Menu Forum

1.července.2017

10. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
gadoda
Registrovala se 17. května 2016 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba bude 1. července 2017
    Židlochovice,Modřice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
gadoda
Registrovala se 17. května 2016 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Brno.
    Židlochovice,Modřice, Region Brno
 Ahoj kdo má tento termínek?Jsem ze Židlochovic to je okres Brno-venkov jak jste na tom s přípravama co už máte?
10. říj v 07:50  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
teate (25 r.)
14
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
teate (25 r.)
14
Registrovala se 4. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
    Region Mladá Boleslav
 My máme ten samý termín a už máme skoro všechno navržené, načrtnuté, koupený kraftový papír a čeká to, až to dáme do tisku. emoticon Máme místo, fotografa, kameramana. emoticon Máme dárky pro hosty, vázy postupně zvídáme... emoticon V týdnu si jedeme vyzvednout snubáky, protože byly za super cenu, tak aby nám to neuteklo, vzali jsme je hned. emoticon A taky máme rozpočet na 90.000,-, tak doufám, že to ještě stáhneme. emoticon
10. říj v 08:01  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcullkashodm
28
Registrovala se 9. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 inzerát. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
marcullkashodm
28
Registrovala se 9. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 inzerát. Má 15 přátel.
 Taktez 1.7.17 mame zamluvenou fotografku, misto hostiny, prstynky mame vybrane a dame si je pod stromecek. Saty si chci zkouset v listopadu. Postupne nakupujem veci na dekoraci. A jeste porad nacerpavam inspiraci. A pomalu s klidem emoticon emoticon hlavne si to uzivat a ne stresovat!
10. říj v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvikvinka
4
Registrovala se 17. července 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Krnov, Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
kvikvinka
4
Registrovala se 17. července 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Krnov, Region Bruntál.
 Ahojky, přidávám se s krásným datem 1.7.2017 emoticon. My máme zamluvené místo obřadu a hostiny (v listopadu jdeme potvrdit a blíže se domluvit), oddávajícího, fotografa a video (zaplacená záloha), DJ, já už mám koupené šaty :D. V říjnu nebo listopadu se vrhneme na výboru vývazků, vymyslíme oznámení a jmenovky na stůl. O výzdobě už nějaké představy máme a začínáme zkoušet první tanec. Tak ať nám to jde pěkně od ruky děvčata emoticon!
10. říj v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickynicky
Registrovala se 29. května 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Sydney, Austrálie.
fotoportrét
fotoportrét
nickynicky
Registrovala se 29. května 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Sydney, Austrálie.
 My to mame take 1.7.2017, bude to v Hluboke nad Vltavou, jeste ted resime, zda obrad bude v zamecke zahrade, nebo na nadvori Hotelu Stekl, kde bude hostina s naslednou party.

Jinak mame fotografa, video, DJe, moje svatebni saty a boty (jeste shanim zavoj, cekam na nejake vyhodne dealy, slevy nebo zdejsi bazarek). Save the dates jsme rozeslali a pozvanky nejspis budou v tom samem duchu, vyrobili jsme si je sami. Take mame zabookovane libanky komplet emoticon

Ted je v reseni kvetinarka a dekorace. Dort mi upece sestra, a nejake makronky a kolacky taktez.
Jeste nemam mini darecky pro hosty a zbytek prkotin, jako jmenovky na stoly, zasedaci poradek, atd. Na to si, myslim, je jeste cas.
Prstynky take jeste nemame, ale mam kontakt na klenotnika, ktery vyrobil muj zasnubni prstynek, tak to bude asi tam.
10. říj v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí