Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se v půlce hry zhroutila, jsem hysterka :-D
Odpovědět
Ahoj holky, no, tak to byl nářez včera:-) Milan mě překvapil... předpokládám, že René si vezme Marcelu a ta Milana určitě ne, spíš Davida. Takže dobrý:-D
Odpovědět
Ahojík... no Kat, ale teď jde o to, jestli je Marcela silnější než René?? =-) nebo naopak =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,spíš mě štve,že do finále asi proklouzne Dominik,který tam podle mě už dávno nemá co dělat. 8-( Pokud René vyzve Milana jak tvrdil její brácha,tak ten vezme asi Davida,bych to tipla,tak by to byla škoda,bylo by to vlastně malé finále.Kdyby byl teď triel Dominik,David a René,tak by bylo super finále,ale pokud půjde Marcela nebo Milan,je to škoda.
Odpovědět
betule, tak, tak, pod to bych se podepsala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že René veme Marcelu! Proč by si měla vzít někoho jiného? Bude chtít pomstít Radímka :-) a Marcela si veme David, na Domčušku si netroufne :-) Takže bych to taky viděla na finále René, Milan, Dominik... Blbánek :-) Beztak René začula příležitost, tak se nechala Dominikem obšťastnit :-D
Odpovědět
Sabco ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,asi to tak bohužel bude,snad aspoň celkově vyhraje Milan,neb René ani Dominikovi to nepřeju. :-D Hlavně teda jemu ne,rozmazlené děti já nerada.Škoda,že ve finču nebude David,ale stejně by asi neměl šanci. :-(
Odpovědět
Já si moc přeji aby to vyhrál Milánek.. nikomu jinému to nepřeji!!!!!! A už vůbec ne Domčuškovi :-S ]-( ]-(
Odpovědět
Moje pořadí: 1) Milan 2) Marcela 3) René 4) David 5) Dominik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat,to je tvoje pořadí podle oblíbenosti,anebo jak myslíš,že to dopadne?
Odpovědět
Tak s Kat souhlasím, tak jak si to přeji já..... můj tip ohledně toho jak to dopadne si nedovedu představit, ani hádat.... protože mě to včera rozsekalo!!!!! Milan, René, ty kostky!!!! =-) :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já osobně bych před René dala Davida,bohužel,nereálné. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat: já bych vyměnila René a Davida...Pak bych byla spokojená :-)
Odpovědět
Ale já mám takový pocit, že se René vrátí :-. Marcela s Davidem půjdou ;-) Holky letím dom a na solárko... tak se tu mějte hezky a večer snad naviděnou!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pá :-) dnes večer tu budu, jdu už pomalu dom, tak se pak připojím :-)
Odpovědět
jestli si veme Milana tak ten si veme Dominika tak si myslím že by se vrátil Milan
Odpovědět
Holky, mně ten david přijde takovej nijakej, sice hezký tvář, ale takovej prázdnej, nějak mi nesedí... René to tam sice umí rozhádat, je to taková huba nevymáchaná, ale je s ní sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
Milana si neveme... jsem si jistá, že bude chtít pomstu a Marcelu jako jedinou nemusí... fakt jsem o tom přesvědčená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,uvidíme děvčata,dneska tady budu s váma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Betulko!!! No konečně, po dlohé době :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,no nějak jsme se míjely,jsem chodila celkem brzo spát,doháněla jsem deficit,malá vstává čím dál dřív,potvůrka podivná. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, musíš Vandíkovi domluvit, jinak si tě vůbec neužijem :-)
Odpovědět
betule :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Domčuška!!! Já jí plesknuuuuuuuu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,kliiiid,do soboty to vydrž,nebo možná jen do čtvrtka. :-D Vandíkovi domlouvám,ale není to nic platný,je po tatínkovi,neposlouchá a dělá naschvály. :-D
Odpovědět
Ahojte kočky!!!!! TAk co je zajímavého??? My zatím čumákujeme na fočus, ale za chvíli zajmu ovladač a budu ho mít dokud VV neskončí :-D doufám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
do mě prý jako do dítěte museli celý den píchat, abych nespala přes den a spala v noci...tak to zkus taky :-D
Odpovědět
martinka zajmi a nepusť
Odpovědět
Už je zajmuto!!!! Tak doufám, že to bude stát za to :-D :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?