Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
Profilova fotka
ali..moc moc blahopřeju a jsem ráda, že vám vyšlo počasí a vše okolo, těším se až zkouknu nějaké fotečky. ;-)
Odpovědět
tak holky, chtěla jsem sem dát fotky, ale neumím je zmenšit. Myslela jsem, že jo, ale nee =-) Bude se muset počkat na manžílka :-) Jinak jako mladá paní se cítím dobře, hlavně, když vím, že mám vedle sebe skvělého chlapa ;-) A taky mám mnohem lepší jméno na podepisování, než za svobodna :-D Všem moc děkuji za gratulace!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, třeba když si je otevřeš v malování, tak tam je obrázek .. zmenšit velikost .. a tam dáš místo 100% u obou 50% (poměr velikosti se zachová a přitom se zmenší) .. a pak to jen uložíš - to je jedna z možností ;-) a na fotečky už se moc těším!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
holky tak už je to tam!!!!:) Zvládla jsem to;)
Odpovědět
Ahoj, já se vdala v páťáku na právech. A super! Důležitý je, jak se člověk cítí, ne na věku a tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, já už jsem ti tam aj napsala gratulaci :) fotky jsou pěkný a tobě to hrozně moc slušelo!!!!! :-)
Odpovědět
Leni moc děkuji, už jsem si četla!;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, není zač.. je to všechno pravda!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ali taky jsem sice už psala,ale zopakuji to, byli jste krásní a šlo vidět, že jste si to užili.Jaké to je být mladou paní? :-)
Odpovědět
Příjemné:) S manželem si teď pořád píšeme - on z práce a já z domu - Ahoj paní Hamerníková, ahoj manželi,...:) Je to roztomilé:D Dneska jsme byli dát vyřizovat nové občanky, tak je to takové fajn, zase o něco víc máme společného. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, to je krásný tě takto poslouchat / číst :-) moc vám to přeju !! Si to užívejte.. x-)
Odpovědět
Děkuji :-) Vy si to taky určitě budete moc užívat!!! Těším se na vaše svatbyčiky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Petrushko, tak zítra tě čekají promoce.. užij si to, protože je to jenom a jenom tvůj den!! :-) pak se těším na popis všeho ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, mate se? ¨ ALI - byla jsi strasne moc kraaasnaaa nevesta!!! Gratuluji!!!
Odpovědět
marti děkuji děkuji :-) Zrovna jsem mrkla na tvoje album, už víš, které šatičky to budou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marťi, jak se vede? U mě skoro pořád stejné.. včera jsme se byli prvně dívat na prstýnky.. a možná si v jednom obchůdku vybereme:) ještě se ale domlouváme.. Minulý týden jsem měla promoce, takže paráda.. :-) Dneska jsem udělala jmenovky, ale ještě mi asi 3 chybí, tak je dodělám zítra.. ;-) a co ty???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem po dnešku slavnostně promováným bakalářem :-D Abych pravdu řekla, bylo mi v ohozu strašné horno, celou dobu mě to kousala, bolely mě nohy a hlovou se mi jen honilo ať nic nepopletu a nezakopnu. Takže nemám moc dobrý pocit, což mě trošku mrzí, protože rodina byla unešená,holt jsem si to tak neužila jak jsem myslela,snad to nebude s tou svatbou to samé :-( No půjdu kamarádce na promoci tak si to užiju tam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrushko, jéé.. já to měla nějak zafixované na zítřek, omlouvám se =-) Gratuluju a nic si z toho nedělej!! Já jsem sice taky byla dost nervozní, abych nezakopla a nepopletla slib (což se jedné spolužačce stalo.. místo "slibuji" řekla "přísahám").. :-)
Odpovědět
ahojte :-) ALI: vim, ktere saticky to budou, ale nemuzu to verejne prozradit, tak vam nezbyva nez hadat :-) (pomůcka - mam velice osobity vkus a nikomu se moje saty moc nelibi, krome mamky a babicky nastavajiciho....) LENI: my pokracujem lehce volne, psali nam ze zlatnictvi, ze jsou prstynky pro nas nachystane, tak se tesime :-), ale budou si muset v krame jeste skoro 14 polezet, jedem do Londyna, jupiii :-) mam tam vyhlidnute ozdoby do vlasu - chci mit v hlave ruzi v barve satu, ale vsude maji bud ruze s gumickou a nebo se spendlikem a ten ja v hlave nechci :-), tak si to koupim tam. jsou slevy, tak si chci koupit saty na prevleceni (a miliony dalsich veci :-)) Taky uz delame oznameni, delame si je sami, celkem me to bavi a tech penez co usetriiiim :-) Jo agratuluju samozrejme ke statnicim!!! No takze tak asi....P.S. Ali, fakt ti to strasne moc sluselo, melas moc hezky uces, sikovna kadernice! Jo a protoze jsem studentka, tak hlasim, ze mi byl odevzdan (nejsem z Ostravym, kam chodim na skolu)index a uspesne tak dokoncila 2.rocnik studia :-) PO OSMI LETECH!! :-)
Odpovědět
Marti tak to máš super:D Gratuluji! Děkuji ti moc za pochvalu. Kadeřnici jsem pak moc vychvalovala, protože měla se mnou velkou trpělivost. Byla opravdu hrozně hodná a šikovná. A vizážistka taky, prostě to opravdu vyšlo :-) Jinak k těm šatům - hlavně, že se líbíš sama sobě, to je nejdůležitější! ;-) Přeji v Londýně úspěšný nákup, já už teď pomalu nakupuju věci na svatební cestu. Jedeme ale až v srpnu, protože musíme počkat, až bude mít ségra volno, aby nám mohla pohlídat naše kočeny:)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, přeju hezký výlet / dovolenou v Londýně!! Pěkně tam všechno nakup a vraťte se v pořádku:) Já mám tip na šatky - jsou to buď ty první anebo třetí.. to je můj typ podle tvé nápovědy, že máš osobitý vkus ;-) přesně jak psala Ali, nejdůležitější je, aby se líbily TOBĚ a aby ses v nich TY CÍTILA DOBŘE!!!!!!!!!!!!!!! x-) A gratuluji k úspěšnému zakončení 2. ročníku!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak 15.7. jsem měla promoce, bylo to hezké, ale tohorko v těch talárech bylo opravdu na umření, jedna holčena se chudák z toho i složila, ale diplom mám doma, teď hledám práci. Svatba se nám taky pomalu blíží, občas nervuji, ale začínám se těšit :-) Zítra jedeme nakupvat oblek, jinak kroě zaplacení hostiny to bude asi vše, ještě vyzvednou prstýnky:-) co vy pracují nervy?
Odpovědět
Profilova fotka
veru..já si to taky moc promočně neužila,horko bylo na umření jak píšeš :-( U mě už nervy pracují na plné obrátky...z nervů pořád jím a pak zase stresuju, že se nevlezu už do svých šatů, 21.7. jdu na poslední zkoušku. Jinak jsem byla na zkoušce účesu,ale byla jsem zklamaná, mám dlouhé vlasy které mi chce natočit a nechat rozpuštené,jenže mě natočené vlasy asi po dvou minutách se samy narovnají,nevím proč ale prostě to tak mám,tak říkala, že mi to pak nastříká nějakým zmražovačem,ale nejsem si jistá zda nebudu na půl hodky královna kudrlinky a pak ....příjde pohroma.Jestli máte některá zkušenosti písněte.Už at to je za náma 8-)
Odpovědět
petruško hlavně si nenech nic vnucovat, protože bys měla zkaženou radost. Prostě ať ti učeše to, co se líbí tobě a v čem se cítíš dobře. Se mnou se kadeřnice natrápila, než jsem se cítila ok, ale byla jsem jinak uplně spocená hrůzou, když to bylo nějak jinak.... ono to zní asi dost pitomě, ale to asi pozná každá nevěsta až ráno, když se češe:D Jo a jinak ty kudrlinky - vlasy mám po zadek, kudrlinky mi šly udělat jenom na té nejmenší kulmě a stejně se mi to postupně narovnalo. Kolem šesté večer jsem si to dotočila svojí kulmou jen tak narychlo, ale pak už mě to tolik netrápilo, chtěla jsem být nejkrásnější hlavně na obřad a na focení ;-) Jinak tužidla jsem tam měla taky hromady, ale prostě ty vlásky natočené podle mě nevydrží... Vlasy jsem měla vyčesané a pak spuštěné přes rameno (mrkni se když tak do alba). Promiň, jestli tě straším. Ale hlavně si opravdu nech učesat to, v čem se budeš líbit sama sobě a cítit se dobře!!! :-) Je to tvůj den!
Odpovědět
aliciznicka proste mela bezkonkurencne nejkrasnejsi uces siroko daleko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ali,díky za radu, prostě jsem rozhodnutá, že jí řeknu at mi to sice natočí zmarazí ale vyčeše,takhle mi to vydrží,ale tak na volno by to bylo jak píšeš.Prostě mě někdo natočí vlasy sundá natáčky a jako by nic nebylo jen malé zvlnění a zachvíli to vypadá jak vyžehlené žehličkou... 8-)
Odpovědět
Marti moc děkuji, hrozně jsi mě potěšila!! :-) A Petruško tobě držím palce;) Určitě pak dej foto!
Odpovědět
holky uz mame prstynky a svatebni oznameni jsme taky konecne dodelali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti tak se těšíme na fotos:-) My už tady doma šílíme, mužíček už má dovču,ale já se pachtím pořád v práci,teda dneska ještě poslední noční :-( Teda co já ,já jsem v celkem v klidu,až na to že nevím jak dopadne ten můj účes,já prožívám přípravy už dlouho,ale jaksi mojemu to došlo až ted a budí mě i v deset večer s tím, že musíme mít kytky pro mamky co budeme dělat????? Tak mu říkám, zloto v klidu, kytky už jsou tři měsíce objednané 8-)
Odpovědět
To můj chlap byl klidný do poslední chvíle. Dokonce i když jsme večer před svatbou zjistili, že nám nehraje kombo. To jsem myslela, že ho přetrhnu, ale nakonec to opravil, takže miláček ;-) Petruško přeju pevné nervy a neboj, všechno dobře dopadne!!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?