Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Holky tak to je hustý, to je fakt koza ]-( ]-( no takové lidi také nesnáším, jak to říká Bet!!!! Nabízí se mu a potom řve jako pavián, když ho berou na nože!!! ]-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
sarinko,jsu mi přišla zkazit den? ;-) jen počkej,až ti Ivanka vyprovodí Radima,se budeš divit. :-D :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Betule - ty puritánko jedna :-D ,přej jim to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem puritánka,ale nelíbí se mi,když si někdo neumí stát za svým.Saša tam taky souložil s Monikou,ale plantali kolem sebe celou dobu a bylo jasné,že se to stane.René dělá cavyky,hvězda,a stejně se nakonec nechá hodit na záda,Zagorka. :-D
Odpovědět
Betule: :-D :-D Zagorka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D - hele na René mi nešahej :-D ,všímej si ty nablblý Ivaninice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nesníším to Ivany NE-E ]-( ]-( ]-( To šílím a bydlet poblíž vily,tak jim vykopnu dveře a jdu jí po krku :-D
Odpovědět
Holky ne že se tady ještě porvete ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Bety,viděla jsi Noční? Tam ta trapka Ivana popisovala Milanovi: jak by mu brutálně vykouřila péro - psáno doslovně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - radši mě nedrážděte :-D :-D :-D
Odpovědět
No tak já se raději klidím, abych také ještě nedostala na hubičku :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a vezme si Juliho a udělá Betulce papapáááá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Marti: Já jsem radši schovaná..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari,mě nevyprovokuješ,já jsem vyrovnaná osobnost,prostě se mi Ivanka vrátí a konec.Noční jsem viděla a moc jsem se bavila,hlavně jak řekla,že by si vyndala jazyk z pusy. :-D O René je škoda psát,zbytečně bych si namáhala prsty,jsem jí fandila,ale je to kravka,která si chce dokázat,že má na mladého kluka.
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty Bety,abys nebyla zklamaná v sobotu,radši se psychicky připrav :-D Tak jí toho mladýho přej..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se připravovat nemusím,nejde mi o život,jen je to prostě můj kůň,no.Je to jen soutěž a neprožívám to natolik,že bych se musela připravovat psychicky.To není o závisti,jen si myslím,že tímhle ujela. :-)
Odpovědět
betule na prosto souhlasím
Odpovědět
Profilova fotka
andílku,ještě že tě tady mám,záchrano moje. ;-)
Odpovědět
Ta její dcera bude na maminku fakt "pyšná" ... :-S
Odpovědět
sarinka ona se vrátí ;-)
Odpovědět
betule jasně sem s tebou
Odpovědět
Profilova fotka
Betule-no kdyby jsme to neprožívali,tak to tady neřešíme už 125. stranu,ne? ;-) Betulko a nevrč,dyť já Tě jenom zlobím x-)
Odpovědět
sarinka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, je mi z nich na blití... vožrat se a osouložit to je umění...
Odpovědět
sabca a veliký hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi - zdar x-) Mně je to tak nějak jedno,že si za... - jsou oba dospělý přece ;-) A proč odsuzovat jenom René - byli na to dva,né?To jako všichni odsuzivaliMaruško,a přitom přece Pluto byl zadanej... :-N Akorát je pravda,že je blbý co její dcera a chudák Linda-neměla jsem jí teda ráda,ale i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško-Marušku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevrčím,jsem úplně v klidu.On je nadrženej debil a ona vymatlaná kravka,už dobrý?Když teda za to nemůže jen ona? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No mezi námi,oni kdyby tam všichni jenom seděli jako např. David(Sabi? :-N )-tak to se nemusíme rovnou dívat. Každopádně jsem zvědavá,co na tom je pravdy,uvidíme večer ;-) Kotátko,Martinka - vylezte už :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?