Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Myslím, že je důležité když se udělá taková kamarádská atmosféra mezi fotografem a foceným člověkem... Pak to jde i znát na těch fotkách.. Marti a stěhování do bytečku se Vám už taky kvapem blíží, že.. Se těšíš, co? ;-) A něco k Vyvoleným. Když by si Ivana vybrala Radima, tak ten dle mne pak šáhne asi po Marcele.. A kdyby to byl David, tak ten si vezme...a to fakt netuším... A nebo to bude všechno úplně jinak... :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kotátko - :-D
Odpovědět
Maruško jojo to bylo pre mě velmi důležité aby se to vše odbouralo, ač jsem neměla být proč, tak malá nervozitka tam byla!!!!!! :-N no to víš, že se těším příští sobotu už stěhujeme, akorát jsem se naštvala, bo ná tu kuchyň dodají do konce ledna, ale na Vánoce budeme tam, uvařím u mamči!!!! ;-) No to bych pak ten návrat přála Marcele ;-) David by si také mohl vzít Milana =-)
Odpovědět
já si myslím že pude i marcela
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim holky ze at si veme ivana kohokoliv tak v sobotu pudeee :-D
Odpovědět
Jsem si myslela že další výzva bude třeba zítra a ono nee..dneska.. No uvidíme, pak budeme moudřejší :-) Marti: Takže to budou vaše první společné Vánoce jen vy dva? My doma zase čekáme na okna... Přijde my že všichni staví, nebo renovují a tak a firmy nestíhají. :-|
Odpovědět
Holky jsem byla ve vaně... takže Radim??? Hele jsem nads tím přemýšlela a jak to chtějí stihnout do 1.12. ukončít?????? Maru jojo strašně se oba těšíme a Mája mě zlobí, že budeme ještě doma u rodičů, ale i kdybych tam měla být jenom se stromkem, tak tam prostě budeme ]-( ;-) :-D No to firmy vůbec nestíhají, hlavně si namluví hafo akcí a potom neví co by ]-( :-|
Odpovědět
Hmmm.. tak snad lidi vrátí Marcelu... tak moc si to přeji!!! Kde je Bet a Sabca????? A Sari =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko - modelko naše x-) zde jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosíííím ať ty dvě slepice už jsou venku a pak už je mi všechno jedno :-D Jedna upískaná a druhá ušišlaná ]-( nesnáším,když říkají,že je chlap srab,když si bere ženskou - tak za 1. ani jednu z nich za ženskou nepovažuju a za 2. je to přece hra,ne? jak řekla blbka č.1 v Člověče,nezlob se mě taky manžel vybrnkne a je....
Odpovědět
Radim je srab
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku proč myslíš? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
sarinka pořád si bere ženskou nikdy chlapa a nasmála bych se kdyby vypadl
Odpovědět
Takže já to nejvíc přeju Marcele. Netvrdím o ní že je chytrouš, ale prostě z těch tří bych vrátila ji. A přece tam René nezůstane sama s těmi chlapy, ne? :-D Taky jsem si říkala jak se to stihne. Asi bude nějaký duel ještě během týdne, nebo finále v pěti..těžko říct..
Odpovědět
Profilova fotka
Akoo si měl vzít? S ostatníma vychází....a ta pipka ho už dlouho štve :-|
Odpovědět
sarinka já bych se s ním taky nesnesla
Odpovědět
Profilova fotka
Ani jeden mi tam nebude chybět,ale celý VV mě nejvíc štvou tyhle dvě.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale netroufnu si,kdo se vrátí? :-N
Odpovědět
mě by taky zajímalo kdo se vrátí
Odpovědět
Profilova fotka
Martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jsem opět sama,proti všem :-D se z vás picnu :-D
Odpovědět
A určitě bych Radimovi nezazlívala, že si bral holky do duelu. Proč to kategoricky dělit podle pohlaví? Každý je tam přece za sebe a může si vybrat koho chce.. ;-)
Odpovědět
Sari: ty to zvládneš ;-)
Odpovědět
sarinka :-D :-D :-D
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat. Radimovi bylo dnes špatně z toho včerejšího alkoholu? =-)
Odpovědět
A mimochodem...Dnešní řeč Ivany žádná sláva. Pořád mlela o sobě a obhajovala se. Ale dneska jí to slušelo, to zas jo.
Odpovědět
Už jsem here si odskočím a vy toho nakecáte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kotátko - ještě že tě mám x-) :-D a s tím dělení podle pohlaví - přesně!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Jsem to neviděla ]-( jinak Radimovi nezazlívám, že si vzal ženskou, já to beru jako,. že jsi jsou všici rovni a také bych to nebrala podle pohlaví!!! Ale přeji si aby se vrátila Marcela, Ivana je husa a Radim je pro mě slizoun!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No Marti - sem si mohla myslet - prej Marcelu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?