Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Draguš,tak já to zapiju minerálkou se sucralozou pro štíhlou linii. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holčičky, tak já si koupila šampíčko a budu pít na žal nebo na vítěztví :-D dnes mě šíííleně bolí zuby, tak je aspoň oblbnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,snad na vítězství,DOUFÁM!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,ještě 136 příspěvků,to dáme,ne? Měla jsem strach,když jsem tohle téma zakládala,že tady budu sama,ale naštěstí to tak nedopadlo,všem vám děkuju,že jste mě tady nenechaly samotnou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, dnešek budu komentovat jak o život :-D bet: jak se to říká v Americe? Bylo mi ctí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Helenka!!! To je krásná holka a má super hlas :-)
Odpovědět
betu prosím tě jak jsi mohla mít strach ;-) vždyť já jsem ti to přece už psala na MK, že to taky sleduju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždycky se blázni najdou, co? :-D Holky, vyhlašuji anketu na založení nového tématu :-D teda sorry Bet, to bys měla udělat ty ;-)
Odpovědět
já nesnáším reklamy ;-) :-( vždycky když pustím tv je tam reklama ...tak ať už to rozhodnou a je to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, taky bych to tak udělala...ta dramatičnost mi vadí.. je to zbytečný prodlužování :-D koupila jsem si dneska moc hezký čaj a je dokonce i moc dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.pickwicktea.com/CZ/Produkt... je fakt dobrej :-D
Odpovědět
Zdravím holky :-) Dolda: Ne ne ne :-p :-D :-D MY budeme slavit :-D Že jo holky... ;-) Jinak já jsem spíš u TV než u PC. Takže si tu vždy asi odběhnu u reklamy.. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Sabi: takový podobný čaj ve tvaru pyramidy mi teď dovezl přítel z Francie a já jsem se nad tím podivovala, že my tu nic takového nemáme. No a jak vidím, tak máme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to před nějakou dobou nabídl do baru borec, ale od jiné firmy, tak jsem si teď udělala radost :-) bomba podpora Milana, jeho mamka je fakt vtipná!!! :-)
Odpovědět
ty Dominikovy a René příbuzní děs
Odpovědět
Profilova fotka
jj, rádoby vtipálci... Ale Milda je fakt bezváááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
BET, paní zakladatelko, kde vás máme???!!! :-)
Odpovědět
ivaně a marcele to sluší
Odpovědět
Profilova fotka
Ivanu jsem málem nepoznala! :-) Nancy...z té jsem na rozpacích, nevím, jestli se mi líbí nebo ne :-D
Odpovědět
sabca já taky ne
Odpovědět
Profilova fotka
sestřih byl dobrej... Danovi to ale sluší taky, i když jsem ho moc nemusela, je to fešák :-)
Odpovědět
A Honzův vzhled se taky o dost zlepšil (i když ve vile mi přišel vzhledově dost špatný). Ti příbuzní Dominika: Prý že si to zaslouží tím že tam bavil....Proboha a čím =-) :-N Fakt vtipálci..
Odpovědět
tyjo tak Ivana to teda čučím jí to sekne ... a koukám, že i Lííínda přeje vítězství Milanovi...taky se mi líbila ta jeho podpora měli to vtipně natočený :-D 8-) samo nezklamala Verunka :-p
Odpovědět
ale rozdíl v těch hlasech je dost veliký, že?
Odpovědět
Profilova fotka
kot: jojo, bez patky je to mnohem lepší!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý :-D nejlepší bylo, jak Radim říká: nejvíc na ní miluju její smich :-D
Odpovědět
sabci a pak z něj byl ve vile nepříčetný co? :)) to byl páreček :) vymyšlený a René by měla být diskvalifikovaná ;-)
Odpovědět
draga já bych jí vyhodila už dávno už když křičela na Marcelu
Odpovědět
holky, že těch 80 tis má Milan, že jo?:-D Jé, já mu to tak přeju;-) Jinak mně se Nancy líbí, měla jsme ji ráda, trochu jiná, ale velmi chytrá. Honza taky chytrej, ale ten s emi nelíbil vůbec:-) Juli, no comment:-D Iva, moc jí to sluší!
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že René i Dominikovi dost nadržovali...aspoň podle některých náznaků mi to tak přišlo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?