21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
a v kolikátém jsi týdnu?! Prosím, prosím, ještě jsi nám nic nenapsala. A to víš, že se to udrží, proč by ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, díky moc Ivuš, juknu na to
Odpovědět
Profilova fotka
je to moc hezky popsané..a pokud ty stránky neznáš tak tam je dost zajimavých članků a i vývoj mimi týden po týdnu a krásně popsané x-) http://www.babyweb.cz/Clanky/a1840-Pr...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé su přejezená :-D ..du se myslím chvilku natáhnout ale snad se tu eště potkáme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, jsou to fakt pěkné stránky Ivuš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj..to jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Ivuš, jak jinak, po obídku si musíte dopřát krásný spánek x-) tak dobrou noc vám oběma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my spát nebudem..jen hajááát..ale dík a mizíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ták, vy nespinkáte, jen ležíte a povídáte si spolu, tak to je taky krásný a potřebný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak řek že to odpovídá 5 týdnu, takže se nám asi zadařilo koncem cyklu, jinak uhnízdění vzorové :-p Jdu makat a za chvilku domů, tak zítra se vám budu více věnovat
Odpovědět
Profilova fotka
jenže já tu zítra nebudu :-N jedeme k panu doktorovi. Takže se uvidíme zase až ve středu. každopádně ještě jednou moc gratuluji a držím pěsti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, tak ve středu, budem se těšit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky tak x-) snad budu mít i nějaké novinky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo pááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivi, dnes tu Macík nebude, tak sme si zbyly sami, ty ještě spinkáš, tak já jdu makat, abych dadělala ty včerejší resty :-N pak se ukážu, neboj. Pozdravujem mimíska ;-)
Odpovědět
Áji velké Gratulace :-D Moc Vám to přeju ;-) Utíkám do práce,mějte se holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, pa Leni :-D :-D :-D Ráda sem tě zahlídla, děkuji za gratulaci ;-) teď jsi na řadě ty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, tak ať Ti to jde v práci dobře. Já dneska jedu na to cvíčo..to se těším jenže jedu autem a cvíčo je uprostřed brna a tam zaparkovat je katastrofa!! No to bude zase zážitek. Tchýně jde tam k mudr takže jí mám pak donest klíče a veme mě dom ale jak tam budu parkovat to teda nevím 8-( Jinak zdravím Len :-) -ukaž se nám častěji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, tak si to krásně uži.
Odpovědět
Profilova fotka
No pojedu tak nějak po 14h. abych měla dost času na to parkování :-p Ale cvíčo bude určo super.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jo, to máš ještě čas. Já jdu obídkovat. Tak se ještě asi uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť..já pak půjdu obstarat babičku a musím se okoupat a vlasy umýt ale snad se sem eště mrknu..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jestli jsi jako já, tak u nemrkneš :-D já bych to pomalu ani nestlihla. ;-) Kdyby sme se prošvihly, tak si to moc užijte x-) Páá zítra i s Macíkem a Emičkou
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčátka, tak hlásíme návrat od velmi spokojeného doktora :-D od minula jsme přibraly 1,3kg, takže krása. No, malá pěkně roste, dneska jsme vypočítali termín podle velikosti na 7.6., malá roste jako z vody x-) Jen na nás ta naše malá potvůrka nevystrčila obličejík, zato zadeček ano x-) Věděla, že je tam s námi tatínek a že by jí rád viděl, tak se mu schovávala :-D jak říkal doktor, tak jí nic nepřibilo, nic jsme jí nepřidělali, je to naše jasná Emmička x-) ivuš, užij si cvíčo
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se má naše nová nastávající maminka?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahoj maci tak to je paráda x-) Mám z Vás veelkou radost ;-) x-) No já se už brzo vydám na cestu s touhou dobře zaparkovat ale jak to nepůjde tam mě budete slyšet nadávat na vlastní uši i vy.. :-N ]-( :-D Zítra pa páá holky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pááá Ivuško a s mimískem si to užijte :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ája už asi nedorazí, tak se mějte krásně a zítra páááá, snad pokecáme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tůů, makám jak šroubek, ale pádím domů. To je krása maci. já chci taky holku, zbyna kluka, tak budem spokojení oba, ono je to stejně fuk. :-D Tak zítra pááááá a opatrujte se. Jinak mě je stále dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, já tu dopoledne moc nebudu, mám hodně práce, ale možná to nejhorší stihnu, něž se probudíte :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?