Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha to mi nějak uniklo. no jo manžel mi do toho pořádk kecá ]-( Už v Pondělí jo , tak brzo :-o
Odpovědět
marti díky za info, tak jsem toho svýho kudrnáče prošvihla ach jo a co dělal? Byl nafučenej?
Odpovědět
Mis... no myslím, že v pondělí palcování, ve středu výběr dvou lidí a v pátek trojduel... no a sobota padá na klasický finčo.... jenom chudák ten co se vrátí z trojduelu jako vítěz, protože si nejsem jistá, že tolik lidí, co ho pošlou zpět do vily, pro něj budou hlasovat v takové míře i ve finále :-| Dragi já jsem to také neviděla, ale Mája jo a říkal, že to byl klasický Vladko ;-) nebyl nafučený... počkej něco Ti semka hodím.... http://bleskove.centrum.cz/vyvoleni/c...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo právě jsem to četla přiští týden to bude Schéma příštího týdne: Pondělí - Zúčtování Úterý - Výzva 1 a Výzva 2 Středa - Rekapitulace Čtvrtek - Duel ve třech lidech Pátek - Rekapitulace Sobota - Finále Takže v Sobotu máme finále to si nemůžu nechat ujít ;-)
Odpovědět
No to já také ne... ..... neeeee holky, já to neuvídím ]-( Jedeme s Májou na motorky do Sazka areny :-S to některé z Vás pak hodím mobil a dáte mi prosím vědět??????? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně napiš mobil já ti dám klidně echo ;-)
Odpovědět
Mis hážu do IPajzny ;-) děkuji, jsi zlato ;-)
Odpovědět
marti díky :)) to jsem přesně potřebovala ;-) takže Vladko už není s Robim, to je dobře mě ten Robert přišel že ho moc nemiluje ale penízky ano ;-) a vidím, že Vladko opravdu zůstal stejný :-D a k tomu trojduelu to je fakt nespravedlivý, protože jestli to bude v pátek a pak hned v so tak lidi asi nebudou mít ani moc chuť znovu smskovat.... já jen doufám, že vyletí René a Dominik ty jsou pro mě v tuhle chvíli nejhůř stravitelný pro výhru 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně Marti, není problém :-) Já Vladka viděla a byl dobrej - překvapil mě... hlavně tím, že nechtěl říct, kdo se mu líbí, aby neovlivňoval lidi... myslím, že je to správné a neměli se na to nikoho ptát... Já říkala, že se vrátí Marcela...a Milana to neohrozí, myslím, že jeho fandové hlasovali právě pro ni...takže se k němu jen vrátí... Já to poslední dobou vůbec neviděla, proč se tak pouštíte do Davida, co se v poslední době stalo? ať jsem v obraze :-)
Odpovědět
Dragi.. jojo já jsme také toho Robertka nemusela :-N :-D :-D :-D přesně takový pohled jsem na něho měla i já, pěnízky ano a co nejvíce, ale Vladuška neee ]-( tak duel bude ve čtvrtek, ale i tak.... no uvidíme.. hlavně aby do duelu neposlali Milana a bude to OK!!!!!!! ;-) Sabi díky!!!! ;-) Já jsem to také poslední dobou moc nesledovala, takže o Davidovi moc nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
odlivu hlasů bych se nebála :-) lidi budou smskovat tak jak tak...
Odpovědět
Profilova fotka
S tím Robertem taky souhlasím s vámi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No asi také pošlu pro Milánka, ikdyž jsem se zařekla, že posílat hlasy nebudu, ale jeden mi neuškodí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já hlasy posílat nebudu.... budu to jen sledovat :-) ať jim ty miliony vyhrají jiní :-D
Odpovědět
Sabi ;-) no a ještě mě napadlo, jít si na něj vsadit, protože jsem se pokaždé trefila do vítěze a vyhrát s ním, tak by to nebylo špatné :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to není špatný nápad jít si vsadit ;-) budu přemýšlet kolik ;-)
Odpovědět
No já také nevím, ale asi na něj bude docela nízký kurz, takže když dám stovku, tak mi to ani za tu cestu nestojí :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, četla jsem si chat s Julim a je to opravdu idiot, jak jsem si myslela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co na sebe prozradil? Co tá jeho láska jak to pokračuje?
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, s niky je všechno perfektní, homouš není, kamery mu uškodily, dělali sestřihy špatně...atd... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem čekala ach ty sestřihy, oni si na chudáčka všichni zasedli, že :-D
Odpovědět
Jojo.. také jsem to četla.... no však vzali ho tam aby mu všici ubližovali, že!!!! ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://bleskove.centrum.cz/~~cook~sab... http://bleskove.centrum.cz/~~cook~sab... počtěte si, pozvedne vám to náladu :-D
Odpovědět
Jojo.. včera jsem se u toho nasmála ;-) ;-) holky jdu na solárko a potom jdeme vybírat spotřebiče do bytu:)) dnes si jdeme pro klíče tak už se těším až budeme budovat!!! ;-) Zatím páček a večer se snad ukáži!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky a užij si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
užívej :-) já mám dnes po veeeeelmi dlouhé době slíbený pěkný den...jsem zvědavá, vzhledem k tomu, že jsme přišli o půl paté a filda by jen spal... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my vyrážíme za chvilku na narozky babičky, tak se zase asi přecpu chlebíčků a zakusků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se přežrala oběda...byl tak dobrý, že jsem se nemohla odtrhnout :-D mám snad 5kg navíc ;-)
Odpovědět
AHojte...co s tím včera zase bylo, jsem zadala Beremese.cz a naskočila mi prázdná obrazovka!!!!!! Koukali jste na repak??? Milan je prostě boreček!!!! :-D :-p
Odpovědět
ahojky martinka já taky na to koukala to byl děs Milan byl dobrej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?