Znovu roušky od září

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co na to říkáte od 1.9. znovu roušky ve vnitřních veřejných prostorech. Na úřadech... Tak nás to asi nemine
Odpovědět
@lynnka tak teďka aby to ještě vydrželo všem podzimním nevěstám
Odpovědět
Já děkuju Bohu za to, že jsme svatbu ze začátku června přesunuli na 29. 8. už v únoru, neplatili jsme nic a místo pátku jsme dostali sobotu. Bylo to z rodinných důvodů, ale vdávat se v roušce, to by mě kleplo. Úroveň informací od vlády a zmatek vůbec nrkomentuju, úplně zbytečně zničili mnoho svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak co na to říkáte...zase to vypadá na roušky pro všechny...já se z toho asi zblázním!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@blankaa89 My máme naštěstí venkovní obřad. To že poté při večerní zábavě budeme mít roušky už nějak překousnu. Ale lidé s vnitřním obřadem, to budou mít asi blbý 😞
Odpovědět
My se prostě bereme, i kdybychom měli mít jen dva svědky a nazdar. Dneska mě docela zvedlo ze židle, když Prymula řekne, že za to můžou lidí, že nedodržují nařízení... Nevím co čekali, že se stane, když to všechno totálně pustí z ruky na čtvrt roku a teď to tady máme.
Odpovědět
Jak dlouho myslite, ze to bude platit? 🤔
Odpovědět
@muslongissimuss presne!!!
Odpovědět
S rouskama na svatbe jsem pocitala, ale nepocitala jsem s tim, ze je daji uz ted. Spis nez to, ze bude rouska na svatbe me stve, ze ji budu muset mit v praci. A to tam travim skoro cely den. Svatbu mame v rijnu. Uvidime, treba nam to uplne zakazou. Tak se veznem jen se svedkama a hotovo.
Odpovědět
Nemusi byt: Svatba o focení 22) Snoubenci v průběhu sňatečného obřadu a další osoby tomuto obřadu přítomné a osoby činící prohlášení o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství, a další osoby tomuto prohlášení přítomné. 23) Osoby po dobu nezbytně nutnou pro pořízení jejich portrétní fotografie, popř. fotografie novomanželů, včetně společné fotografie s členy domácnosti a dalšími blízkými osobami.
Odpovědět
A teďka Prymula říká, že s rouškami jsou na maximu a na řadě je omezení shromažďování... Do svatby měsíc. Teďka se může stát prakticky cokoli. Všichni odborníci počítají s tím, že po ty budou dál růst a jsme na prahu exponenciálního výbuchu, takže teď nebo nikdy budou muset zásadně dupnout na brzy a omezit zbytečnosti.
Odpovědět
@muslongissimuss jsme na tom stejně. Měsíc do svatby a opět nejistota..bych se z toho..
Odpovědět
@luciebucie taky se přidávám - květnová svatba odložená na 10.10. Roušky mě štvou, ale dají se překousnout. Ale bojím se toho, že máme mít 60 lidí. Teď budem měsíc trhnout, jestli budeme proškrtávat hosty nebo jestli svatba vůbec bude. Na jaře jsem to brala s nadhledem, teď to nějak nedávám... 😞
Odpovědět
Článek se načítá
Holky my taky přesunuto z dubna teď na příští sobotu a taky jsem z toho v pěkné nejistotě. Nemyslím si, že by se to všechno uzavíralo, ale počítám s případným omezením na počet lidí a otevírací dobou 😞
Odpovědět
Mame 10.10. lidi jen 35. Nastesti vseci chapou situaci, tak nam rikaji, ze se na to mame vykaslat a vzit se jen se svetkama. Jako nam by to vyhovovalo. Takze at to dopadne jakkoliv, tak svatba bude.
Odpovědět
@difo přesně, jsme taky tak rozhodnutí. I když my máme jen 14 lidí včetně nás dvou. Ale všechno zařízený, zálohy a tak. Jsem po zkoušce vizáže a když jsem to viděla, jak to bylo pěkný, tak by mě docela mrzelo nakonec si tu svatbu neodžít, tak jsem jsem si naplánovala.
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že nejsem sama...svatba přesně za měsíc, 10.10. pro mě magické datum, protože jsme spolu letos 10 let... před týdnem se na mě vysrala svědkyně a teď tohle... no nezbývá, než doufat, že svatby zas úplně nezakážou, obřad i oslavu bychom měli mít venku v soukromém objektu, takže jde "jen" o tu matrikářku
Odpovědět
@najuline my jeste nemame svedky, protoze se nam to trosku zkomplikovalo. 😞 Ale nastesti je to vec, ktera jde vyresit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
také jsem 10.10.2020 🙂 musím přiznat, že jsem teď roušky přestala sledovat (jsem na mateřské většinou na pískovišti) a uplně mě děsíte 😞 Kolik hádáte, že bude max. povolených lidí? Příbuzné z německa a španělska jsem už asi odepsala 😞 @najuline určitě se najde super svědkyně, která bude oporou 🙂 Držím palce 🙂
Odpovědět
@vikigallo Od kamarádky ze Slovenska mám info, že od 1.10. mají max. 30 lidí 😞 Ale to neznamená, že to musíme mít stejně, že.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca_k škrtat ze 70, noooo to bude v rodině boj, ale myslím, že přeplánovávat to nemá cenu, řešila bych to samé za pár měsíců 😉
Odpovědět
Profilova fotka
My máme polovinu hostů ze Slovenska. Svatba je 18.9. a oni chtějí v pondělí rozhodovat na Slovensku, jestli nedají ČR do rizikových zemí...jestli jo, tak se nám rázem zase změní celá svatba 🙄 já už na to nemám nervy...😤
Odpovědět
Profilova fotka
@vikigallo naštěstí už se našla 🙂 držím palce nám všem 🙂 my máme nějakých 37 lidí, tak jedině holt, že by všichni přátelé přišli bez partnerů, ale to je taky na hlavu... no uvidíme, věřím, že všechno dobře dopadne! 🙂
Odpovědět
My máme zhruba 80 lidí včetně dětí. Já jsem dlouho byla optimista, že podruhé se to přece nestane, ale začínám být pesimistou 😕
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebucie my máme i hosty ze Slovenska a už mě to začíná fakt štvát.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebucie já jsem teda pořád optimista 🙂 maximálně obřad zkrouhnou, ale když si uděláte oslavu někde v soukromí (což my třeba máme, uzavřenou farmu), tak vám nikdo nic říct snad nemůže, to by zase musel přijít nouzovej stav, zavírání všeho a to už bychom jako stát nezvládli si myslím 😉 čekala jsem na ten den 10 let, nenechám si ho vzít! 🙂
Odpovědět
Tak jsem právě četla, že chtějí prosadit omezení oslav a svateb a to ve smyslu počtu lidí.. V návrhu je oslavy a svatby do 30 lidí.. Tak aspoň pozitivní zpráva v tom, že se neruší úplně..
Odpovědět
@holubovalenka16 mohu se zeptat kde jste to četla? Díky. To jsme i tak v prdeli (pardon, ale jinak to už říct nejde) když máme o 50 lidí víc.. @najuline My to máme mít právě normálně v pensionu. Obřad teda venku....No nebudu Vám lhát, už vymýšlím alternativu pomaličku. Pokud omezí počet lidí celkově, tak jsme v té prdeli všichni. Ještě jednou pardon 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to mě taky zajímá...máme 40 lidí na hostinu a na obřad přijde určitě více. Odkdy si myslíte, že by toto opatření chtěli zařadit? Nápodobně jako slečny výše...na svatbu čekám 12 let, jednou už jsme ji posouvali, stojí to nemalé peníze a i když se snažím pozitivně myslet, tak mě to slušně sere!
Odpovědět
Tady..
Odpovědět
@holubovalenka16 děkuji už jsem to četla. To ať jdou vážně někam. Posrat těm samým lidem svatby ale nechat kina a divadla a stadiony. Super.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?