21.6.2008

Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Ahoj spirit, aj my máme tento termín, dnes sa mi to definitívne potvrdilo, takže sa veľmi tešíím :-) :-) Čo sa týka príprav, sme na tom zhruba podobne ako vy, máme termín, kostol, sálu a fotografa (bude nás fotiť kamarát, je veľmi šikovný a robí krásne fotky). V najbližšom čase sa chystám ešte pozháňať DJ a to je tak všetko, čo by som chcela do Vianoc stihnúť, na ostatné je myslím dosť času po novom roku. Ináč sa na to všetko veľmi teším, chcem si všetko pomaličky a v kľude chystať a vychutnávať si prípravy. Akú veľkú svadbu plánujete? My sme najprv plánovali tak 30 ľudí, ale keď sme si začali robiť zoznam, vyšlo nám tak do 50 :-)
Odpovědět
Ahojte. Som tu úplne nová. Síce tento termín sme si s mojim budúcim vybrali už dávnejšie, ale začali sme organizovať až teraz. Len som sa dostala do slepej uličky: na fare mi povedali, že musím ísť najprv na matriku, a na matrike, že najprv za kaplanom. Ale čo, nejak sa cez o dostaneme. Ale inak máme zatiaľ len tipy, čo kde by sme chceli mať. Ale organizácia je skôr na mne. Pre adik64: maš štastie, že Ti vyšlo len 5O ľudí, my sme tiež plánovali 3O a teraz musím rátať asi so 6O.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mám stejný termín jako vy :-) Budeme se brát ve Znojmě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. I já mám ten stejný,krásný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Doorka.... ahojky a jak jsi na tom s přípravami??? :-) Ze mě je hotový svatební maniak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) aj ja sa hlasim na tento krasny termin, uz aby to bolo :-D a pripravy? velmi ma to baviii.....a uz sa tesime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéj,ja tu síce nepatrím,ale budete mať svadbu presne v deň mojich narodenín,chichichi :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčátka i já mám termín 21.6.krásný první letní den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj..my jsme take chteli na zacatku 21.6.2008 prvni letni den,to by se mi libilo,jenze v hotelu kde budeme mit oslavu maji od 20.6 14dni zavreno-dovcu takze jsme to posunuli na 14.6...14.1 jsem byla pozadana o ruku 14.2 mame vyroci tak jsme dali do tretice 14.6 na svatbu..snad si to bude budouci manzilek pomatovat..
Odpovědět
Ahoj holky i my jsme zvolili tento krásný první letní den. S přípravami jsme na úplném začátku. Teď řešíme zda radnice neo kostel. Já bych raději v kostele, ale můj drahý to zase nechce nějak hogo fogo. Snad se nějak shodneme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no to jsem moc ráda, že se mi tu někdo ozval. Hledala jsem jak jsem mohla, ale nenašla jsem nikoho, kdo by měl stejný termín. No a že to je první letní den mě ani nenapadlo- to je moc hezký.!!! Já tomu moc nerozumím, ale moje kamarádka mi dělala numerologický rozbor tohoto data a vyšla ji 1 - to prý znamená nový začátek nebo tak něco, takže jako svatební datum je to ta správná volba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kocky :-) spirit, tiez som si to teraz pocitala a vyslo mi cis. 1 po spocitani cel. datumu, tak sa mozme vsetky tesit (veriim), ze na krasny zaciatok ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
TAKY DOUFÁM
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Tiež sme si zvolili tento dátum. A to veľmi romanticky :-N Svadba ma byt v sobotu, tak sme kukli do kalendára a bolo. A že je to prvý letný deň, o to lepšie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hoky ja mám termín taky 21.3 je to krásný první letní den puvodně to mělo být 14.6. na naše výročí ale to není vyhlášený termín tak to bude první letní den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloo je tu niekto? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ninap.Jsem tu.
Odpovědět
Profilova fotka
jee ahoj :-) ako si na tom s pripravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Caute. S pripravami to rozbehnem asi az po sviatkoch, zatial mam len rezervované saty, a taku matnu predstavu, ako to ma celé vyzerat.
Odpovědět
Profilova fotka
ja este nemam ani saty ale bud. tyz. si snad uz vyberiem a najdem satocky mojich snov :-N kde si si vyberala saty?
Odpovědět
Profilova fotka
Chcel som napisat salu :-N ,
Odpovědět
Profilova fotka
Chcela. Bola som na rodinnej oslave, a nejak sa mi pletu pismenka :-N Ale pozerala som aj saty, u nas v Galante je super svadobny salon, este s lepsou zienkou.
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata, prave dnes to mame za presne 6 mesiacov :-D pol rocka
Odpovědět
Profilova fotka
No jo???
Odpovědět
Profilova fotka
je holky a jo me to taky nedošlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prajem Vám vstekým krásne Vianoce prežité v láske, pokoji a zdraví s ludmi ktorých máte radi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak jsme si s přítelem říkali, že od nového roku už musíme začít připravovat naši svatbu. Zatím máme termín, obřad, hostinu, hudbu, cukrářku, foto a to je tak asi všechno. V lednu nebo v únoru si půjdeme vybrat prstýnky, oblek a šatičky pro mě - na to se strašně moc těším. Jinak přímo na svatbu ještě nic koupeného nemáme, kromě alkoholu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky spirit :-) to my už máme skoro všechno :-) ale je to hezký zkoušet si šatičky :-) moc mě to bavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo a mohla bych se tě zeptat kolik jste dali za prstýnky? Jsou moc hezké. Já už jsem se byla ptát ve zlatnictví obvyklá cena je 1000,- za gram zlata.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?