Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Hmmm... tak to je vela zajímevé :-D :-D Ať je Julek jaký chce, včera mě s Davčou pobavili :-D :-p :-p mějte se tu a zatím pic 5 opic :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já hlavně nechápu, jak každej řeší lindu, že prej chudák atd., ale jak ona se chovala k dominikovi a nakonec si myslím, že spolu ani nezačali chodit, jenom tak si byli sympatičtí ani se s ním pořádně nerozloučila prostě je všichni cpou někam, sami ani nevědí, jestli spolu chodí nebo ne a všichni to dominikovi předhazujou...
Odpovědět
Profilova fotka
heli, to bude asi proto, že o ní dominik neustále mluvil...že je do ní zamilovanej, že doufá, že na něj venku čeká a tak... to bude asi tím, pak se jeden den picne a všechno je jinak...nepřešlo to klidně, ale bum prásk... toť můj názor...ale já nemám ráda ani jednoho z nich, tak mi to vlastně může být jedno... jediná, co se mi na tom nelíbí, že se vždycky čeká na nějakej sex, rozpaplává se to a ty lidi to sakra nemůžou vydržet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak to jo, já to zas tak nesleduju, právě že mě přišlo, že spolu ani nic moc neměli ale to je vlastně jedno myslím, si, že až vylezou, tak spolu stejně nebudou, tak ať si užijou aspon před milionama lidí ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Sari, teď jsem došla domu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj Sabíku,kde jsou naše holky? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, betulka není ani na icq.... asi všechny chrní - v tom počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
kašlou na nás,potvůrky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jenom já jsem držák, jsem tu furt (skoro) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě,že Tě máme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivana VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ještě,že Betulka spí :-D :-D :-D ta mi zas zítra dá
Odpovědět
Profilova fotka
já ti dám za ni!!! Ivanku mám ráda taky!!! Musíš uznat, že mluvila dobře...je čímdál lepší, je na ní vidět, že se potřebuje hodně rozkoukat... :-)
Odpovědět
Jsem tu jen na skok. Nazdárek holky. Byla jsem zvědavá, jestli tu někdo bude a nezklamaly jste. :-) ;-) Iva to říkala moc hezky, i když ke konci jsem se bála že to nedá a rozbrečí se..ale dobrý :-D Jinak fandím Ivě a Juli ať už valí dom za Nikolkou (nebo za Nikoušem :-N :-D )..
Odpovědět
Profilova fotka
spíš Nikoušem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nesnáším - oni vijou = oni vidí myslijou=myslí atd. ten hantec je strašnej ]-( no na začátku se pořád dokola opakovala - o tom,že nikdo neví jaký to je vile atd. Ale já si na ní vždycky něco najdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko - čus x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli se vrátí ( tak na 15000000% sice ne),ale kdyby náááááááááááhodou,tak končim s VV :-D Kdybych měla ručně strhat kabely,dráty,vedení,vysílače atd. aby jí ty hlasy nedošly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu do vany,tak pa zítra Vy Ivančáci a polepšete se do zítra :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty by ses měla přidat k většině, ať tě neukamenujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak tančila při tom maratonu.....i chudáček Davi z ní byl na nervy,jaká je trapka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem neviděla... takže na to nemám názor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi - já se vždycky trhám :-D Holky poslouchejte - jak tady zuřivě klepu do klávesnice,tak se probudil manža a říká:Ježíš,ty si vůbec nespala? a já: Ne,už je ráno,vstávej. A on fakt začal vstávat..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi dělaly ségry, když jsem byla malá, budily mě ve dvě ráno do školky...mrchy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nástup na noční :-D
Odpovědět
Ahojte holky... včera jsem byla na koncertě, tak mám omluvenku :-D :-D .. no Ivana překvapila, jsem myslela, že si na Julka netroufne.. no tak uvidíme, mě je to celkem jedno kdo vypadne, nebude mi chybět ani jeden!!!!! ;-)
Odpovědět
ahoooj tak já včera viděla půlku rekapitulace tzn, jak se René pořád s Dominikem k sobě tulili a smáli se tomu jak jim je spolu dobře, a pobavil mě Juli jak jim říkal, že se s polu určitě vypsali, protože je vidět, jak jsou v pohodě a vypuštěný ;-) :-) a pak taky ten tanec a abych pravdu řekla mě se Radim docela líbil tančil si v klídku žádný stres vydržel byv tomhle tempu i maraton :) takže Ivča si vzala Juliho jo? Jak tot am popisovala že se pořád modlí k tomu plakátku a mluví o andělských hřídlech :)) to mi taky přišlo vtipný ;-) ale jinak mi je fuk kdo poletí 8-)
Odpovědět
Jo a kdo vyhrál ten taneční maraton??? Ahoj Dragi! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?