21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak jsem vstávala v 6,30 :-| takže žádné dospávání a to jsem včera nespala ani po obědě, no a dnes ráno jsem vstávala v půl osmé, i když jsem se ještě válela s Míšou v posteli, ale malá mě nenechá jen tak ležet, kope a to se nedá, na zádech nemůžu dýchat no a na boku mám pocit, že mě ukope :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivuš, ten je fakt nádherný, bude se vašemu mimískovi moooc líbit ;-) Doufám, že sem dnes někdo z vás ještě dorazí, protože já potom musím dělat dort a v jednu má ségra taneční přehlídku, tak tam musím. Je to poprvé, kdy tam můžu protože nejsem v práci, tak si to nemůžu nechat ujít 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, tak aspoň že máš program a nesedíš pořád (třeba jako já :-N ) doma. :-D Já sem si včera napustila vanu a mimi se to buď líbilo nebo ne pře sem dostala teda pěknou ranu.. :-D A to se eště často nestává..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, dnes sem napnutá jak struna, po O jdem k dobtorovy tak sem zvědavá co mi řekne, ale snad dobré zprávy. Jinak tady od včerejška leje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, tak už jsem Míšovi udělala snídani, dorazil po noční a teď už se válí v ložnici, tak si s vámi můžu popovídat :-D JJ, Áji dneska je ten velký den x-) Tady je úplně nádherně, teda zatím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pátek jsem dělala ségře ten dort, holky, krásnější dort se mi ještě nepovedl :-D byla jsem maximálně spokojená x-) a jak je naší nové čekatelce?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, no je mi dobře, sem trochu nervozní že nejsem, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je asi normální :-) a jaký byl víkend?! Něco zajímavého :-D Ta Ivuška snad ještě spinká, já bych šla nejradši ven, i když pravda, za chvilku půjdu, musím té nádhery využít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže já frčím ven, je fakt nádherně, Míša spinká jako miminko a já jdu na procházku. Po dvanácté jsem tady a doufám, že uslyším samé pozitivní zprávy ;-) x-) ale jak jinak x-) Takže se tu zatím mějte krásně a Áji, držím moc, moc, moc pěsti!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, tak si to uži, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji mooc držímě pěstičky na kontrolu..uvidíš že Tě mudr jen a jen potěší ;-) x-) U nás taky od včerejška prší..je to na nic..snad už bude od zítra lépe jak hlásí..Jinak my se máme dobřéééé x-) :-D Za 8 dní jdem na ten 3 nebo 4D UTZ tak se už mooc těším.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem těhuleee :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kráááááásáááá, mám obrovitánskou radost mamino :-D A jsme všechny v tom x-) To je taková paráda, no už se těším na nějaké info, co jsi viděla atd., napiš co nejdřív, nebo umřu zvědavostí a co fotečka, máme?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ahojky Ivuško, nějak jsem zapomněla pozdravit :-p to je dobře, že se máte dobře, tady je krásně, sice se teď zatáhlo, ale je teploučko a neprší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, copak, žádné informace se podávat nebudou?! :-N Já jsem hrozně moc zvědavá a ty mi nic nenapíšeš x-) Ivuška určitě baští a potom budou dělat hájí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé áji supeééér x-) Sme to věděly x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, že jsme to věděly, ale Ája je z toho natolik překvapená a v šoku, že ani nepíše :-D a co vy Ivuš, už jste po obídku?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci už je fotečka mini mimíska v albu u áji x-) Já teď dojela polívku a čekám až mi vychladne chleba a dám si s játrovou omáčkou..ale za chvilku..a co Emmička jak se má? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už jsem to vidělááá x-) to je taková krása 8-) No tak to dobrou chuť ;-) To víš, Emmička se má výborně, zítra jdeme k panu doktorovi, tak jsem zvědavá, co se dozvíme nového x-) Jdeme na UTZ, teda aspoň myslím, měl to tam poznamenané na zítřek, velký UTZ ve 30tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo to je mazec jak ten čas letí x-) To bude krása..si to zítra užiješ x-) Já jdu zítra zase ne cvíčo tak už se těším..občas mě záda pěkně zlobíí :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě bylo dost mizerně včera. bolely mě záda a podbřišek, jako bych to měla dostat, tak jsem z toho byla docela vyplašená, no a taky mi dost tvrdlo břicho, ale šla jsem se z toho vyspat a bylo to v pohodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Hihi
Odpovědět
Profilova fotka
jj, letí to jako čert, rychlost blesku :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, krásné, už jsme se s Ivuškou kochaly :-D x-) tak nám sem šoupni nějaké info, v kolikátém jsi týdnu atak. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem tu, než sem vložila fotečku, tak zbyna to všude roznesl, a všichni mi sem chodili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě na dnešek v noci zase bolel podbřišek jak dybych to měla dostat..ale už je to naštěstí ok. A mimi mě právě malinko v podbřišku boxuje x-) Sem se včera dočetla jak poznám esi boxuje ručičkama nebo kope tak už to aspoň konečně poznám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to poznáš?! To já fakt nevím, ale řekla bych, že malá mi okopává žebra :-D a dělá mi na břiše pěkné boule x-) Áji, moc, moc, moc gratulujeme, to víš, pyšnej tatínek x-) je to nádherný, tak přejeme krásné a klidné těhotenství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
však uvidíme zítra,jestli už je třeba i správě otočená, protože to už klidně být může, může se ale zase začít točit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky doufám že se vám ulevý a já doufám že se to udrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju ájo.. x-) maci dám sem odkaz.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?