21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já mudr mně ve čtvrtek nic neřekl na tu moč a já na to taky zapomněla takže sem se objednala na nefrologii na kontrolu a uvidím ve čtvrtek..tak aspoň pošlou moč na statim a vím na čem jsem hned a u gyndaře to trvá 2-3dny. Ale myslím že to není ok..cítím to.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že jsi moc vyplašená, neboj, všechno bude v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mně eště nic do průkajdy nepíše..tak aspoň až napíše tak už budu chytrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ne..cítím při čurání takový problémy jak sem mívala předtím u zánětu..a eště i nějakou dobu po čurání to cítím. A i na té gyndě sestra říkala že tam něco je ale že to počká až půjdu na kontrolu a mudr pak nic neříkal..no uvidím..
Odpovědět
Profilova fotka
tak držím pěsti, ať to není tak hrozné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad nebude ale myslím že ani moc vpohodě to nebude..kdyby mně hned eště něco na gyndě dal mohlo to být lepší..zdá se mi to akorát horší..tak snad mně dá mudr dobrý léky a bude to brzo ok. Jéé tak za dva měsíce rodíš x-) To utíká..
Odpovědět
Profilova fotka
a těším se na novou fotečku pupíííka ;-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já každý úterý fotila pupík pře sem byla týden +0 a dneska mně to ukazuje 23 + 6 místo 24+0..nevíte jak to? Mám v tom zmatek.. =-) Se to nějak samo posunulo nebo co?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj ženy, bylo vám smutno?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, omlouvám se, že jsem včera tak znenadání a bez rozloučení zmizela, ale přišla mi návštěva :-| Jinak jsem včera koukala k tobě do alba a měla jsi tam 24+0, fakt, taky jsem právě očekávala fotečku pupíčka x-) Jinak Áji a mimísko, krásné ráno, to víte, že se nám stýskalo x-) Jaké byly velikonoce?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no velikonoce pohoda, byli sme na výletě v Lednici. Už to neslavíme
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn, já nastavovala zadek :-D jen pro rodinu, takže se to dalo zvládnout :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak to jsme dneska ráno :-D
Odpovědět
Dobré ránko! Áji,co ses nestavila-je to od nás asi 10km... :-D Pádím do práce,hezký den maminy :-)
Odpovědět
Macíku,ty máš to břušínko krásně malinké :-D ale to teď poroste asi nejvíc,co?no,dívám se,že za chvíli už tu bude Emmička s námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lenn, tak ať ti to v práci rychle uteče!!!! Páááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju x-) asi určitě, protože malá bude přibírat na váze, tak uvidíme, jak se ještě zakulatím :-N Ani se nenadějeme a je mezi námi, princezna naše :-D Včera na UTZ jsem viděla nejjasnější holčičku, kávové zrno jak vyšité x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře že je všechno v pořádku. Leni zdravííím. ;-) Já chci taky malý bříško, ale čistě jen z pohodlnosti, jinak je to fuk. Už se těším na pondělí na kontrolu, snad bude všechno ok
Odpovědět
Profilova fotka
jde jen o tu pohodlnost, nevím, co bych dělala s velkým, i tohle mě dost namáhá, hlavně v tom horku :-D To víš,že bude všechno O.K. v pondělí bude nový obrázek mimíska, jů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se moooc těším, až ti začne růst bříško x-) myslím si, že to u tebe bude brzy, protože ji hodně hubeňoučká, ale necháme se překvapit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teoreticky už ho mám trošku ted, ale ne bříško ale mám ho dost nafouklý, vypoulený, dost,n o prostě jako bys nešla 3 dny na záchod, naštěstí chodím pravidelně. Ale bývá mi ted sem tam špatně, na vzracení to není, ale příjemný to taky není. Snad to brzo přejde
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je na začátku těhu normální, ta nafouklost x-) to máš nevolnosti jako já, nezvracela jsem, ale dobře mi nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy tě to tak přešlo, maci?
Odpovědět
Profilova fotka
No, zhruba po těch dvou až třech měsících :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Podle posledního dne MS bych měla začít příští středu 3 měsíc, ale podle ultrazvuku myslím, že sme pozadu, že si ještě počkáme, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
to teď ještě nepočítej, ten první UTz se neshoduje, já to měla taky tak! Teď už by ti to mělo upravit a spočítat atd. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
používáš ten kalendář, jak jsem ti na něj posílala odkaz?!
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nakonec sem si to vypsala v exelu, rovnou s datumama dopředu, kvuli akcím dovoleným a tak, takže ted vím, že když pojedem 20.6. na dovču dudu zhruba v 18 měsíci. a to mi stačí
Odpovědět
Profilova fotka
Ale mám ho uloženej a sem tam tam mrknu, spíš abych viděla co mimísek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
v 18. měsíci?! x-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?