21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím říct, že se teda docela dost těším, doufám, že to zvládnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já šla týden po testu a byl tam jen váček, takže dalších 14 dní na srdíčko x-) a přeci jsem se dočkala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maci určo zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, snad jo, zatím si věřím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to jsem šla fakt brzo, myslela sem, že už tam něco vidět je, no kromě toho, že tam ještě není vidět, mi nic neřek, udělal mi stěry, poslal mě za sestrou na krev, že mám přijít za týden. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci já bych to nezvládla, tě obdivuju
Odpovědět
Profilova fotka
tak za týden uvidíme, uteče to jako voda, podívej se na nás a naše těhotenství, jak rychle utíká :-D tak z krve to bude jasné a potom váček a srdíčko, jé to je paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že zvládla, navíc mi nic jiného nezbývá, protože jsem momentálně bez práce a po mateřské ji budu hledat, no, tak musím něco nabídnout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už by se do školy nechtělo. Co když těhotná nejsem :-( ja už to chci vědět 8-( Jdu papkat, holky, tak se zatím opatrujte
Odpovědět
Profilova fotka
na to vůbec nemysli, proč by jsi nebyla, vždyť jsou to dálnice, žádný stínek :-D Můžeš se třeba ten týden uklidňovat jednou za tři dny testem, jestli rostou, já to tak aspoň dělala a neboj, opravdu to uteklo x-) Já jdu k tomu doktorovi si potvrdit přihlášku, tak jsem zvědavá kolik bude chtít peněz :-N zatím pa, snad se brzy vrátím
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nebuď netrpělivá, určitě to znáš, trpělivost přináší růže x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba to udělá zadarmo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
haha, tomu moc nevěřím, ale mohl by :-N
Odpovědět
Maci,myslím,že 100,- Áji,to bude ale takové krásné čekání,pak na to budeš ráda vzpomínat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám, už sem se těšila, že mi řekne aspon něco a ted zas čekat, ale myslím že bych měla být, snad jo, uvidíme. Já myslím že se platí 200,-
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, vyhrála lenn, zaplatila jsem 100,- :-D To je super, myslela jsem, že to bude víc x-) Áji, už jsme to tu psaly 2x, co jiného by to bylo ;-) Teď na potřetí se to týká tebe, lenn má naprostou pravdu, budeš na to vzpomínat jako já s Ivuškou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já vím, ale sem nervés. Už sem myslela, že to budu vědět, to čekání je takový blbý, pořád nějak mám pocit, že to nevyjde. Ale zas se těším, týden musí utýct, se nějak musím zabavit.
Odpovědět
:-D ,ale já to věděla protože jsem taky potřebovala potvrzení... Áji,udělej si ještě jeden testík ať si klidnější! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasný Áji, to budeš pořád, celý těhotenství, zeptej se Ivči ;-) na ten pocit se nesoustřeď, ber to tak jak to je. ani se nenaděješ a je pondělí a bude to jasné x-) lenn, a ty už studuješ, nebo teprve budeš?! A co?!
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem jich dělala 5, všechny pozitivní, i večer z vymáčknuté kapky :-N Co když si to ta čárka do příštího týdne rozmyslí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
plašilko, máš jich víc než já x-) jasně a uteče od tebe, ne?! :-) Je tam a basta, tak se s tím smiř, matko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vím, že se může cokoliv stát, ale proč na to myslet a zabývat se tím, hlavně se opatruj a nedělej nic, čím by sis mohla ublížit, hlavně zapomeň teď ze začátku na fitko :-D
Odpovědět
Jéé,ani pět testů tě neuklidní??Teda,tak já nemám tyto zkušenosti,ale myslela bych,že to už je věc jistá :-) Maci ještě ne-až v květnu budu vědět,tak to nechci zakřiknout... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, tak dej potom vědět, držím pěsti!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu tedy na soukromou, takže bych snad měla být přijatá bez problémů :-D
Odpovědět
děkuji,já ti taky budu držet pěsti ;-) Původně jsem taky zvažovala soukromou,ale 20.000 ročně,když si nejsem jistá jestli mi to vůbec ještě půjde,se mi dávat nechtělo.Tak to mám volnější-když mi to nepůjde,tak prostě odejdu..přece jen už jsem ze školy-páni,7let :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, letí to, já maturovala 2003, takže taky už docela dlouho :-D Já budu platit 15000 ročně, tak doufám, že to pro mě bude dobrou motivací, nerada bych je vyhodila oknem.
Odpovědět
Profilova fotka
Len, to ste holky odvážný 8-) No do fitka můžu, ptala sem se, ale jen na stepr a pás, a to neběhat, ale jen rychle jít, a když budu cvičit mírně, tak je to spíš ku prospěchu ;-)
Odpovědět
No já to taky zvažovala-tu motivaci,ale fakt si jistá nejsem... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já si dala jako cizí jazyk němčinu, kterou příliš neovládám, vlastně skoro vůbec, protože jsem si říkala, že z angličtiny mám maturitu a při oprášení by to mělo být v pohodě. Tak se chci vzdělávat v němčině a zrovna přemýšlím, jestli jsem neudělala chybu. Němčinu jsem sice měla, ale pouze na střední a stálo to za prd :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?