Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, já taky všem držím palečky!!! Abysme to holky zvládly a mohly se pak všechny radovat, jak píše Ali - ze zkoušek i státnic :-) .......a máme tu jubilejní 100.stránku :-)
Odpovědět
Lennnia Mám-li být upřímná mě taky ne ;-) Zítra mám zkoušku ze středověké paloegrafie-latinské texty 13. století ]-(
Odpovědět
Hodně štěstí státnicujícím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko a proč ses na tu školu dala?? Nebo se jedná jen o jeden předmět a ostatní jsou v pohodě? :-) já se dala na ekonomickou, protože jsem byla na střední ekonomce už a tak jsem chtěla pokračovat a rozvíjet své znalosti :-D nee, byly na škole těžké předměty, ale škola mě baví.. :-)
Odpovědět
Lennnia Dala sem se na ní, protože chci mít Mgr. a na můj obor nic jiného rádoby nenavazuje(zaměření mé bývalé alma mater je na 20. století a praxi a tady to je na středověk), ale ono se to poddá a mně se nakonec odtamtud nebude chtít. :-D Jinak za hodinu mám zk. Bude to maskr.
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko, tak to se fakt poddá.. uvidíš, bude to v pohodě nakonec.. na předměty si zvykneš anebo budeš mít další semetry jiné :-) já jsem měla mikroekonomii a makroekonomii a to byl boj musím říct, ale zvládla jsem to a taky se mi na škole líbí :-) jak dopadla zkuška? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 22 otázek, všechno víceméně znám a když jsme se bavili se spolužákama, skoro nikdo se ještě neučí..Já se k tomu taky nemůžu dokopat a protože máme předevčírem nové kotě, tak to vůbec nejde :-D Dělám ekonomku v Liberci, bez obhajoby - nepsali jsme bakalářku, takže snad v pohodě. Ve stresu nejsem, naopak, byla jsem ze závěrečných zkoušek, teď už to je spíš bonus :-D Finančně to zvládnem díky rodičům a přítelově mamce, který nám pomůžou. Přítel vydělává, ale je učitel a splácí auto, takže bez pomoci bychom to nezvládli. Na ten půlrok před svatbou si plánuju brigádu - jestli něco seženu a budu šetřit na pořádnou svatební cestu!!!
Odpovědět
Mám ji :-D dokonce za dva, což je úspěch vzhledem k tomu, že to bylo v latině 8-)
Odpovědět
nevestapetulka Týýý jo!!A kam bys nejradši jela??
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem založila tu diskuzi Mallorka, takže bud tam nebo nevim :-D Oba se můžeme po svatbě hned sebrat a jet, takže si počkáme na nějaký last minute...
Odpovědět
Profilova fotka
Blahopřeju ke 2!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko, gratuluju!! :-) peťulko, tak to budete mít parádní líbánky :-) jen jsem se dívala, že ti admin asi diskusi zablokovala, protože už založená nejspíš je..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky mááááám to jsem bc. bacilonosič!!!!!!!!! 8-) Jsem štastná,ale vůbec mi to nedochází byli to šílené nervy, myslím že mi to dojde zítra ráno, ted se těším do postele....
Odpovědět
Profilova fotka
petrushko, GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) Já jdu za týden.. Hrozně ti závidím, že to máš za sebou!! až ti to dojde, tak si to užívej!!! :-)
Odpovědět
GRATULUJU!!!!!!!!!!!! :-) Já chci takyyyyy.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám ke gratulaci, jsou to nervy, ale pak je to skvělý pocit, já dnes byla na příjímačkách na navazující studium, oproti ostatním jsem hcytla dobré zkoušející, ale sranda je v tom, že pokud mi nepovolí individuál, tak to asi zabalím, musím do práce, pěnez je potřeba a už tři roky žijeme z jednoho platu, plus hypotéka, ale jen fajn žít si ve svém :-)
Odpovědět
Také se přidávám ke gratulaci, mě to čeká za necelý 3 týdny, takže zatím jsem relativně v klidu. Přijímačky na navazující jsem udělala, což mě potěšilo, ale nevím, jestli je to, po čem právě toužím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za gratulace, nějak z toho ani nemůžu spát, mám ted plnou hlavu toho co můžu s radostí vyhodit 8-) lennnia budu držet pěsti příští týden tobě a vám všem taky, já už alespon krom toho, že nastoupím ted do práce se můžu koukat na beremese stokrát denně anikdo mi nebude říkat : ty se nemusíš učit?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fabiol: to ti na jednu stranu závidím, že máš ještě čas a jsi v klidu.. mě ten klid teda už opustil a už chci být na místě petrushky :-) no nic.. včera jsem šla spát o půlnoci a dneska mě toho taky čeká hodně, tak se jdu nasnídat a zase se učit 8-(
Odpovědět
Gratuluju nevěstě Bakalářce!!!Je to super pocit,co??? Já sem si celý týden po stánicích nechala říkat slečno bakalářko místo Terko :-D
Odpovědět
nevestapetulka Na Malorcu, tak to nemá chybku!! ;-)
Odpovědět
Verusa A kam ses hlásila, na co???Já u školy taky dřu, ale je to síla :-( Nicméně jinak to nejde!!!
Odpovědět
ahojte holkyyy, mam za sebou posledni zkouskuuuu!!! uz jen udelat projekt a nechat si ho uznat a hotovo a mam prazdninyyyy!!!huraaaa :-) jinak vitam nove prichozi, gratuluji vsecm uspesnym a lenii dekuji za cokoladu, co mi poslala mailem, mnam :-) v nedeli jsem se vratila z italie z malinke (predsvatebni?) cesty a bylo tam fajn. sice zima, ze jsme z toho skoro onemocneli, ale nebylo tam jeste tolik lidi a v mori jsem se taky koupala, takze celkem pohodicka :-)
Odpovědět
Martinamili S pravou nefalšovanou českou závistí Ti gratuluju k poslední zkoušce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já tu teď asi už nebudu, protože chytám záchvat paniky a jak vidím vás (co to máte), tak vám neskutečně závidím!! mám pocit, že nic neumím.. že jsem totálně "vygumovaná" :-( a přitom se to učím pořád dokola.. dneska se vrhnu na další předmět.. tak mi to snad půjde taky.. tak se tu mějte hezky, já jsem určitě nakouknu, ale 100% se ozvu až budu mít po všem.. :-) všechny vás tu zdravím a držím pěstičky (u zkoušek i státnic)!! papa x-)
Odpovědět
Lennnia Drž se!!!To vyjde!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko, DĚKUJU!!!! Ani nevíš, jak mě těší vaše povzbuzující slova :-)
Odpovědět
lennnia Nepochybuju o tom, že budeš za hvězdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennnia, začívala jsem úplně to samé co ty, měla jsem pocit, že nic neumím, prostě ani to kde jsem a co jsem 8-) a někdy jsem zjistila, že ani nevím co dělám, učila jsem se od rána do noci a všichni mi říkali, už se neuč,ale já si nemohla pomoct,věděla jsem , že mám jen týden a že si nechci pak vyčítat, že jsem se na to vykašlala..Šla jsem tam s takovou panikou, že to byl děs. Nejhorší byla obhajoba,pak už jsem byla celkem unavená, protože jsem šla až odpoledne,no a padly mi celkem dobré otázky, až na managment jakosti :-D což jsem nevěděla ani co je a proč to po mě někdo chce, jako zdravotní sestře,ale něco jsem mu tam řekla a celkem chápal, že jsem v tomhle dutá.... :-D Přeju pevné nervy, zvládneš to, protože jsi holka šikovná,ale co proti nervům to ti neporadím, tím si každý musí projít..drž se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
larisenka, petrushka: holky vy jste zlaté!! x-) Já se sice od rána do noci neučím, ale šrotím se pořád!! :-N a přijde mi že stejně zbytečně, jeden den si to přečtu a druhej to chci jen zopakovat, ale stejně si určitý věci nezapamatuju a nevím je :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?