Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Taky si myslím že tam bude jeden velký sloupec pro Milana, no a pak jeden o dost menší pro Dominika a pak nejmenší sloupeček pro Honzu. :-D A myslím, že dnes bude zase Dominik perlit ve studiu v přímém přenose :-D
Odpovědět
já si myslím taky že vypadne honza
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím,že tentokrát jsme se shodly. :-D Jen abychom se nedivily,ale myslím,že ne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadne Dominik, ha... to jsem vás dostala, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Sabčo,ty musíš být vždycky vyjímka. :-D Budeš dělat ten test?Já jo,ať je nějaká sranda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, soutěžíme se švagrovou a švagrem, duel nahrávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nápodobně a stardance si nahraju zítra v noci,nebo kdy mi to opakujou,se ty stanice předhánějí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a budeš mi napovídat?Hlavně v matice a zeměpisu,na to jsem tupá jak vagon bruslí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nesleduju :-)
Odpovědět
Já jdu koukat na Vyvolený a nahrávat si budu StarDance :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak každá máme něco, pak si sdělíme dojmy, jo? :-D
Odpovědět
ten sestřih s Honzou byl fakt vtipny :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sem neviděla :-(
Odpovědět
to jsi o moc přišla. dávali sestřih, jak se Honza fintí - holí, maže, meje zadek :-) atd. a podkreslili to Mrazíkem - Když se dívám na sebe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám ten test za sebou,ale jelikož jsme nestihla jednu otázku,tak mi asi žádné vyhodnocení nepřijde.Se zhodnotím sama,blbá jak sousedův pes. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sousedův pes je vždycky nejchytřejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já teda nevím,ale každopádně to byla bída,dobře jsem měla snad jen literaturu. :-D Tak a na co se mám dívat teď? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak zeměpis není moje silná stránka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Osudová,máš už hodnocení?Já se málem po.... smíchy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my to píšeme na papír a čekáme na konec...co ty? já myslím, že se chytám až u těch věd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem to už odeslala a přišlo mi hodnocení,literatura za jedna,ale zeměpis nedostatečný,říkala jsem to,že jsem blběnka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u mé vlasti ségra umývala nádobí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, literatura za jedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máme stejné,osudová,no.Ale ten zbytek budeš mít určo lepší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zemák bude děs, tím jsem si jistá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale mě nepřekonáš,já měla jen 2 dobře,lopata!!!! :-D Můj učitel ze zemáku se šel určo oběsit. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
3 body :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sice o chlup,ale jsi lepší.Tak doufám,že aspoň víš,kde leží Opava,abys tady k nám trefila. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dějepis 6b :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nevím,kolik jsem měla. teda,co to bylo za drobky ty hlasy,jsem se o moc nesekla,Honza dostal jen o litr víc hlasů než jsem tipovala. :-D Jen škoda,že nevypadl ten Dominik,připadalo mi,že stejně neměl radost,že jde zpět.Milan je podle mě jasný výlet,Dominik ztratil fest hlasů. :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?