Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já odsuzuju oba...právě proto, že je tam Linda, která byla především JEJICH kamarádka!!!! a přestaň se nám navážet do Ivanky, náhodou je s ní prdel... :-D co tvůj úchyl Radímek? Mozek zelená :-D
Odpovědět
já si myslím že lže když říká že jich měl 300 za dva roky
Odpovědět
Kuk :-N :-N už můžu ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím,že možná přičetl dvě nuly,já bych na něj nevlezla ani za milion. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti :-D :-D :-D Sabi mě je Radim jedno - jenom jsem řekla,že nevypadá zle ;-) Z nich nevím,komu bych to přála-asi Milanovi.Ale obdivuju všechny,já bych tam zdechla,musí to být psycho.Ale jak říká můj manžel - nemuseli tam lézt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych na něj nevlezla...ale líbilo se mi, jak ho dostal David (Sari), že by musel mít každý druhý den novou babu.... nevěděl, co říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Protože je to mozek zelaný,vymazaný,tudíž se nedivím,že neumí počítač a navíc slizký jak had. ;-) Ken o něm řekl,že jde tvrdě za výhrou,přes mrtvoly.
Odpovědět
Sari: jsem se lekla že je to ne mně :-N Jako jen s tím jménem při prvním pohledu... :-D Můžou za to oba a alkohol je neomlouvá. To je můj názor... A stejnak vztah Dominik - Linda...já tomu moc neději nedávala.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo - a to Vám,Vy moralistky,přiožralá Ivana nevadila,když se svlíkala,hladila ko..,a trapně se svíjela před Milanem??? =-) :-N
Odpovědět
Marti neboj: já už jsem tu taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Že jich měl 300 mu teda taky nežeru - pes kterej štěká nekouše ;-) a David byl včera roztomilej,jak řešili anální styk - Sabi sleduješ,jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,nevadila,proč by měla?Ať se svíjí,ať klidně souloží,ona tam trapně nevykřikovala že se zamilovala a někdo na ni čeká jak na Dominika Linda.Prostě jsou oba jeblí a chlast není omluva,hlavně že Radim je Dominikův kámoš a Linda Renatina kámoška.Kdyby poskákala Kena,jak tam ještě byl,neřekla bych ani slovo,i když on je inteligentní a jeho penis nejsou vidle,aby je strkal do každého hnoje. :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sarinka to bylo dobrý
Odpovědět
David a anální styk?? :-S Néééééé...chci podrobnosti...Sari piš.. :-D
Odpovědět
A kdo ten inkriminovaný zážitek chce mít on-line, tak zde :-S :-p http://www.vyvoleni.centrum.cz/index....
Odpovědět
Profilova fotka
Betule - se z Tebe picnu,kam na to chodíš? Vidle :-D :-D :-D Dominik je pošuk,když má Lindu,ale René,mi byla jedno,že něco bylo,protože nikoho nemá,tak co? Akorát chudák ta její dcera,no. Aspoň v tom se schodneme - já taky tvrdím,že Honza byl to nejinteligentnější,co vila okusila a hrozně se mi líbilo,jakmluvil v nočních šou :-)
Odpovědět
Jako mně byl Honza původně taky hrozně nesympatický. Ale v hlavě to má srovnaný a inteligenci taky pobral, to se mu musí nechat. A včera jak už neměl tu svoji nalízanou patku, ale takový rozcuch, tak už vypadal celkem "k světu" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se shodneme,ten má v hlavě pořádek,stejně jako Milan. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kotátko- ty úchyláku :-D :-D :-D no ptal se Ivany,jestli to zkoušela.On prý ne,ale Miluška chtěla,ale nějak jim to nešlo..a David řekl,že to je asi tím,že má velký penis :-D A pak chytrolín Ivana poučovala o lubr.gelech a naštvala Davida,že asi nevěděl,kam se to maže,že musí na penis... A David jí řekl,že jestli si myslí,že byla vtipná,tak že ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko,ono to video nějak nejede,nééé? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kotátko,protože to měl malinko ostříhaný - chudák asi mu s tím ve vile nic nešlo,páč když tam šel,měl ten rozcuch taky ;-) Milana mám nejradši,ale v poslední době mě štve,že se moc kamarádí s Ivanou :-D ,ale vylepšil si to,že jí dal palec-sice takový nesmysli k tomu mlel...ale dobrej palec pro Ivanu :-D :-D :-D ta Bety mě bude nenávidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vám nevadí to její a Marcely - NE E?
Odpovědět
Bety: když dáš ten odkaz, tak pak musíš dát ještě aktualizovat a pojede to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nevadí.Ani ty mi nevadíš,i když se mě snažíš vyprovokovat. ;-) :-D
Odpovědět
Mně to taky vůbec nevadí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bety nesnážim :-( ,vždyť jenom laškujeme,ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně teda strašnééééééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ee,to ti přece nemůže vadit! :-D
Odpovědět
Holky, já si jdu dát něco dobrého na oběd. Tak tady hezky v klídku diskutujte. Zatím pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko,tak to video mi nejede,hodilo mi to hlášku,že nejde spustit,si počkám na noční show. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?