Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,je třeba si občas udělat radost sama,ne?Taky bych do nějakého takového focení šla,ale to asi neklapne. :-)
Odpovědět
No mě k tomu přiměla kamarádka!!!!! Strašně dlouho jsem s tím koketovala, zažít ten pocit, jak se o Tebe někdo stará a ty se jenom usmíváš do objektivu... ;-) No a kamarádka se nechala vyfotit s malým prckem a mají také moc nádherné fotečky, tak díky ní jsem tam šla také!!!! A snad udělám radost i Marečkovi.... holky v práci říkají, že jooo.. tak uvidíme na rekaci u stromku ;-)
Odpovědět
marti tý jo :-o ty že nejsi mooodelka? No každopádně fotit se umíš a moc ti to sekne ;-)
Odpovědět
Tak už jsem doma. Marťo okoukla jsem nedočkavě fotečky a musím uznat že paráááááááááááááda x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Všechny jsou moooc hezký. Nejvíc se mi asi líbí ty s těmi korálemi a pak ta v prádle s těmi hvězdičkami a taky s těma box. rukavicema.....Fakt dobrý.. x-) Já chci takyyyy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, krásný fotečky..supééér..
Odpovědět
Sabi a srazík se vyvedl? No předpokládám že asi jo ;-) Jinak ty dnešní nákupy - potřebovala jsem koupit dárky na Vánoce pro přítele a mého taťky a samozřejmě že jsem koupila dárek pro mamku a něco hezkýho pro sebe :-| :-N :-D
Odpovědět
Holky moc díky, fakt mě to strašně potěšilo!!!!! ;-) Do chlapa je to mílé a příjemné, ale když ženská pochválí ženskou, tak to strašně potěší!!!!! Tak Vám holky moje moc děkuji!!!!! ;-) ;-) Dragi modelka ne, ale prý jsem od mala fotogenická.... ksichtík bych si nechala a tělíčko vyměnila :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo Marti jsem ti ani myslím nepogratulovala k bytečku..Tak napravuju a gratuluju :-D ;-) A s tou výměnou tělíčka nezlob ]-( ;-)
Odpovědět
Kot... ježiši fakt děkuji... teď jsem se z něho vrátili a bude tam práce jako na kostele, hlavně s malbou!!! Ti před námi se s tím neprděli a naházeli na sebe asi 3 vrstvy, takže to tam odpadává, očkrábané zdi od psa, hrůza... ale my se s tím popereme, bude to těžké, bo Mareček je cholerik po tatínkovi, ale snad to ve zdraví přežiji :-N :-N Jo a jinak mě se teda líbí všechny fotky co mám, ale ty korále jsou moc hezké, rukavice také a pak mám ještě jednu a tu jsem asi zapoměla dát :-( v té kožešině černé, teď se nemůžu podívat bo Mareček leží za mnou a občas se koukne :-p tak bych to nerada prozvonila, když už jsem to tak dlouho vydržela :-D :-D :-D Dnes konečně uvidím VV... jo on je vlastně duelák a od kolika holky, nevíte???? :-o
Odpovědět
Marti a to budete mít 2+1 byt? To si dáte máknout, ale potom ten hezký pocit..bude to vaše společný bydlení x-) x-) x-) Tak tu zapomenutou sem hoď třeba zítra. By byla velká škoda, kdyby se to "provalilo" a bylo by po překvápku.. :-( Ale dá to fušku to udržet v tajnosti, že... :-N ;-) Teď jsem se koukala do TV programu a nejprve budou Rodinná pouta a pak VV. Klasicky asi rekapitulace včerejška a pak duel. Má to končit ve 23:35 :-N Takže do konce vydrží asi jen Ti nejzdatnější... :-N :-D :-D
Odpovědět
Kot... jojo..bude to vypadat hezky až se to tam udělá, ale teď je to kolikrát taková beznaděj, že bych nejraději hned všechno, ale ono to prostě nejde :-S jasně, to budu doma, tak na to budu mít klídek :-p no Kot bych byla tak naštvaná si nedokážeš představit. to je jediné překvápko co pro Máju mám :-p jinak o všem ví, tak snad mu to udělá radost ;-) No ta tajnost mi dělá největší problémy, nejvíce to bylo když jsem přišla z focení.. to jsem chtěla každému říct svůj zážitek, ale zvládla jsem to!!!! Všechno mu to povím u stromečku ;-) Jéééje.. tak to bude fuška, ale holky já to dneska dám, zítra jedu k lékaři mimo bydliště, tak nejdu do práce, tak se budu moci dlouho válet a já ty VVčka dnes dokoukám, nemůžu si nechat ujít víteze dnešního trojduelu, i když si myslím, že to bude René, ale přála bych to Marcele ;-)
Odpovědět
marti v kožešince tam nějakou máš je taková tmavá a jsi tam velice sexy ;-) a stím malováním vím svoje, kupovali jsme byt loni,prvně jsme malovali ložnici a když jsme to měli hotový začalo se to slupovat, normálně jsme trhali malbu jako papírek 8-) ]-( tak u dětského pokoje použil manžel nějakej sajrajt nanáší se to rovnou na tu starou malbu a je to takové hrubozrnné a pak přes to teprve barvu konečnou a to teda drží výborně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Martinko,snad se tvoje slova nepotvrdí,René je nejhorší varianta vítězky duelu. ]-(
Odpovědět
holky a viděli jste to na netu René vede o 1000 hlasů před Marcelkou ]-(
Odpovědět
http://www.vyvoleni.centrum.cz/index.... ano le líny a nechápu jak takový člověk může jít do finále ]-( ]-( ]-( No koukni na ofiko web VV :-| Dragi no vidíš, máme stejný postřeh :-p ;-)
Odpovědět
Já to jako přeju Davidovi, aby vyhrál, ale to je utopie... :-( ..No pak teda Marcele, tak snad to vyjde, i když nevím nevím..
Odpovědět
No já si Kot fakt myslím, že Renata bude finalistka :-o to už bych byla raději, kdyby to bylo Milan - Marcela - Renata ;-)
Odpovědět
Marťo taky si myslím, že René bude mít o tu trochu navrch, o kterou měla minulý duel Marcela nad Radimem.. Ale ten popis Dominika, to je úplně přesný... Takovýho chlapa doma mít je "fakt pro radost". :-S :-N
Odpovědět
Marti a můžu se zeptat jaký máš ještě dárky. Nutně totiž potřebuji inspiracííí :-(
Odpovědět
Tak zatím se jdu koukat na TV, ale počítač asi nevypnu, jelikož se tu budu asi muset ventilovat kdyby to náhodou René vyhrála. Tak zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych Dominika nechtěla doma ani zadarmo a nepomohlo by mu ani těch pět vteřin co předvedl s René. :-D Umrčené,rozmazlené a náladové děcko fakt nepotřebuju,on není ani chlap. ]-( A s tou René mě fakt nestrašte,nebo se na ten duel ani nebudu dívat.Jestli dneska vyhraje,budu tady zítra celý den nadávat. 8-(
Odpovědět
Kot takovýho chlapa mít doma, tak mě klepne a balil by si všechny věci co by tam měl!!!! ]-( :-p :-p Asi máš namysli pro Máju, že?? Tak to jsem mu koupila ponožky od Diesla a Lacoste, DVD 300: Bitva u Thermopyl, elegantně sportovní kabát, trička, ty fotky a to je myslím, vše... hlavně jsem se domluvili, že si koupíme jeden dárek, když jdeme do bytu, ale letos jsem se oba nechali unést těma společnýma Vánocema :-N :-D tak jsem si nakoupili kopu dárků... ale což přeci nebudeme mít pod stromem dva dárky, že jo ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Bet přesně to ani není chlap, to bychom všechny chlapy urazili, je to rozmazlený hajzlík!!!!!! Myslím, že mu maminka vše doma nosí až pod nos, ještě aby ne, když doma pořád *umí na televizi ]-( ]-( Betulko nechcu Tě strašit, ale mám takového tušáka!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,kéž by se tvůj tušák nevyplnil. ;-) Čéče,kolik máš výplatu,že máš na takové dárky? :-D Já na mateřské budu dávat spíš symbolické dárky. :-D
Odpovědět
Marinka: Dvd Bitva u Thermopyl je prý super... Přítlovi se líbilo a jeho tatí to přepaluje skoro všem :-D
Odpovědět
betule to by mě zajímalo taky
Odpovědět
Kdo má tich 17000 =-)
Odpovědět
No já to holky nejsem!!!!! Já kupuji dárky už od září!!!! Tak to nejde z jedné výplaty :-N ;-) takhle dobře mě na městě neplatí ;-) :-D jen by mě zajímalo kdo má ten průměr :-. Jajo: Mareček je srdcový sparťan no a ten film mluví sám o sobě, byli jsem na něm v kině, tak jsme ho hned stáhli z netu, jenomže teď nějaká speciální edice dvou DVD a jsou tam nějaké bonusy!!!! ;-) No už je to nic moc, jediné co mě pobavilo, byla ta večeře u stolu :-N ale jinak rekap nic moc.... Betynko fakt promiň, ale i Mareček říká, že vyhraje Marcela :-. |-|
Odpovědět
kdo je mareček
Odpovědět
Mareček je můj milovaný :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?