Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
Ahoj holky, už jsem se dlouho neozvala. Gratuluji novému Bc. ;-) a taky Maruszce - opravdu moc hezké fotky :-) Já jsem dneska zase zařídila něco dalšího na naši svatbu, která se nezadržitelně blíží - už jenom 9 dní :-o Už mám doma většinu dekorace, zítra dojde zbytek a v pátek bude novej snubák pro nastávajícího. Jinak jsem si dnes koupila i něco na krk, i když to teda není přesně podle mých představ, ale zkrátka se mi nedařilo najít nic lepčího, tak jsem vzala to, co se mi zdálo nejpřípustnější;) V pondělí jsem byla v Olomouci kvůli zkoušce účesu, líčení a taky pro nějakou bižu, a ze všeho se mi podařilo zařídit akorát vizážistku, protože jsem díky vysypanému nákladu na kolejích strávila ve vlaku místo jedné tři hodiny a nestihla jsem, co jsem chtěla... na dlouhé povídání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ali, už za 9 dní se vdáváš? :-o Toto utíká, tak přeju hezké finišující přípravy a ať to zvládáš bez stresu :-) Já už se moc těším na tvoje fotečky - dáš sem nějaké, že jo? x-) ....mě by asi kleplo, trávit místo 1 hodiny ve vlaku tři :-N Já včera koupila příteli košilu na promoci a sobě spodní prádlo pod šatky na promoci:)
Odpovědět
bez stresu to snad ani nejde... Já se už teď denně budím a nemůžu zabrat, protože pořád šrotuju, co ještě chybí a jestli vyjdou peníze... Teď ještě ta kadeřnice, znova do Olomouce se mi teda jezdit nechce, jízdné mě stojí 250, a taky znova riskovat, že někde zůstanu viset... ]-( Kadeřnice mi ale říkala, že možná v neděli pojede do Ostravy, tak doufám, že to vyjde, bylo by to fakt skvělé!!! Jinak se už psychicky připravuju, že přijdu o část svých krásných dlouuuuhých vlasů, protože se obávám, že z toho pořádně nic učesat nepůjde. Chci mít vlasy vyčesané.... Jinak fotky sem určitě dám, možná i z příprav:) Leni taky tě tak baví nakupovat? Já mám radost, ať kupuju cokoli - dobré jídlo, čistící prostředky - samozřejmě nejradši nakupuju oblečení a botičky a taky vánoční dárky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, neboj, všechno zvládneš a bude to na jedničku!!!! ;-) Mě baví nakupovat, ale když vím, co chci koupit..takové to bloumání po shopech jen tak, to mě až tak nebaví.. jééé, a vánoční dárky, hmm.. to mám ráda!! A ještě botičky a kabelky!!!! x-)
Odpovědět
Ahojda, tak máme dneska doma konečně prstýnek pro Lukyho. Je moc hezký!! Jsem ráda, že se tentokrát povedl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mám pocit, že jsme s tím nakupovaním na zom asi stejně:-)My dneska máme prvních upečených 400 perníčků do výslužek, taky už mi ten čas letí....
Odpovědět
Petrusko a kdy to máte vy? My už dokupujem poslední drobnosti. Bižuterii mám snad komplet, zítra ještě budu vyrábět jmenovky na stul. Včera jsem udělala krabici na přání a knihu na veselé poznámky od hostů:) Ve čtvrtek fičím domů a v pátek ráno do Olomouce pro šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
ali..my to máme 25.7. což je už tedka za chvíli a absolutně se mi v hlavě plete co máme co nemáme...i když to mám asi na desítkách papírů....
Odpovědět
tak to mi už teď o víkendu a ještě pořád nemáme všechno. Zrovna dneska jsem lítala po městě a sháněla vlásenky s kamínkem na konci, ale buď měli barevné, nebo takové dost masivní, což se mi nelíbilo a jinak teda všechno děsně drahé. Jako dávat za jednu sponku 40 korun mi přijde opravdu ujeté, ale vypadá to, že mi nakonec nic jiného nezbude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, držím pěsti aby vám všechno dobře dopadlo a pak sem koukej dát fotečky!!! To si jinak děláš srandu, že jedna vlásenka stojí 40kč :-o tak to je teda pěkně drahý.. já vůbec nevím, co budu mít učesaného, protože jsem kadeřnici poslala spoooustu fotek a ona prý něco vybere a na zkoušku účesu jdu asi 2 dny před svatbou.. Ona naštěstí veškeré vlásenky, sponky, apod. má.. takže kdyby bylo potřeba, šupne mi tam ty její.. :-) Ke kadeřnici (jiné) jdu teď v pátek, abych byla pěkná na promoci :-) Petrushko, tobě taky pevné nervy, abys vše zvládala.. a s co nejmíň stresama ;-)
Odpovědět
holky, to asi vypadá, že se chci trumfovat, ale já jdu na první zkoušku ke kadeřnici až v pátek před svatbou :-D Můžu vám říct, že mám fakt dost. V galanterce jsem si koupila 6 šampaňových růžiček za 6 kč/ks a v drogérce obyč sponky za kačku a doma jsem našila. Ale stejně si ještě musím sehnat sponečky s kamínkem, protože když to takhle češeme na poslední chvíli, tak chci mít více variant. V Avionu jsem si včera koupila takovou jednoduchoučkou čelenku s kamínkama, tak uvidím, co to nakonec bude:). Chtěla jsem velkou zdobenou sponu, ale nikde nic není, a když je, tak to je stejně uplně jiné a děsně drahé. Leni a ty už máš teď promoci? Tý jo, my ji budeme mít až v polovině července.
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, jj, už teď máme promoci.. státnicovala jsem 9.6. a promoci mám teď v pátek.. a těším se docela :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni, to máš opravdu promoci nějak brzo ;-) my jí máme až 9.7. tak doufám, že napíšeš dojmy z průběhu ceremonie:-) Já už se taky na ní těším, snad to bude pěkný doják 8-) Já si nově zamluvila vizážistku jinak vše už máme, kadeřnice je moje sousedka, tak to mám pojištěné z každé strany,teď už se hlavně modlím, abych na nic nezapoměla a bylo pěkné počasí, žádné lijáky.
Odpovědět
Profilova fotka
Petrushko, máme to asi dřív.. ale jedna kamarádka studovala v Brně VUT a taky to mají jako já :-) takže ono záleží na škole.. já se taky těším!! Já myslím, že budu plakat až budou hrát gaudeamus.. :)) Určitě pak napíšu dojmy z průběhu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že tu nejsou jen nevěsty maturantky, ale i studentky :-) My si s přítelem stále pohráváme s myšlenkou svatby, líbí se nám 29. sprna 2009, ale to je vražedné, to se nedá stihnout. Myslím, že i podzimní svatba může být krásná. Přítel by chtěl klidně hned, ale já to stále odsouvám... njedřív že po maturitě, pak po přijetí, pak až bude klid v rodině... Je tu někdo, kdo má o svém životním kroku pochybnosti a bojí se, nebo jen já sama. Mimochodem, studuji Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas: pochybnosti se u mě jednou objeví, pak zase odejdou .. myslím, že je to normální.. My budeme mít podzimní svatbu (v říjnu).. :-) kolik je příteli, pokud se můžu zeptat? Neboj, tvé pochybnosti pak odezní, až se trošku uklidníš - až budeš mít po zkouškovém.. znám to!! ;-)
Odpovědět
Ahojky, no já zkouškové nemám. Píšu, že studuji, ale jsem teprve zapsaná a jdu na to až od října. Koukám, že v říjnu i v listopadu je dost pěkných sobotních dat. Mně je 19, příteli 33. Jsme spolu 3 roky, 2 roky spolu bydlíme. Už jsme podruhé zasnoubeni - vždy po roce, abych mu prý nezdrhla 8-) Spíš mě na tom děsí, že ten srpnový termín byl tak strašně honem honem. U toho podzimního by to mohlo být lepší - uvolněnější. Víc času, peněz, možnost zamlouvání a příprav. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas: jé, to se omlouvám.. já myslela, že už studuješ.. tak ať se ti na škole líbí.. :-) My se taky bereme v říjnu (chtěli jsme původně v listopadu, ale restaurace na ten termín byla obsazená, tak jsme zvolili říjen).. x-) Záleží na vaší domluvě.. ale můj názor je ten, že je lepší zařizovat to v klidu.. :)
Odpovědět
ahoj holky, loučím se s vámi a ozvu se v neděli nebo v pondělí, abych vám popsala svatbu :-) Myslete na mě!!!
Odpovědět
ali: tak ať vám to všechno výjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ali: držím pěstičky a ať vám všechno vyjde na jedničku!! Užijte si všechno a pak nám sem dej nějaké fotečky, ať se můžeme pokochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ali taky držím pěsti, snad tu pak dáš nějaké dojmy a fotos a hlavně ať vám to výjde podle vašich představ a počasí ať máte na 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem v pátek byla slavnostně promována!! Bylo to opravdu krásné..!!!! Petrushko, těš se.. bude to stát opravdu za to!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky leni.. už se těším, mám to teď 9.7. tak snad si pobečíme ;-) A tobě to moc přeju a gratululu a co práce, už si něco sehnala?Já už se těším na první výplatu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíš, užiješ si to a bude to krásný.. práce ještě pořád nic.. stále čekám a hledám.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, až tu budeš, tak nám popiš svůj svatební den!! Se moc těším i na fotečky!!!! x-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem konečně tady. S manželem ;-) jsme si udělali v neděli výlet v Olomouci a dneska v Ostravě, takže se ozývám až teď. Sice jsem grogy, ale chtěli jsme si celé to volníčko užít. Svatba byla super, musím se pochlubit, že jsem byla krásná nevěsta :-D Kytku jsem teda měla uplně jinou, než jsem chtěla - moc se mi nelíbila, ale všichni mi ji chválili, že se ke mě moc hodí a na fotkách vypadá taky dobře. Jinak celá svatba se povedla, všichni na mě byli moc hodní, hráli jsme fajn hry, s Lukáškem jsme si to užili. Škoda jen, že to uteklo tak rychle, protože jsem si ani se všemi nestihla popovídat, ale snad bude ještě příležitost. Jinak šaty z Caxy krásné, voňavé, ženich fešák, vyžehlený, oholený... :-) , počasí sluníčkové, dortík vynikající.... Je to takový zmatený popis, ale toliko dojmů se těžko nějak řadí:D Během zítřka se pokusím sem natáhnout fotečky, tak se těšte;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, to jsem opravdu moc ráda, že ste si to užili!!!!! Popis není vůbec zmatenej.. vypovídá o tom, jak sis to plně užívala a jak si byla a JSI šťastná!! :-) Už se moooc těším na fotečky - nepochybuju o tom, že jsi byla krásná nevěsta!!!!!! x-)
Odpovědět
:) doufám, že ty fotky zmáknu. Teď fičíme do vany a rychle do postele, ať konečně doženeme spánkový deficit ;-)
Odpovědět
aliciznicka: moc gratuluju, štěstí z Tebe srší i přes dráty. Hodně štěstí do manželství. Jaké to je už nebýt slečna, ale MLADÁ PANÍ? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?