Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
Verusa No je to se ti nedivím, že bez individuálu tam memáš zájem jít. Dvakrát taková dřina a nulový prachy. A co bys chtěla dělat??? :-) Já biužel musím být na denním,jinak se to u nás nedá dostudovat, tedy pokud nejsem absolovent UK.Což nejsem. ]-(
Odpovědět
Teda ale musím Vá, říct, že pro mne jsou tyhle stránky mor. Obzlášť při zkouškovýn ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko, mám to zítra a dneska jsem to byla okouknout. Mám strach!! Na sebe si vezmu hnědý kostýmek kalhotový a bílou halenku do toho s hnědým vyšíváním.. Mám to koupený z obchůdku Heleny Bedrnové :-)
Odpovědět
OOO, budeš nejen graduovaná, ale ještě kost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně je docela jedno, jestli si někdo pomyslí, že jsem kost nebo ne, hlavně abych odcházela s úsměvem na rtech! O to mi jde nejvíc!!!!! :-) dneska jsem se byla podívat, jak to probíhalo.. tak aspoň ty organizační věci vím.. zítra nebo pozítří se ozvu ;-) mějte se hezky :-)
Odpovědět
toš holky, máme tady dalšího Bc. ;-) Známky samé dvoječky a obhajoba za jedna. Hurááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Ali - hrozně moc gratuluju!!! Jsi šikulka :-)
Odpovědět
Děkuji:) Zítra budu pořádně držet palce!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky děkuju!! A ty si užívej toho parádního pocitu!! :-)
Odpovědět
to jo, nejvíc se dneska těším, až večer zasednu k Simíkům - dostala jsem totiž na Vánoce nové verze, ale přes školní rok mám zásadu, že nehraju, takže jsem to viděla zatím jenom v obale :-D . Od zítra najíždím na svatební přípravy, dnes jsem si nechala zjistit všechny možné adresy na oznámka.
Odpovědět
Profilova fotka
ali moc gratuluji!!!!! leni, budu držet pěsti, ať jim to tam natřeseš a ukážeš!!!A hlavně ať odcházíš s tím úsměvem na rtech ;-) A pak napíííš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
larisenka: jj, taky ještě nevím, jestli mi induviduál povolí, uvidíme, zatím hledám dál.
Odpovědět
Článek se načítá
Leni tak ti jdu ještě jednou popřát moc štěstí a neboj se, určitě to dáš!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem doma - MÁM TO!!!!!! x-) , ale za chvíli jdu zase do školy na slavnostní vyhlášení :-) jupíííííííí!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
..holky děkuju za vaše podpory!! Jste mooc hodné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, mooooooooc gratuluji, tak vidíš, že jsi to zvládla, určo s vyznamenáním, moc Ti to přeju užívej si toho pocitu, že ti spadl "balvan" ze srdce a učení tradá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrushko, DĚKUJU.. s vyznamenáním určitě ne, ale výsledky (resp. známku) se dozvím za chvíli.. Jdu ještě do školy na vyhlášení :-) jj, ten balvan je pryč, huráááááá :-)
Odpovědět
Gratuluju!!!Jsi šikovná!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko, moc děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holciny :-) taky se musim pochlubit...konec stredoskolskych let nastal... :-D z peti predmetu za 8...mohlo to byt lepsi, ale to uz ted nespravim, takze spokojenost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jej, odeslala jsem si to :-N lenni, velika gratulace :-)
Odpovědět
Ahojte holky!!! hlasim, ze mame objednany dort ve tvaru srdce - navrhl ho nastavajici a myslim, ze bude moooooc krasny! uz se na nej tesim - mnam!!! a gratuluju leni a ali! holky sikovny! a co dal? pokracujete na ing nebo mgr.?nebo sup rovnou do prace?
Odpovědět
Já se přidávám ke gratulantům. Omlouvám se, že až tak pozdě, dnešní den byl trošku hektický. Marti já pokračuji na Ing.:) To bude kombinace - blondýna a ještě k tomu Ing. (u nás se totiž říká: "Jednotka blbosti je jeden Ing." :-D ) Jinak vám musím popsat, co se mi dneska přihodilo. Volala jsem do zlatnictví, kde jsme si nechávali dělat prstýnek pro ženicha na zakázku podle mého, který jsem dostala od mamči a taťky k maturitě. Už jsem začala nervovat, když mi zlatnice do telefonu říká: "No, víte, my jsme si mysleli, že to bude lehké udělat, ale bylo to složité...(odmlčela se)..., ale já myslím, že je hezký." Tak jsem hned volala obratem mamce, aby mi ten prstýnek šla vyzvednout (nechali jsme ho totiž nechat v Bruntále). Mamka mi pak volala, že prstýnek je takový a makový... no, zkrátka jiný!!! Hned jsem tedy urgovala ségru, aby mi poslala foto toho prstýnku, ať mohu okamžitě jednat. No, jako nejen, že byl prstýnek jiný, ale navíc byl ještě udělaný lajdácky. Spoje mezi jednotlivýma kroužkama, ze kterých se skládal ten prstýnek, byly nakřivo. Já vím, že jsou i horší věci, ale mě to tak rozčílilo. Hned jsem psala Lukášovi, jak to dopadlo, tak přijel domů a volal do zlatnictví s tím, jak je možné, že to je jiné, než mělo být... No, zlatnice ho přesvědčovala, že je to přesně podle objednávky atd. atd.. Když narazil na to, že by alespoň mohli upravit ty spoje, tak řekla, že nic předělávat nebudou, že to máme donést a oni nám vrátí peníze.... Sranda no. Tři týdny do svatby. Tak jsem dneska ještě sháněli další zlatnictví tady v Ově, kde by nám prstýnek udělali. Měli jsme štěstí, a když do konce týdne doneseme předlohu, tak do 26. to bude hotovo. Sice prý nebudou umět udělat ten prstýnek skládaný, jako mám já, ale udělají to tak, aby to bylo podobné. Tohle mi je alespoň přístup narovinu - ne jak v tom minulém zlatnictví, že naslibovali hory doly a nakonec jsou ještě arogantní... Tak se omlouvám, že jsem se tady tak rozjela, potřebovala jsem se vykecat :-D Snad další pokus o prstýnek bude lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Všem vám moc děkuju za gratulace :-) já se teď na Ing. nechystám, ale chtěla bych si ho udělat.. Já se taky musím pochlubit, my máme doma oznámení:) Maji - blahopřeju k maturitě!! Jsi šikulka a na to, za jak jsi ji udělala se tě nikdo ptát nebude!! ;-) Marti - tobě blahopřeju k dortíku, určitě bude krásnej a moooc dobrej :-) Ali - jak to tady čtu, tak ti zlatníci jsou vesměs stejní (odfláknou práci a ještě k tomu dělají nějaké ofuky) ]-( Snad to u toho druhého zlatníka bude v pořádku a budou se vám moc líbit!
Odpovědět
Leni já taky doufám... Jinak bych si ted už konečně mohla udělat album, ale vzhledem k tomu, že pořád někde lítám, tak nevím nevím:). Jsi mi připomněla s tím oznámením, já jsem včera to naše doskládala a dneska zjišťuju, kolika lidem, bych ho ještě chtěla poslat, jenže jich máme málo:(. No poslala jsem nastávajícímu dotaz, zda si nenecháme ještě udělat další, tuším, že zítra by to tu mohlo být, když si pohnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, my jsme si nechali taky dělat oznámení a oni nám jich poslali víc (i pozvánek ke stolu) a za cenu toho původního množství!! :-)
Odpovědět
tak to máte štěstí:) Hej holky už vám to všem, co máte teď zkoušky a maturity za sebou, vůbec došlo, že z vás spadl tak velký kámen? Mě pořád nic jakoby nedochází:) Akorát jak jsem včera byla ve městě, tak jsem si uvědomila, že mám pořád tendenci spěchat, protože mám pocit, že se musím učit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, mně to teda ještě nedochází, ale myslím, že mi to definitivně přijde po dnešní party se spolužákama :-( budeme tam všichni, na což se moc těším!! A je to asi taková předposlední společná party (poslední bude po promocích).. je to trochu nostalgický a jelikož já jsem citlivej člověk, tak mě tohle všechno dojme.. stejně jako včera jsem se při oznámení komise, že jsem úspěšně absolvovala SZZ mi vyhrkly slzy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
..mně přijde, že za týden se budu muset učit znova, zase v tom koloběhu učení, přednášek, seminárek, zápočtů, zkoušek - jenže........ono to teď už nebude :-N :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Aliznicka: Já mám pořád pocit, že mi něco chybí a když jsem se učila, tak jsem se těšila na blbé umývá nádobí, ale teď se jen válím a jsem tak trochu vyčerpané, spíše teda psychicky, ale sluníčko pomáhá, jinak mi už máme předlohu oznámení doma, tak jen čekáme, kdy nám dá vědět, že je hotové a vytisklé. V.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?