21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
já sem právě teď taky vypláchla a nechám vyschnout a snad to bude ok..stejně z toho kontrolují jen tu bílkovinu tak na to to vliv snad nemá..
Odpovědět
Profilova fotka
Mimouško dneska vstávalo aji dřív než já..sem trochu procitla a hned cítila kopanečky :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla těstoviny s vepřovým na štávě, takový slabší kuře na paprice, ale bylo to celkem dobrý, polívka zeleninová, ale moc zeleniny nepotkala, ale nám chutnala, akorád asi budu mít brzo hlad, v jednu jedu s mamkou do Brna, tak se tam něčím dorazím
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem cítila v noci asi pořád :-N teď zatím nic moc, když tak nad tím přemýšlím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo. Nejlepší nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo..tak dyž byla celou noc vzhůru tak teď určo spinkáá x-) ;-) My už asi taky spíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
před chvilinkou se mlela, tak nevím, možná jí vadí, jak u toho počítače sedím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mám na něco chut a nevím na co :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jó, tak to je milá Ájo naprosto normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ajan to tak mám taky pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem jí trošku uvolnila a předvedla mi ta naše beruška vlnobití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no jo ale co si mám dát.? Maci, no už jí začíná být těsno
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neporadím, protože tě vůbec nic neuspokojí :-S to jo, hrozně těsno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci teda tys ju tam chuděru zamáčkla a divíš se že se nemůže hýbat..chuděrka :-D Našla sem "film" o porodnici kde chcu rodit tak jdu kouknout..
Odpovědět
Profilova fotka
tak krásné pokoukáníčko Ivuš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Áji, nejlepší je zmrzlina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci zmrzku sem měla včera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jí mám každý den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to se někdo má teda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale v létě to asi taky bude tak
Odpovědět
Profilova fotka
Já si jí prostě dopřávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já taky zežeru momentálně snad za 3, ale nejak mě to furt neuspokojuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsou přesně ty těhotenské chutě, když nevíš co by a stále hledáš, tak toho sníš hrozně moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, ale snad nebudu jak bečka
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky měla každý den zmrzlinku ale už došla..kupovali sme v Makru celou krabici a já si pak jen vytáhla z mražáčku..zas budem muset koupit :-D Ale já taky jen tak nějakou nemůžu a oni kolikrát zrovna tu bezlepkovou nemají.. :-p Film každopádně zajimavý.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych chtěla film o porodnici, to je super věc. Ivi ty musíš mít bezlepkovou?
Odpovědět
Profilova fotka
jj..musím :-S Holky za 10min.jedem pro nového člena rodiny..pak Vám dám fotku..zatím můžete hádat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já naštěstí můžu každou, tak toho využívám, ale nejradši mám Míšu a jahodovýho mrože :-p tak hlavně, že se ti filmeček líbil x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, pejska máte, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale bude to zviřátko, jestli si nás nebalamutila a nejsi už těhotná tak, že budeš rodit x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?