Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Marti: co my všechno nevymyslíme.. :-N :-D Teď mě napadlo, třeba Domčuška dostane jako cenu útěchy nikoli masážní podložku, ale zajímavé dvd na dlouhé zimní večery.. :-N :-N :-D
Odpovědět
ahojky kotatko ale lepší by bylo kdyby dostal nějakou zajímavou roly aby se mohla René s ním vytahovat :-D
Odpovědět
Tyjo, tak to je hustý ten Dominik, ten se nezdá! :-p
Odpovědět
Kot.. no to jo a ještě by ho mohl dostat od René nebo od maminky.... Jste toho včera holky moc neprobrali... kde jste všici????? Může mi někdo stručně říct co se tam včera stalo???? =-) Měla jsem omluvenku... byli jsme si převzít byteček!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bojím se, že mu tím spíš pomohou, než uškodí!!! betulko, nebudu dnes doma, dáš mi echo, kdo vypadl? :-)
Odpovědět
holky vy mě vždycky pobavíte :) masážní podložku to je teda veledar :)) Domčuška je magor a René taky jinak by s ním nemohla vydržet ani minutu ale na dnešek bylo v ukázkách že na Domčušku René nějak vyjela...pravil můj manžel, že se s ním ještě před koncem rozejde :-D nějak mi včera i vadila Marcela jak se pořád obhajovala, že vzala Davču protože chce aby zažil duel a štval mě i David jak pořád nechápal proč si ho Marcela vzala :-D ... prostě mi vychází jako vítěz fakt Milan i když taky mi už sem tam lezl na nervy ;-) a jestli vyhraje Domčuška tak aspoň bude mít na sex v bordelu a nebude se muset nechat natáčet :-p Marti gratulace k bytečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, marti, taky gratuluju :-) já poslední dobou furt nestíhám - furt se něco děje :-)
Odpovědět
Ahoj Dragi!!!!! ;-) Hele to by mě snad kleplo, kdyby to Domčuška vyhrál!!! To se snad nemůže stát ani ve zlém snu, neeee :-o :-o dnes jsem četla článek a Domčuch řekl René, že se s ní rozchází, ale potom si to vyříkali.... http://www.vyvoleni.centrum.cz/index.... Dragi děkujeme... mám šíííílenou radůstku!! ;-)
Odpovědět
Sabci děkuji ;-) .... no já také poslední dobou nějak nestíhám a s blížícíma Vánocema to bude horší a horší!!!! Jo jinak jsem se v úterý těšila na Marcelu a lyže a nic jsem z toho neviděla, bylo to tak zábavné jako v ukázce??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
neviděla jsem :-(
Odpovědět
marti oni se měly včera s René trumfovat která jako dokáže víc...René skočila do bazénu oblečená a byla tam no nevím kolik vteřin, marcela to rozjela dělala jakýsi striptýz byla jen v tangáčích a pak také skočila do bazénu 8-) a byla tam s kozama venku a vydržela víc než René, pak právě lyžovala a to jsem teda koukala jak ty lyže zase vyrobili :)) mi to přišlo že to má prkýnka z postele z těch roštů a na tom nalepený gumovky ale moc jsem to nesledovala tak ti to holky asi povypráví jak to bylo doopravdy :))
Odpovědět
Jooo já jsem na to Dragi koukala na netu na fotky... video tam ještě není.... no a určo to zase vymyslel Milan, že =-) ;-) ;-) no každopádně to musela být sranda!!! :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je mazec, každopádně bych chtěla vidět, jak dělá Milda "pošťáka" a mění těm dvoum hrdličkám vzkazy!!! :-D
Odpovědět
Sabi.. to musela být sranda a ještě když si tam přihodil něco svého..... a ten svůj humor :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně...mě udivuje, že po tom, co Milana znají, mu to všechno žrali :-D
Odpovědět
holky on to Milan ani moc neměnil, René podle mě Domčušku nemiluje 8-) tak jak dělá...bo např. Domčuch si přál papů a René mu poslala ohlodané kosti z kachny a k tomu tatarku ...Domča na to koukal dosti podivně no holt René je vtipná...Milan chodil mezi nima a spíš to říkal tak tím svým tonem...René ti posílá tisíce hubiček...apod. a že ta láska co k němu cítí je spíš mateřská jako matka k synovi a rejpal do něj, že je o 11 let mladší ať si představí, že byl kojenec a René 11ti letá baba 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on je fakt dobrej :-D
Odpovědět
lyže prý vyrobil David ...jsem se teď dočetla ;-)
Odpovědět
Milan je boreček!!!! No René to nevěřím už od začátku ]-( Jo že by se v Davidovi skrýval kutil :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,určo napíšu,jsem za celé vv3 poslala třetí hlas,jsem se rozjela,cooo?Kdo má ještě dneska omluvenku,ať v tom mám pořádek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
David holt potřebuje moc času a jisté stimuly.... pak je taky eso... ale bez podpory se ztrácí :-D
Odpovědět
Holky máááááááám fotky a jsou naprosto božskéééééé. hodím do alba a kdo bude chtít, tak juk tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nic nevidííííím :-)
Odpovědět
Zdarec holky, jsem tu jen na skok. Valim do Brna nakupovat darky, tak snad poridim. Marti ja se tesiiiiiim na fotky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko: škoda, že jsi nejela včera, měly jsme srázek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jsou ty fotky? :-D =-)
Odpovědět
Už se na tom pracuje, všici se mi vrhli k PC a koukají.. ale už je tam jdu hodit, budou v menší kvalitě, má to chráněné ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,nádhera,jsi kočka. ;-)
Odpovědět
Betynko moc děkuji, já jsem z těch fotek naprosto unešená!!!!! Pořád na ně koukám a už vůbec nepracuji, ikdyž bych měla!!!!!! No a vyber si z 91 fotek ty nej... tak jsem si je objednala všechny... no co není to každý den... a aspoň bude památka!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?