Znovu roušky od září

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co na to říkáte od 1.9. znovu roušky ve vnitřních veřejných prostorech. Na úřadech... Tak nás to asi nemine
Odpovědět
1
6
7
Citace z rozhovoru s Prymulou...... To je teda opravdu něco říkající informace no :/ Budete omezovat svatby a firemní večírky? O svatbách se diskutuje, jsou bohužel rizikové. Je popsáno několik případů šíření na svatbách. K omezení dojde, ale zatím ještě není přesné číslo ani doba, od které k omezení dojde.
Odpovědět
Profilova fotka
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/...
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebucie tak jsem teď četla u Feriho na instagramu (to je totiž v poslední době asi jedinej zdroj srozumitelných informací) že se snad vyhlašovat nový pravidla budou příští týden ve středu nebo v pátek a že by se svatby měly omezit na 30 lidí.. no bude to dlooouhý týden
Odpovědět
Profilova fotka
@vikigallo aa, koukám, řžes byla rychlejší 🙂 no tak snad nějakou dobu vydrží aspoň těch 30... pár lidí nám poodpadalo, tak do toho už se vejdem
Odpovědět
Profilova fotka
jenom mě teda napadá... kdo všechno spadá do těch 30 lidí? jakože 30 hostů? 30 lidí i s novomanžely nebo i s matrikářkou, fotografkou a co já vim kým ještě?
Odpovědět
@najuline no jestli je to jako na jaře, tak do tech 30 se pocita i oddavajici, matrikarka, uvadecka do obradni síně, fotograf atd. Proste 30 ks lidi celkem, ne 30 hostu plus ti ostatni
Odpovědět
@lynnka Ale na jaře to pak změnili, že foto+kamera můžou být navíc, že nepřijdou do přímého kontaktu s ostatními nebo jak to zdůvodnili 🤷 a oddávající a matrikářka jsou v práci.
Odpovědět
@snahnah aha, tak to uz nevim, nerada bych sirila falesny info. Stejne asi nezbyde než pockat, co vlastne vyhlásí tentokrat
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by i zajímalo od kolika let je počítán jako "člověk". Je půlroční miminko nebo roční dítě počítáno?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatby jsou limitovány až od 19.10. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-...
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?