Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám na Markízu, holka si nechává předělat obývák a plánuje tajnou svatbu, obojí jako překvapení pro budoucího manžela :-)
Odpovědět
sabca páni
Odpovědět
Profilova fotka
vzali se :-D a Julek už zas řve!
Odpovědět
to je dobrý Juli je babochlap
Odpovědět
Holky já nekoukám, mami si zabrala týfau na kriminálku ]-( ]-( ]-( takže jsem dnes mimo, ale Bet klidně pomůžu pokořit 2000... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bet na nás kašle!!! :-) hovňousová válka, to je nechutný!!! blééé :-(
Odpovědět
Jo to jsem viděla v ukázce, tak to je dobře, že jsem o to přišla :-D :-D doufám, že tam pořádně mastí Julka!!!!!! :-p Betul chce pokořit hranici a zdrhne :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Juli JE ubožák!!!
Odpovědět
Dobrou noc holky..... mažeme do pelechu, rozkaz přítele :-D :-D :-D :-D báj báj..
Odpovědět
Profilova fotka
báj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nekašlu,ale přijel mi drahouš,takže okupoval pc a telku v obýváku,musela jsem zalézt k malé do ložnice. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsou to prasata s těma hovnama,blbá sranda,ale David měl pravdu,hovna za hovna. :-D A o Julim a jeho násilně vytlačovaném pláči ani nemluvím. Jinak Sabi,doufám,že se nezlobíš za zapojení do soutěže. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v poho, jsem soutěživý typ :-) a kytky mám ráda, budu sbírat pravidelně, chci mít jednou krásnou zahrádku :-) Juli tvrdí, jak je nekonfliktní, ale hádku s Ivanou vyloženě vytlačoval!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Už mě ti Vv serou,už aby skončili.O čem ale budeme diskutovat?nechci o vás přijít. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
můžem se pasovat my do rolí tzv "vyvolených" , vždyť jestli jsme osudové nebo vyvolené... :-D a zbytek holek prostě přiberem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zrovna jsem chtěla říct, že René chválím za řeč!!! Konečně něco, co mělo hlavu a patu a řekla velký kus pravdy!!! :-) poprvé je mi i sympatická!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
betulko, už jen 4!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co 4?Jsem doufala,že bude první triel,aby jiim do toho 1.12. zůstali jen 3.Tak nevím,buď neumím počítat,nebo to byla kachna. Ale ta řeč byla dost dobrá.Komu fandíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,tys myslela příspěvky,tak už jen dva. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ti teď nevím... neumím se rozhodnout, vadí mi obě...a po té řeči mi snad René čoveče vadí míň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já fandím každopádně René,nevadí mi jako Nancy,ale Radim a Juli mi vadí víc jak ty dvě dohromady. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám 2000,jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To jsem ale ukecaná ženská! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že se vrátí René... dost lidí tam ovlivňuje (Katka, Veronika, Dan, Linda, různé návštěvy)... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je ale blbost těch lidí,že se nechají ovlivnit. :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo...jsme takový národ ... nejprv rusové, teď amíci :-D už máš přes dva tácy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem prostě dobrááááááááááá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá budeš, až mě doženeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahááááááááááááááááááá,škodáááááááááááááááááááá.To asi nezvládnu,jedině že bych si založila svou diskuzi a klapala bych tam celou noc a den. :-D
Odpovědět
Ahojte holčiny!!!!!! Doufám, že dnes dají znovu tu řeč, chtěla bych to vidět!!!!! Tak nějak jsem ale s tím počítala, že si vezme Nancy... mě je to jedno, ale spíš René, Nancy mě zklamala, tím jaký tam dělaly bugr s Ivanou a jak se chovala na tom bále ]-( ]-( Bet nová fotka, jsem si říkala, kdo je tu nový :-N hezké ;-) Gratuluji za zdolání 2000 ;-)
Odpovědět
Holky jukněte semka :-D http://www.carmex-kiss.de/ udělala jsem si panenku se svojí fotkou a poslala milému :-p :-D mazec sranda :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?