Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
a mně se líbí uječená René a kamenujte mě :-D ale když vyhraje někdo jiný, žíly mi to trhat nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě ničím neoslovuje... je mi ukradená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po dnešku to vypadá, že ve vile zůstane asi jediná ženská :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak to? proč???!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo se vrátí ze sobotního Duelu? Ivana (1197) Radim (6971) Marcela (8432) toto je aktuální hlasování na oficiální stránce...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo , ale realita může být jiná moc bych to Marcelce přála, ale jestli budou hlasovat zase puperťačky tak vratí Radima. Dneska se vrací jen jeden a mám pocit, že to bude asi ten Radim ]-( Ale nechám se mile překvapit když se tak nestane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě myslím, že radim to určitě nebude....fakt tomu věřím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já tomu teda začnu taky věřit ;-) Jak jsem nikdy nehlasovala tak dneska jsem poslala tři hlasy Marcele tak uvidíme jak jí to pomůže :-D
Odpovědět
misicka určitě budou hlasovat
Odpovědět
Já z té trojice taky nejvíc věřím Marcele že se vrátí... ;-) Ale stejně to pro ně asi bude šok, až zjistí, že se z té trojice vrátí jen jeden. Jak pro Vyvolené ve studiu, kteří budou soutěžit, tak i pro ty kteří na ně budou čekat ve vile...
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo už se těším na ty jejich obličeje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bude masakr!!! a já to neuvidím, bůůů... jdem kámošovi na narozky...
Odpovědět
Článek se načítá
Hojte holky moje vyvolené, vy jste toho zase nakendaly :-D dočítat nebudu, tak se zapojím za pochodu ;-)
Odpovědět
mě se hnusí David
Odpovědět
Andel prečo??? =-)
Odpovědět
Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!! Marcela, Marcela, Marcela!!!!!!! Jupiiiiiiiiiiiiiii holky busilo mi srdce!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
martinka to věřím hlavně když se nevrátil Radim
Odpovědět
Holky jáááááá máááááááám strašnou radost......
Odpovědět
já víííííííííímm
Odpovědět
Jj.. tak teď to bude mít rychlý průběh!!!!! V dalším trojduelu by mohl vypadnout Dominik a David!!! A finálová trojka je pro mě jasná!!!!! Milan - Marcela - René
Odpovědět
david jo podle mě je to podrazák
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,taky mám obrovskou radost,akorát mě mrzí ten Ivančin výsledek,hodně velký propadák.Jak mohl ten slizák dostat tolik hlasů?No hlavní je že vypadl. :-D Martinko,taky tu finálovou trojku takhle vidím. :-D Ale aby David nepřekvapil,mě osobně překvapilo to mnopžství hlasů,co dostala Marcela i Radim,by se mohli postavit i Milanovi,jen aby jeho vítězství nebylo ohroženo. =-)
Odpovědět
já myslim místo René David
Odpovědět
No já myslím Betynko, že Milana nemůže nikdo ohrozit.... no Ivana ač řekla, že to tušila, tak jsem jí to nějak nevěřila!!!!!! Nemůže brát výsledky co měli jednotlivě v duelech, protože jak bylo vidět, Ivana šla teď s nima a měla mnohem menší počet hlasů... takže si dovedu tvrdit, že to Milan vyhraje!!!! ;-)
Odpovědět
Marcela Marcela hurá :))) holky co mi uniklo kde byl Vladko? Já jsem nějak mimo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hurááááááááááááááááááááááá :-) Marcela se vratila jí to přeju ;-)
Odpovědět
To je fajn že to Marcela vyhrála, i když to bylo o fous... :-N ;-) No a finálová trojka...Milan, David, Marcela (nebo René).. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne René ne ]-( . Doufám, že Marcela dostane na přiští týden imunitu, zaslouží si ju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marcela imunitu nedostane,myslím,že to bylo včera řečeno,nebo jsem to někde četla. ;-)
Odpovědět
Hojte kočky..... no je pravda, že to bylo o Marcelina prsa ten výsledek :-N jinak imunitu mít nikdo už nebude a účtování bude už v pondělí!!!!! Vladko byl v pátek v NS ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?