21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ježiš mě bude 27 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak sem se trefila
Odpovědět
Profilova fotka
moment musím se podívat do občanky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
je mi 26, v prosinci mi bude 27 :-D :-D :-D takže sem to naopak málem nestihla. Maci tak rok a 4 měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
Mám v tom nějakej bordel
Odpovědět
Profilova fotka
tak to teda máš v tom bordel :-D takhle ani nevědět, kolik je mi let a to jsi těhotná chvilku x-) počkej až dorazí těhotenská demence :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak si budu muset nosit cedulku se jménem na viditelném místě, abych to nemusela hledat, když se mě někdo zeptá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, tak to bude nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co vůbec Zbýňa, když se to potvrdilo, krom toho, že to hned běžel každému povědět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No v pohodě, těší se. My to moc neprobíráme, akorád sem mu včera četla tak se vyvijíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi připomíná mého manžela x-) začal to pořádně vnímat až teď, když už je to na mě vidět, to si s malou povídá a pusinkuje bříško, ale tak nějak normálně. Jinak to moc neprožíval, samozřejmě ho zajímalo jak se cítí, ale moc se nezapojoval, až teď x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj mužula taky nic moc..jen sem tam poslouchá srdíčko mimi fonendoskopem x-) ..máme doma ;-) Ale teď sem mu psala že sem mu dala vyvětrat spacák. Jede zítra na párty a bude tam spát do soboty a odepsal mi..Děkuji má navždy lásko :-D x-) No není to krásné x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je zlatej Ivuš :-D je dobře, že si nás ty naše zlatíčka hýčkají, ne :-N já si teda aspoň neztěžuju x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je romantik, Ivi. x-) Jo Zbyna si mě taky hýčká, sem tam se zeptá a řekne třeba když jdu cvičit, at dám pozor na fazolku
Odpovědět
Profilova fotka
a tak to má být, tak je to správné x-) právě jsem poobědvala květákovou polívku, moc jsem si pochutnala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nechce nic dělat, zvlášt když je tam tak krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic nedělej, za hoďku a půl jdeš stejně domů, ne?! :-N ptáčci tam tak krásně zpívají,já se vyloženě těším na ten výlet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mám ještě dost práce, no nic, jdu si uvařit čajít a makat, ještě na vás kouknu, zatím pa, kdyby ste mi náhodou utekly
Odpovědět
Profilova fotka
Já uteču až tak po druhé hodině, podle toho jak se Míša vzbudí x-) uvař si čajík a ať ti jde práce od ruky ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak už sem zas na komplu, udelala sem tu pořádek v papírech, roztřídila si práci, udělám 2 nabídky a mám hotovo, snad to půjde rychle, zítra udělám evidenci a asi budu mít pohodičku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že to půjde rychle, jsi holka šikovná x-) to je dobře, počasí je na pohodičku, ne na stresy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, začíná mi sem svítit sluníčko asi si otevřu okno, at si vyvětrám. Vzdoušek mi neuškodí, doma chci dnes rychle vytřít, abych o víkendu nemusela, třeba až v neděli odpoledne. A vyvětrám celej byt. Přemýšlím, že bych už vypla topení, ale nevím, abysme neměli kosu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, sluníčko svítí nádherně x-) Já budu uklízet zítra, protože teď nemůžu a až se Míša probudí tak pádíme do těch Varů. Nemůžu se dočkat až vystřelím ven :-D No, my netopíme, ale to je u nás normální, navíc jsme v klasickém bytě :-| tak ti neporadím
Odpovědět
Profilova fotka
Máš recht taky to vypnu. My máme taky jen byt, ale zima je tam furt. Aspon ušetřím, v létě by nám prý mohli napojit ten plyn. chtěla bych už na miminko normální topení, který můžu ovládat, máme přímotopy a to je děs. Platíme měsíčně 4 tis za elektriku a nemůžu říct že bysme měli přetopíno :-( a taky si to vypínaj když by se mělo nejvíc topit - po obědě, když jdou maličcí spinkat a pak o půl 6 do 6, to se většinou zase koupe ]-( kreténi
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je blbý, já mám klasický ústřední topení, takže fakt pohodička. Taková pálka za topení, to je síla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
od půl 6 do 7, upsala sem se aráno to taky netopí mezi 7 a půl 9, to se zase vstává. Je to fakt děsný
Odpovědět
Profilova fotka
no je v tom i normální elektrika, ale i tak je to dost drahý, hlavně neefektivní, za tyhle peníze, bysme v plynu, měli krásně teploučko celou zimu. Už se těším, i na hezký radiárory
Odpovědět
Profilova fotka
tak ti přeju, ať se to v tom létě stihne než se vám prďolka narodí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mi jasný, navíc to bude mnohem pohodlnější :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míša se ještě nevzbudil, jsem zvědavá v kolik vstane. Ještě pro něj nemám uvařený oběd :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, na termostat pěkně. jů se těším x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?