21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, ale to zvládnete holky obě v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, sport je v pohodě, ale jen říkám, aby jsi se šetřila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj profesor na střední by se asi divil, kdyby věděl, že jdu na VOŠ a budu se tam věnovat dobrovolně němčině, ale možná bych ho i potěšila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba ti to půjde, uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že tím, že jsem starší a vím, že už mi opravdu jde o to tu školu udělat, tak mi to půjde lépe než na střední, kdy jsem si vyloženě užívala středoškolského života x-) doufám tedy, že to půjde :-) navíc žádná ekonomika ani účetnictví, prostě sociální práce a to mě ba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a Áji, stále jsi mi nenapsala jak se cítíš, nějaké změny či co?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kam jste se holky všechny ztratily?! Ivuška s mimískem spinká, to je jasný, ale co vy dvě krasavice?! x-) Já se taaaak nudím :-N a zároveň se mi nic nechce
Odpovědět
Profilova fotka
No prsa bolí jen opravdu málinko, jen když na nich dýl ležím, nebo si je zmáčknu, jinak mě pořád pobolívá bříško, na to mi bylo řečeno, že to je v pořádku a mám plet jak největší puberták a brutálně se mi mastí vlasy, denně je miju, a kromě toho že sem zbynovy včera málem nablila do guláše, když sem ho ohřívala, tak mi je fajn, žádná jiná nevolnost nepřišla - uf, vyčerpávající odpověd, jo a hrožně funím do schodů :-D no a to čůrání, to už víte. Jinak nic
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jo x-) tak si to užij, bude hůř :-) máš radost, příznaků máš celkem hodně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to snad huř už vypadat nemůžu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
určitě ti to sluší, jen nás houpeš a kdyby, tak tohle rychle vymizí a budeš se cítit skvěle, dělám si z tebe jen legraci :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jdeš asi domů, co?! Tak se opatruj a dávejte na sebe pozor x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, za 5 minut frčím, koupila sem si vitamínky, už se těším až si sednu, chodím spát v 8, sem grogy, ale pak v 5 ráno už nemůžu usnout. :-S Tak s mejkapem mi to vážně sluší, mám růžový tvářičky a cítím se hrozně důležitě, ale ty jebáky, jsou to takový ty podkožní, co bolej, jsou rudy a nejdou mačkat, mám 4. Děs
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, tak pá zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkná úrodička :-) tak hezky odpočívej a nabírej síly :-D páááá zítra ;-)
Odpovědět
Áji :-D Maci,přesně to stejné si říkám i já-že to dělám pro sebe protože chci a ne proto,že musím... Němčina je blééé-když si vzpomenu na préteritum či jak se to jmenuje tak je mi šoufl....Chystám se na anglinu kterou jsem nikdy neměla-jsem jen samouk,takže znám jen pár slovíček,ale těším se na to,protože jsem se ji chtěla učit i tak-i kdybych na tu školu nešla....Holky mějte se,možná se ještě objevím,mám volňáska,ale jsem zaneprázdněná,protože tu mám moji malou prázdninářku...Dnes už asi po páté sjíždíme Jak se budí princezny,pak 2x Mravenčí školku a taky Prasátko Porky(to nemám ráda)..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenn, budeme moc rádi, když se tu mezi námi zase ukážeš :-D tak nám z těch pohádek nezblbni ;-)
Odpovědět
:-D malá už spí,zblbnutí dnes už nehrozí ;-) Jako poslední byl Garfild,ten se dal :-) Dobrou holký.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, nějak nemůžu spát :-N Lenn, to je dobře, že jsi přežila další den, jen tak dál a snad se tu dneska potkáme ;-) Jinak jak je Áji?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maci, to koukám, utíkej si hajnout. tak brzo. No odpoledne se mi zas trochu nadzvedával žaludek, ale jak sem šla cvičit, tak pohoda. Jinak nic, je mi dobře, 2 jebáky se mi stratily, zato ty dva zbylí, se pěkně vybarvujou, roste mi druhá brada a nos, dost bolej, naštěstí nejsou moc vidět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať brzy přestanou bolet ;-) Hlavně, že je ti dobře a zvládáš to. Mě včera odpoledne začalo dost bolet břicho, kolem jizvy po slepáku, nemohla jsem ležet, stát a vůbec nic. Holky z koníka mi poradili dát nohy nahoru a to naštěstí zabralo, ale bylo to dost nepříjemný :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se to tam hodně napínalo, nebo nevím. Zatím mi je dobře, opravdu pohoda. Vůbec se těhotná necítím, až na to věčný slzení a sem tam nával. ale to jen tak 4x denně
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt dobře ;-) Určitě, jak se to tam roztahovalo :-) No, je to za mnou a pro příště vím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, a vůbec, ted sme se bavili furt o mě, co vy holky, jak je, nový pocity, atd. Mamka mi včera řekla že nám koupěj postýlku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když teď zrovna nás nejvíc zajímáš ty :-D co se týče nových pocitů, tak spíš omezení, špatně se mi dýchá a malá mě tlačí na žaludek, některé její kopanečky už docela bolí, ale jinak si to báječně užívám :-D :-p x-) No a co mamka říkala?! Byla překvapená?! Jak jsi jí to řekla?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem hrozně zvědavá, co?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak byl Zbyna s tatkem na horách v neděli, tak mi donesla vajca a poseděla na kafe, tak sem nevěděla jestli to mám říct, a pak říkám - mami já ti musím něco říct,a šla sem do předsíně pro test a ona na mě -ty seš hěhotná, a já - no asi jo. tak se začla smát, že jako dobrý, byla v pohodě. Myslím že se těší, určitě se těší a ted sem se dozvěděla, že to včera večer vyžvanila tatkovy :-o Ale tatka má děcka moc rád, jen sem měla strach kvůli práci, protože sem převzala hodně tatkové práce a ted to zas padne na něj a má toho strašně moc. Ale říkal prý, že s tím počítal, takže taky pohoda. Akorát to mají zákaz šířít do pondělí, kdyby se ukázalo že těhotná nejsem, tak at není ostuda. Sakra zas mluvíme o mě :-D :-D Na kopání do bříška se taky moc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem tatka dělá že to neví, nenápadka :-D :-D :-D Ted tady byl a nic
Odpovědět
Profilova fotka
to je sladký :-D x-) Moje mamka i taťka byli taky nadšení :-D Ostatně se s tím asi dá po svatbě počítat, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla z mojí mamky hotová, prostě to nevydržela neříct, byla z toho úplně nadšená, ale hlavně, že první kdo říkal, že počkáme co doktor, tak to do té doby rozkecala po blízkém okolí. Naštěstí to vyšlo, ale taky jsem jí říkala, ať to nikomu neříká, ale asi jako když hrách na zeď házíš :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?