Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bet, my k sobě snad fakt patříme :-D nápodobně...manža furt v hokně...
Odpovědět
Profilova fotka
Nápodobně a když ne v hokně,tak chrápe. :-D Ještě že mám švagryni Brňandu a tudíž vím,co je to hokna. :-D Holky si z toho dělají prdel,ale konec roku je za dveřma. :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že. bet, vůbec nás nemůžou pochopit!!! :-) Koukám na Pearl Harbor a úplně mě z toho mrazí...jak kdybych tam byla s nima :-)
Odpovědět
ten juli je dement
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: copak? proč? :-)
Odpovědět
já na to koukam po delší době, ale ty jeho monology 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám na slaďárnu a málem mi tečou slzy... :-) takže nevím, co ten magor zas udělal... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky na vyvolený dneska nekoukám, co se stalo? Škoda, že Juli nejde d toho duelu zítra 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mě štve taky, už se na to těším tři týdny... myslím ale, že by bylo spravedlivé, kdyby vyhodili Dominika za porušení pravidel - přemlouvání na palce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme. Nějak jsem i čekala , že bud duel ve třech. Možná v sobotu řeknou, že se vratí jen jeden - no to asi ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
je duel ve třech, ale vrátí se dva...nechápu proč, ale budiž...
Odpovědět
Profilova fotka
Nějaký nesmyslný pravidla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jde vidět že i Vyvolení mají jasné kdo asi vypadne...Toto mi přišlo fakt "sranda". :-N "" Iva dokonce byla tak upřímná - nebo drsná? – že přišla za Honzu s prosbou: "Ty Honzo, já bych tě chtěla o něco poprosit. Myslím, že se v sobotu vrátí Milan a Dominik, tak jestli by ti nevadilo poslat mi ty perličky ze sýrů, abych vyhrála náhrdelník?“ Honza se tomu jen zasmál. Nevadilo mu to. Taky si myslí, že se dneska nevrátí. "" :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem to četla,Ivča je fakt super,konečně to rozjela,když jí vypadla její kamarádka Nancy.Dneska jsem si teprve pouštěla díl,jak měli ten hasičský bál,no řeknu vám,ještě že je Nancy pryč,děs,ta má stejně jako Juli štěstí,že tam nejsem. :-D A ona vlastně už taky ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Iva začiná být zajimává jen aby ju to neposlalo přiští týden domů.S perličkama jsem to neviděla, ale je to drsný.
Odpovědět
Ale jako musím říct, že jak si ve vile myslí že Dominik je jeden z velkých favoritů na výhru, tak mne to celkem překvapilo....tak já si to teda vůbec nemyslím.... Mými favority jsou Milan a David :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli dneska Domino vypadne tak budou všichni čučet jako puci :-D
Odpovědět
Misicka: To jo, to by byla sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemusím Kena,ale dneska vyjímečně bych byla ráda,kdyby ve studiu zůstal Dominik,radši budu koukat na patku a půlku zadku lezoucí z gaťí,než na trapného Dominika.Bohužel se mi to asi nesplní. :-( S těma perličkama to bude asi dneska v rekapu,tuším,že se to stalo včera. :-D Jinak holky,zdá se mi to,nebo má Ivana vzadu na hlavě plešku?U Juliho jsem si všimla hned,ale u ní nevím,jestli má tak odrostlé vlasy anebo holé místo.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se moc nelibí když to tá Ivana nosí tak nalizaný takže je možný že tam pleš je :-D Budu dneska koukat a pak ti dám vědět jestli jsem si jí taky všimla :-D
Odpovědět
U Juliho jsem si té pidi plešky všimla až teďka....předtím jsem ji jaksi neviděla ;-) ..Ale Ivana?? Tak to fakt nevím, toho jsem si nevšimla.
Odpovědět
A když už jsem u těch vlasů, tak úplně nejhorší mi přijde když má Ken čelenku..to je fakt "něco" :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi Kenovi padá jeho super patka do očí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Představa že bych měla nějakýho takovýho Kena s čelenkou doma, který by si čistil 2 hodiny denně zuby je fakt mazec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Betulko,to se ti nezdá,prosvítá jí lebkoun :-D
Odpovědět
Ale zase na druhou stranu se mi od Kena líbilo, jak utěšoval a povzbuzoval Milana poté jak si četl ten dopis z domova..to od něj bylo hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
On by nic jiného nestíhal,cvičit,čistit si zuby a česat si patičku zabere spoustu práce. ;-)
Odpovědět
betule: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to tipujete že to večer dopadne?Jámyslím,že vyhraje Milan a daleko za ním bude Dominik.Honza bude rád,když dostane přes dva tisíce hlasů,si myslím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych tipla, že vypadne Honza...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?