21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to tam krásně popsané, kdy jsi měla první den poslední MS?!
Odpovědět
Profilova fotka
A copak asi dělá Ivuška, že by ještě s mimískem spinkali?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to bych teda sakra přenášela :-D :-D týden sem chtěla napsat, ale to ty víš. ;-) První den byl 18.2.2009
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky, teda maci to je div..fakt tam včera bylo 23 + 6..u obou obrázků a eště sem na to čučela jak blázen.. =-) A teď je tam 24 + 1..to jsou zmatky..nechápu to.. :-o :-D To abych šla teda pupek vyfotit :-D Ty máš krááásný bříšenko..už se těším na fotky brzo narozené Emmičky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivi, taky se těším na Emičku naživo. x-) I na Kubíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já přemýšlím esi by sme dali fakt klukovi jméno Kubíček. Moooc se nám líbí to jméno ale teď se fakt hodně dává a dyž jich pak bude v třídě třeba 6 tak nevím nooo..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Ivuško x-) Áji, jasně, jen si z tebe utahuju ;-) Ono totiž je to tam ráno, asi jak je posunutý časový pásmo, je to z amerických stránek mám takový dojem, no, tak než je nový den, tak to trošku trvá :-N Taky se těšíme na fotky mimineček, všech, hele Ivuš a vidíš, že ája je jasně přesvědčená, že je to Kubíček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, holky, už máme nové autíčko, je to Peugeot 307 sw, je to rok výroby 2005 a je naprosto super. S naší malou corsičkou se to nedá srovnat, konečně se tam všichni vejdeme i s kočárkem. Parádně se řídí a je prostě skvělé x-) Příští týden mi přijdou namontovat skříň, tak už se taky nemůžu dočkat, až budu prát pro Emmičku věcičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci to bude novinek, nová kára skřín, to bude pohodička x-) No mě nevadí ž ebudu mít kubíčka jako dalších 5, na ničem jiným se nemůžem dohodnout, tak ani na výběr moc nemám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my nemáme žádné chlapecké jméno a naštěstí to nemusíme řešit. Jinak bychom se fakt neshodli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no jo maci..záhada objasněna :-o :-D No ája píše hned Kubíček- sem zvědavá co se nám nakonec narodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, jdem papkat, už mi je z hladu zas špatně, tak za chvilku sem z5, pááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak dobrou chuť Áji a doraž za námi x-) jj, podle 3d je to jasné, obličejík je na chlapečka, tak jsem fakt zvědavá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť áji.. Maci a co ty budeš mít na oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě vůbec nevím :-x Minule jsi mě navnadila na ty nudle s mákem, tak jsem si je udělala, máš i dnes nějaký tip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela že dnes navnadíš ty mě :-D Ale už si chystám hrachovou kašu :-. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak na tu zrovna chuť nemám, navíc ji ani neumím uvařit :-N No, jdu pověsit prádlo, doprala mi pračka
Odpovědět
Profilova fotka
já ji taky neumím vařit tak jsem zvědavá na výsledek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A už sem přidala aktuální pupík.. ;-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to se jdu podívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no krása, to je obr x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme :-D x-) Je zajimavé jak někdo ma fakt velký břicho a někdo menší..že?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je fakt x-) každá z nás je jiná a proto je to tak krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to je macek :-D Jsem tu, začla sem česnečkou, ta byla dobrá, pak mi donesli vejce v sekané s bramborama, tak sem si k tomu musela doobjednat okurkovej salát, nejak sem to do sebe nemohla nasoukat a po asi čtvrtce porce se mi začlo navalovat, tak sem dorazila jen ten salát :-N takže asi budu mít za chvilku hlad, skočila sem si do zeleniny a koupila si hrozen, tak si ho za chvilku umyju a uvařím si čaj
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to se někdo má :-N Já furt nemám nápad co uvařím. Musím udělat Míšovi maso, tak si asi dneska dám taky,no a bramborovou kašičku, to ještě nevím x-) okurkovej salát bych si dala taky, ale tady měli hnusné okurky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, a kolik měříš kolem pupíku?! Já 96cm x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde jstéééé :-N Já vařím obídek, dělám to maso s br. kaší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivča s mimískem určitě obědvá
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak maci..už sme po obědě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jdu teď obídkovat x-) a jak se povedla hrachovka?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?