Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, jediný, co z toho mělo plynout, byla prosba, aby ses mírnila ve výběru slov co se týče Ivy...Jinak jsem s tebou vždy souhlasila... nechci se hádat... je to zbytečný... Já jdu v březnu na Lord of the dance....se šíííleně těším... :-) a já v době Lunetic žrala A-tak :-D
Odpovědět
Bety takže Vandička bude Depešák, jo? :-D Pěkná série koncertů.. ;-) Jsme letos prošvihli i Vizovice - trnkobraní - tam se mi to líbilo moc...jsme byli zrovna na dovči.. Jo jeli na muzikál ti čtyři zbývající.. Jen Dominik měl dilema jestli nezůstane se svojí láskou ve vile, ale nakonec jel taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli jsem to dobře pochopila, tak ho má René na háku? Jako Dominika? Nebo je ona zmatená?
Odpovědět
Sabi těžko říct nakonec jsem z nich vlastně zmatená já.. :-N :-D Sári až bude dobře, tak se tu určitě ukaž, ju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi,ona sama neví co chce-René. ;-) Sari,aha,takže ty názor říkat můžeš a my ne?No neva,aspoň vím.Nikoho ale přemlouvat nebudu,každý svého štěstí strůjce. Kotatko,do Vizovic bych jednou chtěla,kdysi tam hráli HIM a ty já žeru,ale už mám asi smolíčka.Jestli bude malá Depešák,tak jejího tatínka šlehne,on DM nesnáší. :-D
Odpovědět
co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku,nic hrozného,menší výměna názorů. :-D
Odpovědět
Čao holky, to jsou věci tady...já chci, aby vypadl radim, ten mi nesedí, Ivana takový průměr, Marcela by se měla (zatím) vrátit. Jinak to ale samozřejmě vyhraje Milan, takže je to jedno;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind,taky to tak nějak vidím,ale Marcela ještě nebyla v duelu,tak se to těžko odhaduje. ;-) Ale snad se vrátí,když se nevrátí Radim tak to bude super. :-D
Odpovědět
betule přesně
Odpovědět
Bety - mně ty fesťáky vyhovují, víc kapel a tak..to já ráda. Ale taky musí vyjít počasí, že.. :-N Katwind: taky bych řekla, že Milan už to má na 99% jistý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kéž by,já si myslím,že René taky není bez šancí,ale jí to teda moc nepřeju. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
betule rené a radim sou stejní ......
Odpovědět
Stejnak ať se vrátí z této trojky kdo chce, tak už je to jen na týden... Ale přeju to Marcele. No s tou René...dělá sice melu, srandu a tak...ale myslím, že dost lidí je třeba alergická na ten její ječák :-N :-D
Odpovědět
kotatko to máš pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíte,že ten kdo se vrátí se nedostane do finále?Nevím,jestli jsem to dobře pochopila,ale vítěz duelu nedostane modrý šátek? =-)
Odpovědět
Andel v čem myslíš že jsou stejní?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že René už dlouho žádnou srandu neudělala... po hasičáku úplně zhasla... a teď si myslím nabourala fanoušky sexem s D...
Odpovědět
kotatko oba jsou prolhaní
Odpovědět
sabca to si myslím taky
Odpovědět
Profilova fotka
modrý šátek už dát nemůžou, pokud chtějí končit...a myslím, že finále bude: Milan, René a Marcela... a vyhraje Milan...
Odpovědět
andel: no to asi jsou :-(
Odpovědět
sabca a nebo Milan, René a David
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,myslíš že David nemá šanci?Právě u něj vůbec nemám tucha.Pokud bude tohle finále,tak o.k.,hlavně ať v něm není Dominik a Radim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že David si to pokazil kamarádství s Julim (zbytečně se angažoval)... nevím... a taky ty oholený vlasy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku,stejné myšlenkové pochody,koukám. ;-)
Odpovědět
betule to jo
Odpovědět
Profilova fotka
osudová, mi zahýbáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,Vladko taky kamarádil s blbem,ostříhal vlasy a vyhrál. :-D Dneska bude v nočce,nahraju si to. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já?Sabi?Tobě?NIKDY!!!!! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?