Společné a individuální záliby páru. Jak je to u vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jaké koníčky a záliby "pěstujete" společně a jaké máte každý sám pro sebe???? Co je jen "jeho" a co je jen "tvoje"? Popř. začali jste dělat nějaký koníček až společně - tzn. byl to pro vás oba nový zájem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co jsme zacali delat spolu: Skydiving, surf. Co delame spolu a delali jsme i pred tim nez jsme se potkali: Ja lyze on prkno, cestovani, kino, pratele, rodina. Co dela on: Zonglovani, adrenalinove aktivity...ale dnes uz hodne malo kvuli velkemu pracovnimu vytizeni. Co delam ja: Plavani, kolo, fitness, divadlo, knihy
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
společné: hra na kytaru, procházky, cestování, irský tanec, fotografování moje:jazyky,bruslení, luštění křížovek, čtení, skládání vlastních písniček,tanec všeho druhu,posezení s přáteli jeho: motorky,pouštění draka, squash
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Začali jsme společně chodit do posilovny a na cvičení, v létě jezdit na kole. Jinak on má hokej a ryby (ale v podstatě mě často a ze své vlastní vůle do těchto aktivit zapojuje:) Já jsem studentka, takže mám školu, vaření a zdravý životní styl (já ho zase zásobuju různými moudry a zdravě ho krmím...:)).
Odpovědět
Tak my sme si pořídili domeček se zahrádkou a pejska (jestli se to teda počítá za společný hobby...). Taky sme začali spolu chodit do bazénu, teď to teda neni už tak častý ale snažíme se aspoň jednou za čas zajít. Jeden večer z víkendu zkoukneme nějaký ten film... On: často jezdí za obchodem - objevuje zákoutí republiky, vždy si pořídí nějaký starší kousek motorky nebo podobných věciček a opraví(dřív teď už bohužel nezbývá tolik času) Já: práce, domácnost, hudba, zahrádka a samozřejmě opečovávání muže
Odpovědět
My se učíme vzájemně. On mě "tlačí" do kola, já jeho na procházky, společně jsme si vybudovali bydlení, což byl 2 roky náš jediný koníček. Společně pracujeme na zahradě, chodíme na pivko, a dokonce jsem s ním byla párkrát spravovat někomu střechu a včelařím, ačkoli jsem zřejmě alergik na včelí bodnutí :-D Já si ráda něco přečtu, on mi u toho vrní na klíně, protože ho "drapkám" ve vláskách, tak samo např. sledování jeho "nenáviděné" Ulice ;-) Ale chápe, že někde si po dni v práci ten mozek musím vymýt :) . Když mám náladu uklízet nebo se babrat ve svatebních věcech, jde si něco kutit do dílny. A když má sraz s kámoši a chtějí probírat takové ty "mužské" záležitosti, tak já se zase domluvím s holkama nebo mamkou a někam sedneme. Takže my jsme tak nějak celkově propojení a klape nám to, i když nejsem nadšený cyklista a jeho nezajímají svatební šaty a ozdoby, což je díky mému nabitému diáři asi tak to jediné, na co mi zbývá čas. :-)
Odpovědět
Společných koníčků máme hodně: rozhodně fyziku, matematiku, astronomii, kosmologii, geologii. Dále třeba hudbu, filmy, seriály typu Red Dwarf, čtení a cestování. Moje: divadlo, řízení auta :-) Jeho: plavání, malování
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Hodně stará diskuze, ale i tak něco napíšu. Já jsem odjakživa byla lenoch největší:oD pořád jsem se jen válela a nebo byla u počítače. Pak jsem poznala přítele a už to začalo. Ze začátku mě k tomu musel trochu nutit, ale jsem za to ráda. Bylo to kolo, vodáctví, plesy, squash, jumping, .... no prostě toho je hafo a jsem za to ráda. Už konečně nejsem takový povaleč. Takže díky němu se jeho koníčky staly i mými:o)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj, jsme s pritelem protiklady. On posloucha hardcor ja disco. On cvici jogu ja pilates. Spolecne zajmy jsou celodenni tury a ted jsme zacaly spolu chodit plavat. A nasly jsme si i dokonce spolecnou kapelu ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Na začátku vztahu jsme neměli společného snad nic :-D Časem se to vylepšilo, oba milujeme zvířata, pořídili jsme si pejska, přítel nejdřív psa vůbec nechtěl, ale teď je to největší miláček. Já miluju řízení a přítel rád výletuje, takže to je taková pěkná kombinace. Jinak klasika seriály, filmy, oba jsme rádi v kuchyni - přítel vaří, já peču :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?