21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ale myslím, že v polovině 7.měsíce je to dobrý :-D aspoň doktor je maximálně spokojený x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že když mi nebude víc špatně, tak nezhubnu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je vážně dobrý.. ;-) No já se jdu asi natánout chvilku :-D Zatím zase pááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to asi ne, protože už teď vážíš málo 8-) Mě ze začátku malá vysávala zevnitř, což mi teda vůbec nevadilo :-N já mám totiž o dost víc než ty :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty Ivuš?! Nějak jsem se to nedočetla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TO máš jedno, záleží jak se cítíš. Nic holky, Maci taky si jdi taky odpočnout jako Ivča, já jdu makat, at tady zase nestvrdnu. pááá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se měj zatím krásně a já jdu taky relaxovat, mám to akorát, než si přijdou pro Jerryho :-D páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď mi došel mail že mi posílají službou PPL ten kolotoč..kdy myslíte že tak dojde..? Já už se těšíím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli ti ho poslali dnes, tak zítra ho máš doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak včera sem chtěla být akční a nakonec sem jen se Zbynou koukala na telku. Usla sem opet v osm a vstávala o půl šestý. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukáte co tu dělám tak brzo..co? To je snad poprvé v životě :-D Mužík odjel a já už nemohla moc spát..mimi sem asi vzbudila jak sem šla na wc tak mě kopalo a dyž už usnu tak volala chlap z PPL že kolem 9h.je tu i s kolotočem..huráááá x-) No a tak sem si eště lehla ale táák mě rozbolel podbřišek..teda nevím z čeho..ale hrůza a i záda..tak teď už břicho skoro dobrý a záda nic moc ale vstat sem už musela..tak snad to bude brzo úplně ok.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, vidíš, asi to bolí, protože mimísek skáče salta, že dostane kolotoč ;-) Sned to bude dobrý, dnes nic radši nedělej, jen odpočívej.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No raděj budu víc odpočívat..rozpustila sem si ten hnusňoučkej hořčík co mám od mudra a snad to bude ok..chci vidět záda za 2měsíce dyž už tak dost bolí teď :-p Nebo se mimi vážně těší na kolotoč a tak proto..přesně jak píšeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to nic nebude ;-) Za chvilku ho tak máš, pak musíš udělat fotečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo joo..do půl hoďky je u nás..jen jak ho sestavím (estli vůbec :-D )tak dám foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím,že to nebude složitý , určitě bude krásnej x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No snad jo..muž dnes dojede i s baterkama tak se těším jak bude odpolko mimi hrát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Su jak na trní..pořád nikde nikdooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A už je tady..hurááá..jdu na něj mrknout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak utíkej, :-D Kdy je vůbec dneska Macík, asi dospává ty časný rána. :-D Myslela sem si, že to dlouho nevydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda byl to boj ale mám to a je to v albůůůůů :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci kdepak jsííííí?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajan dobrou chuť k obědu..já jdu něco chystat mužíkovi k dnešnímu svátku (svátek učitelů :-D )..zatím holky
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, je vážně krásnej x-) x-) x-) Na oběd sem měla uzený s bram. kaší
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem pozvaná ke tchýní..špenát a frankfurtská polívka..už mám aji hlad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já udělám špenát v neděli, a v sobotu asi bolonský špagety, moc se mi nechce vařit
Odpovědět
Profilova fotka
Teda co ten Macík, neříkala že by dnes něco měla, snad je všechno v pořádku a jenom nemá čas. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo =-) Tak pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
No toto, nikde nikdo? Snad je vše v pořádku, dnes tu budu jen do půl 10, pak jedem s mamkou na čumendu po obchodech do Brna, takže se uvidíme až v pondělí, Měli ste pravdu holky hrozně to uteklo. :-D Jen si vůbec nepřipadnu těhotná :-| Kromě toho že nemám měsíčky, byl pozitivní test a mastí se mi extrémně obličej a vlasy mi vůbec nic není, prsa mě moc nebolej, nevolnosti taky nemám :-S Tak nevím, začínám trochu pochybovat
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno děvčátka, omlouvám se za svou včerejší nepřítomnost, jela jsem ráno původně jen pro maso do Varů, potom jsem se stavila u Míšovo mamky na kafe, no a nakonec jsem tam byla až do večera. Byly jsme u švagrové a dovezla jsem si spousty věcí pro Emmičku :-D asi 5 pytlů :-N Mám i vaničku a koupací kyblík, je zadarmo, tak ho vyzkouším, ale jsem na něj teda fakt zvědavá :-N Jinak Áji, to jsi na tom stejně jako já, mě taky nic nebylo a nebýt toho, že jsem to nedostala, tak mě ani nenapadne, že jsem těhotná, takže si z toho nic nedělej ;-) Vidíš, říkaly jsme, že to rychle uteče
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?