Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
Profilova fotka
petrushko, taky přeju pevné nervy a hlavně aby vám to dobře dopadlo a všichni jste se skvěle bavili!! hlavně vy dva!! :-) a už se moc těším na fotečky a dojmy.. x-) holky nevím, co budu dělat já až budeme mít týden a míň do svatby.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, nervy pracujou, snad se pak ve zdraví ozvu a napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
všechno zvládneš, uvidíš.. nervy budou aj o svatebním dnu, ale pak to přejde a už budete jenom slavit, užívat.. a my se budeme těšit na dojmy a fotky!! :-)
Odpovědět
Peti držíme palce, žádné nervy a pořádně si to užij;)
Odpovědět
Profilova fotka
petrushko, tak jaká byla svatba? určitě parádní, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, svatba byla užasná,strašně jsem si jí užilaa myslíjm, že i všichni zúčastnění,akorátcelý týden nemám čas,ani tu dát fotonic,pořád jen prracuju neboněkdelítám,tak snad se to sklidní.. ;-)
Odpovědět
Ahoj Petruško, tak to mám radost, že svatba byla podle vašich představ:) Na fotky se moc těšíme!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peťi, to je pravda, že se moooooc těším na fotky!!!! Taky jsem ráda, že se vám to vydařilo :-) až budeš mít trošku klídek, tak dodej fotečky a dojmy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No... Já jsem právě odmaturovala :) ... jaj, to bude na škole bordel :D se jménem
Odpovědět
ahojte holky po delsi odmlce se zase ozyvam...hnedka po Londyne jsem frcela na tyden do Chorvatska a taaak jsem si to uzila :-) pritel uz taky pomalu zacina nervit, zda to vsechno stihnem pac pristi mesic se vdavaaaam :-) huraaa :-)
Odpovědět
Ahoj Marti, to je hezké nadšení:) Já bych si dala svatbu ještě jednou ;-) My se v příštím týdnu chystáme na svatební cestu do Tater, už máme zamluvený hotel, tak se mooc těším!
Odpovědět
hmm to se mas!!!! nam asi svatebni cesta odpada - zaciname podnikat, tak nam asi na to nezbude cas, tak si pak treba oslavime rocni vyroci nekde u mooore :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky na me dopadla takova krasna svatebni nalada :-)
Odpovědět
tiše závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, co u vás nového, já pořád nemám noťas,tak jsem bez fotek snad by měl být zítra,nevím,..jinak taky závidím všem coi je to teprv čeká,chtěla bych se vdávat každý týden:-) Leni..už máš nějakou tu prácičku???
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, zatím nee.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, viděly jste fotky "majatob" ?? :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
leni, nevidela...a kde? :-D
Odpovědět
Kráááááásné fotky!!!!! ;-) Fakt! Moc moc! Jo, holky posílám pozdrav z Nízkých Tater:)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, :-D :-D to je dost, že ses sem koukla.. tak ti můžu pogratulovat a hlavně taky říct, že ti to moc slušelo!!!!!!!!! Krásné fotky, oravdu!!!!!!!! Nádherná nevěsta, prostě.. x-)
Odpovědět
ahojte holky studentky, mame prazdniny, tak tu ani neniuz moc prispevku co? :-) dneska mam presne mesíc do svatby!!!! strasne se na ten den teším, ale i tak se mi svira zaludek a mam strach, ze se neco pokazi, nebo ze na neco zasadniho zapomeneme! vsechno podstatne je zarizene, jen objednat raut a kvetiny a hura na vec:-) jak se mate vy?
Odpovědět
Já jsem se v pátek vdávala a je mi super :-DD mám výbornou náladu..ještě pořád mi všichni gratulujou a píšou smsky...
Odpovědět
martinamili: všechno dopadne super neboj a i kdyby ne tak co? Nějak bylo nějak bude...hlavně se nestresuj ono to nějak dopadne :) jinak přeju hodně štěstí do života
Odpovědět
jo, uz jsem zase i shodila par deka, tak se ten stres celkem i hodi :-)
Odpovědět
no to já jsem minulý týden skoro nic nejedla a pak mi mamka nemohla zavázat šněrování na šatech a pořád tvrdila jak jsem ztloustla :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
pupik1989 • Dnes o 09:17 Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda tu máte někdo zkušenosti. Chtěli bychom se s přítelem vzít příští rok. Já budu v té době ve 2.ročníku VŠ denního studia. Až skončím po 3 letech, uvažovali jsme o založení rodiny. Kvůli škole bych mohla chodit leda tak na brigádu, ale toho se netýká můj dotaz. Jak je to, když je manželka studentka? Dostává na ni manžel nějakou sociální podporu od státu? A jak se ta podpora jmenuje? Vím že moje kamarádka se vdávala jako studentka také, a manžel na ni něco dostával, pokud studovala. Stalo se vám to některé? Děkuji za každou odpověď. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
domi: Pokud se vlezete do tabulek, tak bys mohla do 26 let dostávat přídavek na dítě. Já jsem ho nějakou dobu měla, protože manžel začal pracovat až těsně před svatbou a do žádosti se píšou výdělky skoro 2 roky zpětně, to ještě taky studoval, takže nám to vyšlo. A taky mu za mě jako vyživovanou manželku vraceli daně. Ostatní sociální a jiné dávky záleží na tom, kolik vydělává /te a to se musíš poptat na příslušné instituci, já jsem chodila na sociálku do podávat. Chtěli vždycky potvrzení o studiu a vyplněnou žádost. Já jsem se vdávala na konci 4. ročníku a školu jsem končila za dva roky po svatbě. Ještě jsem měla nárok na ubytovací a jeden rok i na sociální stipko a bezva byly studentské výhody do 26 let. Teď je to drsné, když není nic.
Odpovědět
Já mám přídavek na dítě a od školy ubytovací i sociální stípko, což je moc fajn ;-) Ale záleží na tom, kolik manžel vydělával v minulém roce, přesně jak píše Andělka.
Odpovědět
Profilova fotka
A když by to byl třeba student a taky nic nevydělával? :-D (Maximálně někde na brigádě). Tak máme přídavky na dítě a ubytovací + sociální stípko oba?
Odpovědět
Profilova fotka
teru: no, tak to byste měli nárok oba, každý za sebe, že jo. A pokud nic nevyděláváte, tak by měl být nárok i na dorovnání životního minima, příspěvek na bydlení, sociální příplatek a pod. to by ses musela informovat na sociálce. Já jsem se teda vdávala, až když měl manžel jistou práci - kdybychom byli oba studenti a měli jen brigády, tak by mě to v životě nenapadlo.Jako aspoň nějak by měli být manželé soběstační. My bydlíme zatím u mojí mamky (ale kupujeme byt a budeme se po novém roce rozestěhovávat), za bydlení jí neplatíme, ale jinak si všechno vedeme ve své režii. a i to, že neplatíme nájem mi přijde blbé, ale holt jsme se nijak nedomluvili a teď už je to pozdě. Takže aspoň kupujem věci pro všechny, nechali jsme udělat nějakou menší rekonstrukci, koupili novou televizi a tak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?