Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Bety já si fakt nedovedu troufnout, aby nás všechny nešokovala a nevzala si Milana =-) =-) No ale třeba si vezme Davida a ten nevím :-S Já bych si přála aby tam zůstala hlavně Marcela a Milan, potom mi je to už jedno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U mě jasně vede Milan,na něj nikdo nemá,někde v dálce za nám utíká Ivana a Marcela. :-D
Odpovědět
Tak u mě je to také jasný favorit Milan, potom mě baví Marcela a pak je mi to už jedno!! :-N Teď bych vyhodila Ivanu a Radima!!! Je to slizoun ]-(
Odpovědět
Holky mám zabaleno a vyrážím na focení, ve 13 to vypukne tak držte palce a mějte se tu happy :-p
Odpovědět
martinka a co vypukne
Odpovědět
Holky, co vcera vyvadeli Ivana a David.. =-) Jsem to nevidela |-| Marti, tak at to dobre dopadne...a uz se tesim az nam to ukazes :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já fandím René a taky doufám, že to vyhraje.
Odpovědět
A ja nejvic Milanovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dolda - no sláva aspoň nejsem sama - taky fandím René x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bet - copak copak tvoje favoritka není už Ivana? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari: se nediv, když do bet furt tak reješ...asi ji to přestalo bavit...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky včera jsme zo nějak propásla co dělal David s Ivanou, že si zaslouží trest :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky kočky... bylo to super!!!!!!! Konečně jsme se mohla najíst, už mi tak kručelo v břichu jsem kvůli tomu ani nejedla Jsem tam přišla a na začátku to bylo takové nové, tak se mi klepal úsměv, ale holčina byla super, všechno mi ukazovala, vybrala z mých věcí, které se budou hodit nejvíce a potom jsme mohly začít!!!! Njedříve na rozkoukání, na židli takové lehčí pozičky... no a potom už se to vše uvolnilo a dělaly jsme blbosti.... mám různé styly fotek... elgánka s kloboukem, džíny a triko, džíny a svetr... potom jsem si rychle běžela k šikmookýcm pro rudé prádlo a nasadila boxerky...., pak sundala vršek a v kožíšku s korálkama, s medvídkem,.... no strašná sranda a pak když jsme šly fotit takový ty "erotičtější" tak mi povídá tak svůdný a vážný pohled, ale jak jsem byla rozjačnená tak to moc nešlo!!! a nakonec jsem udělaly se santaclausovskou čapicí a s boxerkama jenom v podprdě a rozepnuté džíny a pak jsem si zabalila všechny věci a sedla na tašku v kabátu a půjčila mi foťák, jakože turistka a že se fotíme navzájem... no super... Ale holky... tak holčina byla naprosto super, pořád mě chválila, že se mnou není práce, že mi nemusí nic radit, že ty pózy dělám sama od sebe!!!! Udělaly jsem asi přes 200 fotek za hodinku a čtvrt jsem byla hotová!!! Jsem naprosto úchvácená, strašně mě to bavilo, klidně bych to mohla dělat každý den, nabilo mě to takovou energií, akorát jsem strašně unavená Za týden mi je pošle na mail a já to zkontorluji jestli tam nejsou žádné nedostatky a domluvím se s ní a půjdu si vybrat 30 fotek do alba a jednu největší pro Máju... no a ona až mi to vyvolá tak mi je dá všechny na CD příšerně se těším a nemůžu se dočkat.. ale to uteče a už se budu moci kochat
Odpovědět
Tak to jsem moc ráda Marťo že se to tak povedlo a že Tě to bavilo... Super popis akce... :-) Aby se z Tebe nestala ještě modelka ;-) Mně to úplně navnadilo, že bych něco takovýho mohla pak taky spáchat příteli k výročí, ale asi bych nesebrala odvahu..|-| Jo a doufám, že nám pak taky nějaké z těch fotek ukážeš ;-)
Odpovědět
Koťátko no fakt to bylo suprááácký!!!!! No to nehrozí s těma mýma špekama bych nikde nezazářila ;-) Hele holky z pokecu 85 už jsem také navnadila a Ilča to chce dát také k výročí :-D ;-) No jasně, pak jsem něco zkusím dát a snad mi to ziraf nesmaže!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marti a o čem tu je řeč co budeš dávat k vanocům, nějaký kalendář stvýma fotkama?
Odpovědět
Marti já bych se asi styděla...Ale nápad je to bombastický. Se určitě těšíš, až si to přítel rozbalí a rozzáří se mu oči, že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem kdysi fotila s kámoškou (ale normální fota, jednu mám v pasu)... bylo to super, taky mě to moc bavilo... ona potřebovala někoho, kdo se nechá namalovat zeleně a oranžově... to mi nevadilo... tak jsem do toho šla...jsem moc ráda, byla to perfektní zkušenost a mám doma krásný fota :-) je to fakt zábavný...doporučuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za chvilku budeme znát další dva do duelu, jsem zvdavá :-o
Odpovědět
Sabi: jsem si kolikrát říkala, jestli ta fotku, co máš v pasu je z ateliéru... ;-) S kámoškou to musí být zábavný, ale měla bych asi rozpaky z cizího člověka...|-| Ale oni ti fotografi už jsou asi takoví profíci, že tu nesmělost z člověka dokážou trochu odstranit, že.. :-) Míšo: Jsem taky zvědavá.. Můj soukromý tip: Na 80% Radim, na 20% David :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo oba ;-) když mají jít tři ;-) a vratí se Ivana :-D ne to byl vtip tá to má tentokrát jasný, podle mě ať si vybere koho chce jde v Sobotu domů :-)
Odpovědět
Já si to v skrytu duše taky myslím, že Ivana poletí domů.. :-N Jsem zvědavá na její dnešní řeč. Jestli bude soudná a bude mluvit dobře, tak jako v minulé výzvě. Nebo jí sláva stoupla do hlavy a projeví se to na ní. :-N Stejnak - týden a kousek a máme po Vyvolených dámy... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo co budeme sledovat a drbat :-o
Odpovědět
Tak to by mě taky zajímalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Něco najdem. Co třeba X factor?
Odpovědět
To je ta hudební soutěž? =-) No nevím, snad :-(
Odpovědět
Mis.. nechala jsem si nafotit různé fotky pro přítele k Vánocům... Koťátko, hele já tam měla ženskou no spíš holčinu tak 25 ;-) a bylo to super, k chlapovi bych nešla!!! :-N bych byla rudá jak záře nad Kladnem :-p Jo Sabi, také jsem se strašně bavila a bylo to super!!!! ;-)
Odpovědět
Marti, tak to jo...Věk 25 let, to je jak kdyby to byla kámoška ;-) Fotografa jako chlapa..to by se mi moc nezamlouvalo..a ještě kdyby byl starej, tak to už vůbec.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak já tipuju Radima na 65%,zbytek pro davida,když bude vybírat Radim,vezme Davida,když David,tak Marcelu.Můj tip,uvidíme. :-D
Odpovědět
Maruško.. jojo byla super, fakt jako kamarádka!!!!! No fakt a pak když jsem se loučili, tak opravdu jako s kamarádkou :-N :-D Já také Tipuji Radima a bude to mít nahnuté i David ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?