Svatba do 65000 Kč

Profilova fotka
Ahoj chtěla jsem se zeptat, kdo máte tento rozpočet , kolik budete mít lidí na svatbě atd? Jak zařizujete ? Kolik ste ochotní dát za jídlo atd? Budete si něco připravovat samy ? My plánujeme cca 38 lidí chtěla bych se vejít do 65000 maximálně.
Odpovědět
@ness21 Ahoj, my máme také 38 lidí a do 65 000 jsme se vlezli tak akorát. Svatbu máme příští sobotu. Všechno jsme si ale zařizovali sami. Jinak si myslím, že není reálné se do této částky dostat.
Odpovědět
Ono je 65 tisíc a 65 tisíc.. pokud to je za jídlo pití ubytování tak jo.. pokud chceš šaty za 12t, oblek 10t, prsteny 15t, výzdobu+kytky 5t tak ani náhodou... plus fotograf video tak už vůbec.. Máme cca 30lidi, jídlo pití naceneno na 35t cca, plus ubytko teda.. šaty 5500, oblek do 10t, prsteny možná jen stříbrné takže 3t cca, výzdoba z Ali- 3000, kytky 2500cca.... Plus video a foto = 27000 a je to hned navrch dost
Odpovědět
Profilova fotka
Tak trochu přesněji : Kapela počítám cca 5000,- Forograf 7500,- ( ale fotky chci fakt hezký ) Líčení - částku nechávám takovou volnější vůbec nevím jak se to pohybuje tak dávám 700 nechci nic várazného jen decentní Svatební místo- altán na zámku za 2000- v cen přípitek a jemná květinová výzdoba ( to obyčejnější nabézízejí, ale i tak super) oblek - půjení pro syna + přítel kšandy, košile motýlek 1500,- prstýnky - máme vybrané za 1000 korun moje šaty - půjčovné 4000 ( v ceně zapůjčení výzdoby na auto ) květiny - doufám že se vejdem do 4000 jídlo - budeme v menší restauraci 3. října máme schůzku ale doufám že se s tím že základní menu + s babičkama napeču koláčky, štrůdl jednohubky a obložené mísy vejdem do 26000,- pití - 4000 kadeřnice - 1000 výzdoba - 2000 pozvánky - 1000 žádné ubytování je to v místě bydliště všech, jen nevím zda ty ceny jsou reálné některé
Odpovědět
hezky fotky za 7500? hodne stesti teda...
Odpovědět
@ness21 kapela, fotograf, líčení, a hlavně pití mi přijde nereálné - rozhodně počítat víc.. prstýnky za 1000 (není to překlep) 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@ness21 To poznáte asi až se budete se všemi domlouvat, jestli ty ceny jsou reálné.. My měli 32 lidí a svatba nás nakonec vyšla na 100 tisíc, a to jsme za nic extra neutráceli. Ale to je rozpočet do poslední koruny (včetně známek na oznamko, prostě vše), a když jsem pak byla kritická, zjistila jsem, že se dalo ušetřit tak max. 10 tisíc, kdybych hodně chtěla. Hodně prostě záleží na stylu svatby, zda si budete jídlo a pití zajišťovat sami a další věci. Třeba částka 4 tisíce za pití, to bude asi vaše pití tedy? Protože u nás se nakonec v restauraci propilo hodně málo a pití bylo fakt levné, a i tak jsme za těch 32 lidí nechali skoro 10 tisíc.. Pro nás to teda bylo fakt málo, my počítali původně tak 16 tisíc, ale i tak myslím, že v restauraci se pro tolik lidí do částky 4 tisíce nemůžete vejít.
Odpovědět
Profilova fotka
opravdu hezke fotky od sikovneho fotografa tak min 15000, pak oblek pro syna a doplneky pro pritele 1500 je taky malo, a piti 4000 za 38 lidi je taky dost malo. Zas treba vyzdoba si myslim, ze vyjde min. na alli jsou sehnat velmi pekne kousky za par korun a kdyz to zkombinujes a dotvoris, pekna vyzdoba je na svete. To same i pozvanky myslim, ze muzou vyjit min. Zalezi jestli tvoris sama nebo nechavas tisknout, ale i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii tak oblek máme zjištěny tady v půjčovně ceny a fotografa máme velmi dobrého a chce jen tohle takže to mám ověřený tak to pití doladit
Odpovědět
Profilova fotka
@simsamsim kapelu máme cenu zjištěnou fotografa take
Odpovědět
Jako nezdá se to, ale 65tis “není moc”. Taky jsme měli limit 100 a nevlezli jsme se. Lidí jsme měli taky 38. Největší položky byly za prstýnky, fotografa a hlavně jídlo a pití. Ono se to nezdá, ale jsou to pořád nějaké maličkosti a najednou je rozpočet úplně jinde. Pro 38 lidi jsme měli na nealko, pivo a kávu 10tis. A bylo to tak tak. 🤔 ale zase je pravda, že se dá ušetřit za výzdobu...
Odpovědět
@ness21 Ceny, co uvádíš, jsou fakt nízké, na druhou stranu spoustu věcí zařídit levno jde. Letmo ale musím říct, že pití za 4 000 Kč je nereálné. Nás jen přípitek pro 60 lidí stojí 1 800 Kč (a to jsme kupovali Prosecca v Lidlu :) K tomu připočítej víno (u nás třeba největší položka), pivo, nějaký tvrdý alkohol, káva, čaj a nealko, které ti ve finálně udělá úplně mega velkou sumu :) A za výzdobu a pozvánky počítej taky o něco víc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gecice pozvánky již mám předhotovené a jsem tam asi za 850 pití teda zvednu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My měli také svatbu minulý rok a včetne nás, nás bylo 40. Snažila jsem se dost šetřit a stejně nás to vyšlo na 127000,- a to jsme třeba fotografa ze známosti měli ještě levnějšího než máte napočítáno vy. Šaty také levnější. Ale zase to dorovnali prstýnky. Nicméně jen konečná útrata v restauraci byla 50tis vč. pití. a to jsme myslela, že bude klidně ještě víc, takže nakonec jsme byli moc spokojeni. Ale začínali jsme plánovat s částkou asi kolem 50tis.za celou svatbu no realita mě vyvedla z omylu hodně rychle :D Jinak jen letmo koukám, chybí Vám tma třeba dort. A Kapelu bych počítala minimálně jednou tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
@barunka1408 říkám kapelu máme známé takže 5000 a dort počítám cca 3500
Odpovědět
Profilova fotka
@ness21 myslím, že komentáře mluví jasně. Být Vámi pokusím se zajistit hostinu ve vlastní režii, respektive například někde na zahradě u babičky udělat raut (navařit hrnec guláše, nějaké chlebíčky, obložené mísy, saláty, cukroví, na grilu například klobásky a kuře). S tím pitím bych počítala částku kolem 10 000 a to i kdybyste si to dělali někde na té zahradě. Mám zkušenosti s oslavou narozenin a ne jednou, převážně v počtu 15 lidí a to byla většinou útrata kolem 5 000 Kč (bez jídla a tvrdého alkoholu). My máme rozpočet 80 000 Kč pro cca 70 lidí, takže si to děláme fakt na naší zahradě, šaty si koupím někde z kolekce na internetu a prodám, prstýnky máme jen bižuterii (přítel to stejně nosit nebude), oblek pro ženicha žádný protože chceme uvolněnou atmosféru, výzdoba jen z toho co máme doma a z toho, co natrhám na zahradě, na louce, v lese....svatební kytici si asi koupím v Lidlu a naaranžuju sama.
Odpovědět
Profilova fotka
@kriistl prstýnky chceme také jen chirurgickou ocel...ani jeen v práci nosit prsteny nesmíme... a jídlo jsem myslela že by menu bylo v restauraci a zaroven občerstvení by sme si dělali samy ono z těch 38 lidí je 8 dětí tak to nebude si myslím tak tragické do toho třeba moje část rodiny pobude jen krátkou chvíli jelikož se nemají mezi sebou rádi no uvidíme 3.10 máme schůzku s paní ohledně hostiny tak uvidíme co nabídne
Odpovědět
Profilova fotka
No na hostině se většinou počítá 1000 Kč za osobu
Odpovědět
Profilova fotka
Každopádně děkuji všem za názor a rady ;)
Odpovědět
tak to ja bych zase ty prachy dala za to abych okolo svatby nemusela tolik skakat.... Kdyz vidim a ctu u nevest jak den predem celá rodina vyvarela pekla, smazila a podobne, tak bych raději obetovala nejaky penize navic a mela to nekde kde mi to pripravi. Ale to je kazdyho vec, jen pisu svuj nazor kdyz vidim jak pak vsechny nevesty padly jak za vlast v puli vecera hotovy, pac dny predtim jen makaly a litaly....
Odpovědět
@ness21 Já naopak myslím, že to reálné je. My měli fotografku za 5000,- a můžete se sami podívat, jak skvělé fotky jsou. Jen ten chlast bych fakt zvedla. My jsme si všechno dělali sami a měli o něco málo vyšší rozpočet než vy a o dost víc lidí. Třeba líčila jsem se sama... Účes 1000 a kdybych věděla, že nevydrží, vykašlala bych se na něj taky. šaty jsem měla z číny za 2,500. Dost jsme sledovali akce na alkohol a kupovali ho dopředu. Výzdobu jsem si dělala sama i z toho důvodu, že se mi jen tak něco nelíbí. Prostě jsme naběhli do pole a na louky a otrhali to tam. Nelituju tý práce před tím, aspoň jsem pak nebyla nešťastná, že něco není podle mých představ.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?