21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, no, nechávám se rozmazlovat, minulý týden jsem byla jen na trhání obočí, teď na kompletní péči no a chodím ještě na pedikůru, tak to vypadá, že jsem tam pořád :-D Jinak áji máš pravdu, jsem teď nejkrásnější na světě :-D :-D :-D :-D A Ivuš, díky za přáníčko!!!! Taky jsem moooc ráda, že je to OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyfotila jsem nové autíčko, tak vám ho sem za chvilku dám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak tady je a je tam i nová fotka dortíku, co jsem si dělala k narozkám o víkendu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásný autíčko ;-) já chci jahodůůůůůůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky x-) to já dneska dostala k narozeninám balíček jahůdek, dvě hrušky a sterilovaný hrášek od kámošky :-D Prý půlka dárku, ale hrozně mě to potěšilo, od maminky pět krásných tulipánů a od své kosmetičky lesk na rty x-) Asi jsem byla hrozně hodná, že si na mě vzpomněla :-) Od našich jsem ještě dostala dvě krásný těhu trička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tééda to se máááš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
viď x-) a co ty?! Jak se máš?! Áje asi ten obídek moc nesedl, co?! :-| Nebo má hoooodně moc práce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už jsem taky po obídku, měla jsem čínskou polévku se skleněnými nudlemi, strejda v úterý vařil, tak jí dnes dojídám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo bylo rizoto, dalo se, ale mám hodně práce a ještě zařizuju dovču, jedem 20-27.6 do itálie. Auto perfektní a dort vypadá taky dobře, já ted jahůdky dojedla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to se někdo má, to já si můžu na moře nechat zajít chuť :-p ale jela bych hned x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na 2 roky je to poslední dovča, tak si ji chci ještě užít
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je jasný x-) já bych hrozně ráda jela příští rok, tak uvidíme x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já s tak malým prdákem nepojedu, až tak v roce a půl
Odpovědět
Profilova fotka
vlasně emča bude mít rok, tak to by šlo někam blízko
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, že už jí bude rok, tak by to eventuelně šlo, tak uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já bych taky jela někam do dovču..no ale takhle pojedu v létě leda do porodnice :-D x-) Ale to taky není špatný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že to není špatný Ivuš, naopak je to super 8-) My pojedeme i s malou do Berlína, do toho Tropical Island, tak to je jako moře, tak snad se jí tam bude líbit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už tak brzo? to můžete, Maci? Do porodnice - to je taky dobrá dovča, já mám ještě dlouho, tak abych ten čas vyplnila, už se moc těším, snad tam bude hezky
Odpovědět
Profilova fotka
to máte taky super maci..aji ty áji si to tam určo užiješ x-) Jé já už se těším na léto x-) Brzo budem mít holky výročíčko.. ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my si oslavíme výročí na dovče x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jooo.. Vám to krásně vychází áji..a macinka bude slavit už s malou a já s méééga pupkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a koukala sem áji že máš pomalu víc věcí na mimi než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no bylo to v rámci jednoho nákupu a už nic kupovat nebudu :-D bylo to v akci
Odpovědět
Profilova fotka
však jo..když je dobrá cena tak nekup to :-D Se jdem chvilku natáhnout..poslední dny mě nějak bolí záda..zatím pa holky už se tu asi dnes nepotkáme..
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, krásně si odpočni. A pa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že Macík je taky v čudu, já pomalu taky končím, měla sem hodně práce, tak sem to chtěla dodělat, at toho zítra nemám moc. Tak se mějte moc hezky i s mimískama a zítra páááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, maminy. Tady je azuro asi 6 stupnů. Snad nebude tak zle jak hlásili. Dopoledne tu budu ale po obědě jedu do znojma, tak tu tak 2 hodky nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno maminy x-) Dneska mi není nějak dobře, takže ležím v posteli a piju čajíček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, po šestinedělí to není problém, jezdí tam malinkatá miminka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, pro nás je to moc daleko. :-| Mě je dnes taky špatně, už sem málem 4x vrhla, naštěstí sem to ustála, snad se to zlepší, asi to bude tím počasím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?