03 / 2009

Profilova fotka
Je tu někdo, kdo plánuje svatbu na březen 2009 ? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
My plánujeme na 21. března 2009 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nonames, přítel nechal výběr na mě. Chtěli bychom se vzít příští rok na jaře. Líbí se mi datum 21. března nebo 4.dubna. Prý to mám určit já. Tak pořád váhám, jaký den zvolit x-) Jak jste přišli Vy na Váš datum??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem k tobě do alba, že u Vás již oficiální zásnuby proběhli. To by se na ně zatím jen chystáme. docela jsem zvědavá na reakci našich rodin.... :-N
Odpovědět
ahojte:-)svadbu budem mat vo februari ale pridavam sa do vasej temy, kedze do mojej februar 2009 sa nikto neozval:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja budem mat svadbu v apríli, ale tak isto sa rada pridam do temy. kedy planujete zajednat termin s knazom? budete planovat ostatne bez toho aby ste mali termin potvrdeny?
Odpovědět
My mame zajednane uz vsetko, okrem starejsieho, knaz povedal, ze staci prist 3 mesiace pred, ale my sa s nim osobne pozname a vie ze sa budeme brat...nauky budu tak mesiac pred-aspon pre nas. a kedze nam treba krstne listy-lebo sme obaja krsteni inde a tie nemaju byt starsie ako pol roka, tak za nim oficialne zajdeme v auguste...no a matrika- asi tiez, s tym sa velmi neponahlam, ved naco.... e.lle- asi je dobre, si najskor termin potrvdit, podla toho, ci si z mesta alebo z dediny, u nas je malo sobasov, takze sa nebojim, ze by som termin mala obsadeny...ale inde je urcite plno a vtedy je dobre zajednat si termin a az potom vsetko vybavovat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem ráda, že jste se ozvaly. já mám v plánu vyrazit zamluvit obřad v září, ale pořád trochu váhám, jaké vybrat místo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, rádá bych se k vám přidala :-) My se budeme brát 28.3.2009 v kostele a hostinu už máme zamluvenou v jednom menším pensionku, ale to je asi tak všechno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
som tiez z dediny, takze nebojim velmi ze by nebolo volne - ale istota je gulomet... asi sa ho radsej spytam, kedy máme prist. na jednej strane sa mi zda ze mam kopu casu - a na druhej ze sakra nejak som pozadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle my se budeme s knězem domlouvat až po novém roce, u nás těch svateb taky není moc, jsem z malého města a pořád mám pocit, že máme taky pořád spoustu času :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucimilka: len sa bojim trosku ze budem mat zajednanu salu a tak a niečo sa objaví ( u nás je knaz trosku komplikovaný x-) )
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY,chtěla bych vás poprosit, jestli neznáte nějakou webovku, kde najdu fotky se svatebními slavnostními tabulemi a dekoracemi, děkuju papa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucimilka: až něco k dekoracím najdeš, tak mi dej vědět, taky by mi to zajímalo ;-) Holky, nemáte některá z vás zkušenost s knížkou Náš svatební průvodce? Našla jsem ji na stránkách svatba.cz, názory na tu knížku jsou různé, tak nevím, jestli to risknout a pořídit si jí. Docela by mi pomohlo mít nějaký přehled, jak na něco v přípravách nezapomenout... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, holky to jsem ráda,že se někdo našel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky pořád ještě váháme nad místem svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
já se chystám začít s přípravami kvůli škole až v září, tak doufam, že to budu všechno stíhat připravit a že na nějaký rezervování už nebude pozdě. trochu se bojím jarního počasí, tak kvůli případnému dešti bych chtěla nějakou variantu, kde bychom se mohli vyfotit i vevnitř. moc si nedovedu představit se fotit někde ve fotoateliéru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fotky z fotoateliéru se mi taky vůbec nelíbí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my plánujeme svatbu na 21.března na Libeňském zámečku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chci se jen zeptat kdy plánujete začít s přípravy nebo jak už jste daleko,díky všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my zatím vybíráme místo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já také váham nad místem obřadu, ale dnes jsem koukala do jiné diskuze a četla jsem, že hodně žádaný fotograf může být zamluven už rok před svatbou =-) to mě docela viděsilo, chci začít s přípravami v září, tak aby na nějaký věci už nebylo pozdě.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,taky se reději chystám již začít pomalu vše připravovat,v srpnu jdu zamluvit termín a kapličku na matriku.Myslela jsem jak je na vše čas ale zjišťuji, že sposta věcí se musí zařídit moc moc brzy aby ten náš den byl perfektní....... pa pa a držím vám všem palečky se zařizováním
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak konečně rozhodnuto, vybrali jsme si s přítelem termín 21. března, tak tenhle týden se zajdu optat, jestli už je možné termín zarezervovat. Bojím se hlavně počasí, většinou první jarní den moc hezky nebývá... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak ste na tom s přípravami?
Odpovědět
luc1979 • Dnes ve 12:45 Ahoj, je tu někdo, kdo bude mít svatbu v březnu 2009? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme si vybrali 7.3.2009. Doufám, že to vyjde; termíny budou vypisovat 15.10. tak snad bude vypsaný nebo bude volný. Máme zatím domluvenou restauraci a hudbu a příští týden objednáme fotografa. Taky se bojím počasí, ale ono v každý měsíc je něco ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nevěstinky, tak kde ste kdo? Jak ste pokročili v přípravách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tady tu diskusku pěkně zanedbáváte nebo je nás tak málo,co mají svatbu v březnu??????? :-|
Odpovědět
saroslava • Včera v 16:09 Ahoj, je tu někdo kdo plánuje svatbu na zač.března?? luc1979 • Dnes v 06:00 Ahoj ;-) - ale moc nás tu není ;-) . jj tom koukám co už máš připravené ? já zatím toho moc nemám :))
Odpovědět
ahojte nevesty:-) ...tak pridavam sa k vam.....my budeme mat svadbu 14.3.2009.....este nemame nic, lebo povodne sme mali mat az 29.8.2009, ale prelozili sme to na jar......nebude este zima? toho sa najviac obavam.......
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?