21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Ahojte.... prave som si dnes spomenula na pesnicku Uz len 22 dni... ;-) velmi sa nam to krati... len dufam ze budeme mat take pekne pocasie ako je aj teraz... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky tady se to rozjelo.. :-o Člověk tu pár dní není a pak nestačí koukat :-D ..Přesně za 3 týdny už budeme prožívat náš velký den!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
což bude nejkrásnější den v našic životech ;-) Ježíš já se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 20 dní :-D ..paráda..snad bude taky tak krásně jako tento víkend !!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, i já se vdávám ve stejný den jako vy........přeju vám všem ať to vyjde, přesně tak, jak máte vysněno.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujem..Tobě taky tak.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
19, teda najednou se to fakt blíží, příští víkend už máme rozlučku
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno slečny, vždyť jsem říkala, že se ani nestačíš otočit :-) Je to prostě radost jak to letí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, počasí určitě vyjde, dokonce i u nás na západě čech bylo krásně. Těch pár dní to určitě vydrží :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no večer ve zprávách hlásili, že má být takhle 3 týdny, jen aby to nezkončilo v sobotu 21.
Odpovědět
Profilova fotka
To bude určitě dobrý, neboj ;-) Nemuselo by být tropické horko ]-( Ale necháme se překvapit, nakonec, přeci si to nenecháme zkazit počasím, ne?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, pokud bude víc jak 17 stupnů a nebude přímo průtrž mračen, tak je mi to jedno, jo a hlavně maximálně 28, víc už by se ani nedalo přežít. Sem skromná, že? Včera jsem dodělala jmenovky, dnes se vrhnu na svatební vínečka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, já zatím jmenovky nedodělávám, protože mám dvě barvy, žlutou a fialovou a dělám to napřeskáčku a o víkendu jsem se dozvěděla o třech lidech, kteří nepříjdou, takže je to fakt super. Nechávám to až na poslední chvíli před svatbou. Od středy mám dovolenou a pracovat budu asi až v pátek, takže tu středu tomu můžu věnovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak to máš stejný, taky sem měla dvě barvy na přeskáčku, ale když sem zjistila, že do poslední chvíle nebudu vědět co a jak, tak sem si dodělala i ty ostatní do jedné barvy. protože pak bych v tom měla chaoz
Odpovědět
Profilova fotka
no, já vydržím a snad to dobře dopadne ;-) Mám polotovary a pak už jen dolepím cedulky podle zasedacího pořádku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, já dělám krabičky, do nich čokoládky a cedulku se jménem, to by mi trvalo dýl
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasný, já dělám jen obyčejně přeloženou kartičku z barevnýho papíru, cedulku z klasického papíru obstřiženou ozdobnými nůžkami a nalepené srdíčko druhé barvy. To už je hotové, tak jen tam dolepím ty cedulky, takže žádný problém. Jen mě vytáčí, jak se každý rozhoduje, že nepřijde 3 týdny před svatbou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nám řeknou asi v pondělí před svatbou, takže tě plně chápu, nejhorší je, že musím sjednat i ubytování a tak, no jo, příbuzní, je to všude stejný
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, všude stejný :-( Nejdřív, že pojedou, pak že mají hodně práce (co jej jako přednější než svatba synovce?! fakt nevíme :-| Mě je to celkem jedno, ale přítele to mrzí a navíc pořádně nevíme, jestli dorazí jeho babi, protože tu měl přivézt práve strýček a to jaksi nepůjde. Tak aby neřekla, že nakonec nepojede ani ona ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky nevíme, jestli pojede jeho babička, že prý je to moc daleko (150km) ale mám pro ni u nás doma nachystanej pokoj (asi 3minuty od hostiny) tak není problém,jít si kdykoliv lehnout, když bude unavená. Ale že furt neví, prvně asi, pak jo, ted zas prý ne, a už mi to leze krkem, a hlavně ted o prázdninách byla Zbynově ségře na promoci 102km, tak to je přece to stejný a svatba je důležitější, no jo, naše rodina mi okamžitě řekla že přijdou a zařídili si volno, jenom u jeho rodiny se 4 lidi furt nevymáčkli
Odpovědět
Ahojte slečny-nekazte si den a užívejte si tohoto nádherného počasí 8-) Včera jsme byli koupit to prádelko VS a koupili jsme nádhernou košilku,mám z ní fakt radost :-D :-D Jen doma jsem zjistila,že mi slečna prodavačka zapoměla sundat ten pípák,tak tam budem muset jet znovu,ale to mě vůůbec nevadí,mají tam nádherné věcičky,tak bych si ještě něco přikoupila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť my máme taky nachystané spaní, no, ale je to asi dost komplikovaný, nebo já nevím. To víš, vždycky je někdo upřednostňovaný, ale jak říká lennanek - mimochodem krásné ráno ;-) - nebudeme si tím přeci kazit svatbu a hlavně tak krásný den jako je dne, i když tu dnes budu tvrdnout do pěti :-N Jak to, že jsi při odchodu nepípala?! to je nějaké divné ne?! :-)
Odpovědět
No to je právě záhada...Zato v HM jsme pípali o sto šest...ale my pípali už při vstupu,takže když jsme odcházeli,tak nás prodavačka pustila s tím,že už jsme pípali při příchodu-někdy stačí jen kódy a pípá to jak blbé,tak jsme se ani nedivili... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, když zvláštní tak pořádně ;-) Holky já už se tak strašně moc těším :-D Už aby to bylo tady.
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky těšíím, no tak prádýlko ve VS bych si taky dala říct.. ;-) určitě bude ženich spokojenej.
Odpovědět
To já si o víkendu představila jaké to bude (úplně jsem se vcítila do té situace ráno)a nebylo mi zrovna do smíchu.A to si myslím,že jsem v pohodě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no u mě je zatím furt v klídku, tak nevím, sem děsnej trémista, tak si myslím, že to na mě teprv padne, ale pak to bude stát za to, doufám, že se mi neudělaj červený fleky na prsách. :-D to bych byla kočka
Odpovědět
Profilova fotka
To neboj, v pohodě nejsme žádná i když to můžeme stokrát tvrdit! Je to prostě důležitý den v životě a nic se na tom nezmění. Prostě každá nevěsta je nervózní, protože ten den se upírají pohledy blízkých a také cizích lidí právě na ty dva ;-) A každá která není zvyklá na obrovskou pozornost je z toho nervózní. Mluvím alespoň se své situace :-N
Odpovědět
Jo,to je přesné-už to vidím když budu scházet ze schodů a všichni na mě budou zírat....ještě,že budu mít závoj i přes obličej :-) Já to prádlo vybírala s ním-jen to omrknul,ale měla jsem kalhoty i podprsenku,takže to v reálu bude ještě lepší,takže se i tak má na co těšit :-D Akorát ty podvazky mít nebudu-to se nehodí...A cenově to tam není tak strašné,tak tam běž mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v Brně aso VS není, nebo sem ho nikdy neviděla, no já naštěstí už prádylko mám, tak už to řešit nemusím, ale vždycky jsem chtěla něco z VS
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?