Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
To je fakt kráva!!!!! Nesmí do toho vstupovat a stejně tam vleze. pipinka ]-(
Odpovědět
Zdarec děvčata... Tak nám to včera dopadlo, tak jak to dopadlo... :-| Přitom stačil kousek a René by klusala domů.. No jo no :-p
Odpovědět
A Marti díky za seznam dárků na dárkové insiprace... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
masakr, to jsem fakt nečekala... ale jen necelých 500 hlasů rozdíl... no jo... a mohla asopň zachovat dekorum a podat jí ruku...
Odpovědět
betu díky za video je to opravdu tak jak jsem čekala a je to kravička ...manžel také děkuje a prej to není kravička ale kráva 8-) kdyby to bylo o víc hlasů ale necelých 500... ;-) já osobně teda nechápu jak se někdo může z vítězství René radovat :-D :-p :-D ale budiž je to názor, že :-D a to už tady taky bylo xkrát ...
Odpovědět
Profilova fotka
řekněme si pravdu do očí....Pan Šrahůlek potřebuje miliony, tak zavařil mobily všech okolo :-D
Odpovědět
podobně jako loni Renatka, že? :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jeden větší debil než druhej (tím myslím celou čtveřici)...
Odpovědět
René jediný co umí tak se cucat s Domčuškou a vykřikovat a ten její hlas brrrr tím by mohla jít plašit špačky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že René se může líbit jen lidem s podobnou povahou... :-|
Odpovědět
tak jen doufat aby jich nebylo moc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bych se šla odstřelit, kdybych zjistila, že jo... i když už Tonyho jsem nesla dost těžce... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ach jo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sari, hnus co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,to jsem ráda,že má někdo stejný názor jako já. :-D Sice jako Tonymu jsem to přála,moc,ale omlouvá mě,že jsem v té době byla těhotná,ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by mohlo, prý je to "jiný" stav :-D
Odpovědět
to byl děs včera
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na to video...a jak prošla kolem Marcely.... to nemá se slušným vychováním vůbec nic!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,přesně tak,je to kráva,ze začátku mi nevadila,parkrát mě i pobavila,poslední dobou nic moc a včera si to po.rala úplně. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě nevadila, nějak extra...ale jak je s tím dominikem... taky jen polehává, žádná legrace...hnus...
Odpovědět
zajímalo by mě jak bude vypadat jejich domácnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku,to byych asi ani vidět nechtěla,stačí mi vidět,že celý den chodí v pyžamu a pak v něm hned vleze do postele a další den nanovo. 8-(
Odpovědět
Zdarec :-) ANdel: dobrá poznámka - No prostě René už nebude mít doma jedno dítě, ale děti dvě (páreček :-D ). Kdyť Dominik sám říkal, že bude takovým kamarádem jejich Lucce. :-D Jste se holky bavily o Tonym - Tak to vůbec :-p Na něm bylo vidět, jak to hrál, jen aby se dostal za těma prachama..A ono mu to vyšlo. :-|
Odpovědět
to je děs Bet
Odpovědět
Bety - to s tím pyžamem taky moc nechápu... :-| A Dominik - ten si tak maximálně naporoučí co by chtěl donést, uvařit, a tak a tím pro něj celá domácnost asi tak končí... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Oni budou buď souložit anebo spát,René ještě kouřit a lítat kolem svých teď už dvou dětí.Dominikova máma bude určitě ráda,že se dítěte zbaví,pokud mu dělala služku,soudě podle jeho chování asi jo.
Odpovědět
jeho máma dostala už infarkt koho si přivede domu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že René se na něj vysere... je to koc, která si žije samostatný život...je na ní vidět, že miluje nezávislost a ráda se v životě baví...a to s tím magorem nepůjde...
Odpovědět
Profilova fotka
A hlavně by asi nesnesla to jeho žárlení,asi má chlapec komplex a proto se tak moc bojí aby mu ji někdo nepřebral.To by se mu v bordelu nestalo. :-D
Odpovědět
a René rodiče chudáci asi taky :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?