Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to miluju, taky plácám a bavím lidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já měla kdysi problémy pochopit, kde je vlastně to tuzemsko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to má bejt,to bude prča až přijedeš,zase mě bude bolet břicho od smíchu a čelist.Snad se nepočůrám. :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezdívá za mnou kámoška z ostravy a vždycky prohlašuje, že už nepřijede, protože ji pokaždé ze mě bolí bránice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To se budu léčit ještě pěkně dlouho. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se teda budem léčit obě, jestli budem neřízeně plácat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že jsme se rozjely, dáme dnes 4500??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halvně se budeme překřikovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To asi nedáme,musím taky někdy spát,Vandička se neptá v kolik jsem šla spát. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tu samy? ;-) :-) :-D x-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se jí neptej, v kolik chce vstávat :-D jo, jsme samy... se budu červenat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je intimčo,co? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aspoň si můžu říkat co chci,stejně je Ivana supééééér. :-D Si asi seženu plakát a dám nám ho nad postel. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ti ho klidně seženu, úchyle :-D Teď je tam Woody Harrelson, ho miluju, je boží
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo,sežeň,prosím. :-D Můj drahý má tlusťošky rád,jednoho má doma. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mělo tam být jednu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vandík bude taky tlusťouš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě,o to se postarám. :-D Nee,nechci aby dopadla jako maminka. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, hoň ji s bičem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nechtělo mě to večer k Vám už pustit :-( Sabi to snad ne? Podle Tebe je bezprostřednost -jednoduchost? =-) To asi v Brně teda má kadý slovo jinej význam :-S Tak já Vám vysvětlím co podle mě a tisíce jiných znamená jednoduchost.....ať ze mě neděláte pořád nějakýho suchara ]-( .....já jsem taky hrozný prostořeklo,humormiluju,taky ráa blbnu,ale říct o mně někdo,že jsem jednoduchá...to sě naštěstí nestalo. Jednoduchost podle Sárinky= člověk který toho rozumově moc nepobral.Nezná základní! pojmy,a určitě nebude povoláním třeba poč. expert,nebo někdo hoooodně chytrej.Většinou žvatlají nesmysly a ostatní se tím baví.Prostě toho v hlavě moc nemá... to aby jsme si to vyjasnily,o co jde OK?A jak jsem to myslela........
Odpovědět
Nazdááááár holky! Jsem se utrhla :-D . Přítel ještě spí...Tudíž já hupky šupky k pc :-D :-D Předpokládám že ještě všechny spíte..když to tady frčelo skoro do půl jedné. ;-) Koukla jsem na ofic. stránky a vidím, že vítězné družstvo jelo za odměnu na výlet do Prahy. Pěkná výhra. :-) A průběžný stav hlasování je teď: 2750 a 3596. Takže je to celkem těsný, ale Ivana nám přece jenom o něco vede (promiň Sárinko :-N ).. Pak taky se přidávám do klubu "nehubeňour" |-| I když do po Novým roce s tím snad zamávám, ať jsem v šatech "šlank" ...no ale uvidíme...teda doufám že uvidím.. :-N :-| Nevím jestli skouknu Duel, ale zase na druhou stranu, když budete holky v té televizi v tom publiku :-D tak si Vás přece nenechám ujít :-D Tak se v té televizi hezky usmívejte a mávejte, ju :-D :-D Tak zatím pa pa a Vyvoleným zdar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kotátko - :-D :-D :-D budem mávat neboj :-D
Odpovědět
ahoj Sári. Máš už připravený kapesníčky na večer jak vypadne Juli?? :-D Néé, dělám si srandu. :-)
Odpovědět
Jinak s tou jednoduchostí s Tebou Sari saouhlasím (a to jsem skoro z Brna :-N :-D ).. Já bych příklad pro mne jednoduchýho člověka uvedla třeba Jindru z VV (omlouvám se všem příznivkyním, ale pro mne to tak je). ;-)
Odpovědět
holky vy jste ukecanýýýý :-D já teď vůbec net nestíhám, manžel se začal vracet dřív z práce, tak se musím věnovat domácím pracem 8-) ale jak jsem vás dočítala jsem se nasmála...a mimochodem už jste viděli toto: http://xman.idnes.cz/exkluzivne-nevyv... už je jasné proč Daneček tolik miluje Verunku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Draga - ahoj,člověče x-) Kotátko -dík, já už myslela,že si to myslím jenom já...přesně Jindříšek - to je ten samej příklad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JOOO a ještě - bezprostřední jsem taky,dokážu se chlámat na celý kolo,i když celý kino je úúúplně zticha,blbnout v Ikee v postelích a křeslech před lidma a je mi to fuk atd. atd.Naopak známí říkají,že jsem hroznej pošuk a manžel mě musí kolikrát krotit :-D ,ale zas na druhou stranu,myslím,že jsem něco dokázala,znají mě spousty lidí,potkávám spousty klientů mých a manželovo a nemůžu se třeba přiožralá válet na náměstí :-N -což stejně nehrozí,páč nepiju :-D Takžejednoduchost a bezprostřednost,je stejný asi jako den a noc :-S Neříkám,že je Ivana úúúplně dutá,ale moc chytrá asi nebude,nebo si myslíte,že je to další Einstein? Ono už něco vypovídá její práce....jasně každá práce je důležitá,ale třeba popeláři se v mým blízkým okolí přátel nevyskytují..pardon :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko - Juliho nemusím,ale hlavně ať tam není ona :-D
Odpovědět
v jednoduchosti je krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa a už dost,jdu ještě spát ;-) Kotatko - takže večer - budu mávat červeným kapesníkem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?