tak ať už všechno mám.. :-) Dobrej plán ne?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, aspoň myslím, že průkajda už bude vystavená :-D Já jí taky dostala na druhé kontrole x-)
Odpovědět
Profilova fotka
áji záleží na mudr..někdo dostal průkajdu třeba až v 11tt a já třeba hned při první kontrole a to sem byla nějak v 6tt se srdíčkem x-) Jéé maci tak tu váhu máme stejnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik jsi měla maci před těhu??
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, dobrý plán 8-) lepší je, to mít dříve přichystané než později x-)
Odpovědět
Profilova fotka
66kg :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?