21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
teď bych si ale dala něco sladkého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, taky dobrý :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si udělat kávičku a možná něco sladkého :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky kávičku, a za chvilku pádím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jo, konec pracovního týdne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už asi půjdeš, co?! Tak se měj krásně a nezapomeň mě informovat x-) krásný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, mám zprávy od Áji, testík je pozitivní, poslal mi i fotečku a je tam ;-) teď ale ještě s gratulací čekám, aby to nebylo jako minule. Zatím to však vypadá nadějně, další test prý bude v neděli, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak nové fotos :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem se rozhodla, že se dnes stavím k doktorovy na potvrzení, nemá tady moc vybavenou ordinaci a je tu jen jednou týdně v pondělí, tak se chci nějak domluvit co a jak. takže tam půjdu tak kolem půl 12, tak jak přijdu, tak hned napíšu, ale myslím, že tyhle // jsou snad pravý x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, tak to si piš, jsou úplně ukázkové x-) takže už se moc těšíme na potvrzení pana doktora ;-) a jak se cítíš?!
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, áááji super x-) To už je jasňačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek Ivuško, to už jsme vzhůru :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky,Áji,moc gratuluju!To je neskutečné jak vám to všem tak hezky rychle vyšlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám novinku, od září bych ráda nastoupila do školy. Tak doufám, že mě vezmou. Když jsem nemohla jít na školu hned po matuře, maturovala jsem až v září :-N tak jsem říkala, že až budu na mateřský, tak si tu školu udělám. No a ono to opravdu tak vychází. Budu studovat sociální práci na VOŠ, soukromá, ale jedna z levnějších, snad to vyjde a vezmou mě,je to podle toho kdo dřív přijde ten dřív mele :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojky lenn, zrovna dnes x-) to je jasný znamení, že to vyšlo :-) a co ty?! Jak se daří?! Nepřidáš se k nám :-D
Odpovědět
No já už tu byla včera,tak jsem držela pěsti a čekala jak to dopadne ;-) Maci,tě obdivuju a fandím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo x-) jsi hodná, děkuju, snad to zvládnu, ale jdeme 4, tak si snad nějak pomůžeme, hlavně jde i moje mamina, tak se přeci nenechám zahanbit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda kam ta Ája zase zmizela, jsem zvědavá jak jí je a ona s námi snad nemluví, i když má určitě moře práce :-x
Odpovědět
jo,to je nejlepší,když vás jde víc-si vypomůžete a tak-super...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahoj lenn.. Jen nevím ajan co Ti mudr řekne..si myslím že na utz eště nic neuvidí..možná Ti veme krev na hcg.. Maci teda ty budeš studentka..a jak se chodí to té škole často? Já mám právě strach kdy se do škole vrátím..myslím si že se budu chtít věnovat mimi a na školu a učení nebudu mít ani pomyšlení.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak v so sem si koupila koj.polštář a parádně se mně na něm spí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, koukala jsem, je pěkňoučkej x-) pátek, sobota, jednou za dva až tři týdny, takže by se to mělo stíhat, navíc, Míšovo mamka je v důchodu a bydlí ve Varech (tam je i ta škola), takže snad nebude problém, abych u ní malou, když nebude doma Míša nechala, navíc tam nemusíš chodit pořád, takže si myslím, že se to snad dá x-) Pevně v to doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super maci :-) Já tu asi dnes moc nebudu..švára nám včera byl nainstalovat nějakej jinej net či co (moc tomu nerozumím :-N ) a tak sme zrovna malinko stěhovali. Stůl s pc z ložice do obyváku místo komody a komodu sme v obyváku posunuli na místo kde sem měla kvítka..ale toho brajglu ..všechno vyházený ven..teď je to tu eště samej drát ale aspoň máme v ložnici místo. Chceme vymalovat a pak si do ložnice koupit skříň a přebalovák..pak tam bude eště postýlka... x-)
Odpovědět
kolik je to km Maci?Vary se mi moc líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to my potřebujeme hlavně vestavěnou skříň, aby jsme se sem všichni tři vešli :-D malá má pomalu víc věcí než my x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vary jsou od nás asi 15 km :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé lenča, no tak sem to nevydržela a skočila tam, mámto hned naproti, zatím vše v pořádku, na ult nic zatím vidět není, ale vzal mi krev, a v pondělí znovu tam. :-S já to nevydržím
Odpovědět
Profilova fotka
Maci škola? tak do té mě už nikdo nedostane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vydržíš, neboj, každá jsme to vydržela a je aspoň podle sliznice atd. vidět, že je to těhu?! Nebo co ti říkal?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak píše macinka..všechny sme to musely vydržet..já šla k mudr až 14 dnů po pozitivním testu..to bylo čekání..ale stálo to za to x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?