21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak věřím, že to ten týden vydrží, protože je pravda, že kdyby to řekla tetě, tak ta to roznese všude a fakt by byla ostuda, smlsla by si. Takže toho se nebojím, ten týden se to vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě, jen moje mamka byla prostě k neudržení, ale nezmohla jsem se na nic, když jsem viděla jakou z toho má radost x-) Dneska by mi mělo přijít to povlečení pro malou, už se moc těším x-) doufám, že tak krásně vypadá i ve skutečnosti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přišla na mě únava, ti asi usnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak výsledky mé krve na trippl už mají tak za hodinku tam vyrazím..potom jdu na ten utz a odpoledne cvičeníčko..Tak na nás myslete ať dopadneme všude jen a jen dobře..děkujeméé :-D Jo a zdravíme Emmičku x-) i maličkýho prcka u áji v bříšku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, neboj, myslíme na vás :-) na oba, či obě x-) Emmička děkuje a taky zdraví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díííky..valím rychle dosnídat a půjdu se chystat. Pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.batoleshop.cz/detail.php?z... Tohle nám poslala 'babička' :-D ještě to nemám potvrzený a už by nakupovala, asi dostanem, hodí se mi do obýváku x-) x-) Děkujem za pozdravení ale, zatím jen mě, radši. Ivi držím pěsti, určitě bude všechno ok, neboj. Maci, nespíš?
Odpovědět
Profilova fotka
páááá a měj se krásně, jo a jsme samozřejmě zvědavé na výsledky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nn, jsem vzhůru, překonala jsem to :-D juknu se na odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten je nádherný, opravdu x-) jj, a to se připrav, že co uvidí to koupí (tak to aspoň dělá ta moje :-N ) pak jenom přijdu a už jí vidím na očích, že zase něco koupila, a zakončí to větou, no ale uznej, to jsem tam nemohla nechat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě 15 minut a frčím na obídek, tak si pak můžeš schrupnout, než se koukneš, tak se skočím vyčůrat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to se tak někdo má, já nevím co budu obědvat :-D mám tu vývar, no a ještě něco k tomu musím udělat, taky bych se měla vyfotit, nějak to vázne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maci, myslím že unás to bude úplně stejně :-D :-D :-D Vyfotit by ses teda měla a ubídek, no taky nevím co budu mít, snad to bude jedlý
Odpovědět
Profilova fotka
jj, první vnouče je první vnouče :-D držím pěsti ať se to dá jíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo, dobrý prase všechno spase :-D :-D a mám fakt hlad, tak se přemůžu. No naše mamka snad vždycky utratí celou výplatu, to bude krámů.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to mi povídej, většinu věcí co mám, mám od mamky, naštěstí ze sekáčku a tak, takže krásné čisťounké věci za hubičku :-D máme dar, že obě umíme nakupovat levně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nespím, dala jsem si sprchu, ta mě celkem oživila, ale stejně jsem jak přejetá. To je to brzké ranní vstávání :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem se vyfotila, udělala jsem si nové album, nějak už se mi to tam nevešlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem tu, hned se mrknu.
Odpovědět
Profilova fotka
jaký byl obídek?!
Odpovědět
Profilova fotka
v tom novém albu, výbavička pro Emmičku, jsou na prvních dvou fotečkách poslední úlovky naší maminy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady sněží jak v prosinci :-| úplná chumelenice
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli budem mít holčičku, tak ty princezny chci taky x-) x-) Mám štěstí, že naši jsou celkem při penězích, tak my koupí 1 nebo 2 dražší věci (postýlku nebo košík), kočárek budu mít po kamarádce za pusu, přebalovák mám ještě po ségře a na zbytku teda nemusím šetřit, takže sem ráda. Bříško je krásný, taky se těším. Oběd se dal, měla sem mletý plačičky na prudko s bramborama, ale přijde mi že to je furt dokola. Měla sem žízen, tak sem si do kanclu koupila to nový Cappy s antioxidanty a bože je to děsně sladký, ale vydržím to a vypiju to, pro zdraví to vydržím. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty princezny jsou dokonalé, hlavně pro princeznu :-D Já jsem měla štěstí, že spousty věcí podědíme, kočárek jsem si vybrala levný, no a hodně věcí se dá pořídit z druhé ruky, je to super, bylo kolem mě hodně lidí co měli děti, tak po nich dědíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to já nemám moc po kom, ale vlastně moc toho nepotřebujem, koupíme akorát autosedačku a ty drobnosti. Zbytek jako cestovní postýlku a jídelní žídličku a tak až časem, nebo na vánoce, at pod tím stromkem, něco máme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasný, taky spousty věcí budeme kupovat časem. Jídelní židličku určitě až později, ale oni i ty drobnosti jsou docela drahé. No, teď zase vysvitlo sluníčko, je tam modro a já jsem z toho hotová :-D Třeba budu nakonec moct i vylézt ven :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak než jsem si udělala caro po obídku, tak se zase zatáhlo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tady skoro celej den svítí až na pár mráčků, co sem tam přejdou. ale ten fujavec je děsnej
Odpovědět
Profilova fotka
tak už chumelí, já se z toho fakt p....u já chci jaro a teplo a ne zimu a sníh :-p oběd jsi přežila v pořádku?!
Odpovědět
Profilova fotka
já půjdu asi uklízet, Míša mi pořád slibuje, že vysaje, že to nemám dělat, ale teď je pořád v práci a já si tu připadám jak na smetišti :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?